Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 63 sonuç

Konu: Selçuk İnan

Default Selçuk İnan

Profil rica etsem.

Last edited by LaigLeNoiR : 08.Mart.2012 at 03:45

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Profil eklendi.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

mukemmel tespit , vallahi ne yalan soyliyim cok sasirdim , bu ara patchde yukselen cogu oyuncunun profili oyuna mukemmel yansitilmis

Frikik şu için en az 16 diyorum.

turksportal ekibine teşekkür etmek lazım adamlar sahada ne oynuyorsa profilde görüyoruz
    frikik 16 olsa daha uygun olurmuş bugun gene çok güzel iki frikik kullandı selçuk gençlerbilği maçında biri gol oldu birini kaleci kurtardı önceki yıllara oranla selçuk'un frikikleri çok gelişti

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Sene sonuna bu frikikler devam ederse 16 mı olsun 17 mi diye bile konuşabiliriz
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Quote Originally Posted by JohnConner View Post
    turksportal ekibine teşekkür etmek lazım adamlar sahada ne oynuyorsa profilde görüyoruz
    frikik 16 olsa daha uygun olurmuş bugun gene çok güzel iki frikik kullandı selçuk gençlerbilği maçında biri gol oldu birini kaleci kurtardı önceki yıllara oranla selçuk'un frikikleri çok gelişti
    manisada oynarkende saglam frikik atiyordu hatta o dönem frikigi 16 idi galiba yanilmiyorsam.. sonradan düsürüldü.

Quote Originally Posted by KanaKe View Post
    manisada oynarkende saglam frikik atiyordu hatta o dönem frikigi 16 idi galiba yanilmiyorsam.. sonradan düsürüldü.
    manisa dönemine göre daha iyi frikik kullandığı bir gerçek eğer manisa döneminde 16 verildiyse ve şuan daha iyi frikik kullandığına göre bu değer 17 bile verilebilirmiş demektir

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

O zamanlar 16 ise şimdi 17 olmalı. Hakikaten çok iyi frikik kullanıyor çok geliştirmiş kendini
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

antremanlardan sonra çalışıyormuş zaten. bu sezon 10 tane vurduysa 1-2 tanesi baraj ya da dışarı gitmiştir. kaleyi buluyor genelde. sanırım 3-4 tane de attı.Gelecek sezon 17 olabilir yani
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2006
    Yer
    Samsun

12.0 da selçuğun frikikleri (hatta çoğu oyuncunun) barajı geçiyordu direğin yanından auto gidiyordu.12.2 de bu sorun çözüldümü? daha açmadım yeni kariyer.selçuğun 15 olsa dahi frikikten 5 6 tane vuruyorsa 1ini atması lazım.

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

agility çok unrealistic

13 acayip fazla yahu selçuk beli çok sert bir adam. 9-10 civarı bir çeviklik hakediyor selçuk. çok defa dediğim gibi kaleye yüzünü dönecek çevikliği dahi yok selçuk'un. bence bu tekrar gözden geçirilmeli.

hatta acceleration da 9'a düşse çok iyi olur acayip hantal bir adam selçuk.

onun dışında sonradan yanıldığım bir özellik, teknik selçuk'ta çok ileri düzeyde. 16 verilse sırıtmaz top kontrolu gerçekten hayran bırakıyor beni harika dokunuyor topa.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Free Kick Taking diyorum hani...
    15 az değil mi yahu adamın frikikler penaltı gibi.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

18 i hak ediyor.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Demeye kalmadan bir tane daha bombaladı reyiz.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by benbenim View Post
    18 i hak ediyor.
    Katılıyorum.Kesinlikle 18 olmalı.Birde 2-3 yılda atmadığımız frikik golünü Selçuk 1 sezonda tek başına attı
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Ne 18'i? 5 gol atti bu sezon free-kick'den dunya'da bu kadar istikrarli ve basarili bir sekilde free-kick kullanan ve bu kadar gol atan kac tane oyuncu var su anda? Free-kick dunyanin her yerinde free-kicktir Turk diye rakam veririken temkinli davranmanin bir anlami yok. Rahat 19 alir ve 20'ye de adaydir.

Ayrica artik kimse gelip de Selcuk sadece iyi bir takim oyuncusu sacmaligi zirvalamasin bu adam su anda yer yuzunde Mesut Ozil'den sonra acik ara en iyi Turk oyuncudur. Arda Turan falan hikaye. Arda ofansif bir kanat oyuncusu ve forvet arkasi olarka hic bu tur istatistiklere ulasdimi bu ulkede? Selcuk'un merkez orta saha, cift yonlu onyuncu olarak elde ettigi istatistiklere bir bakin. Dunya'da box to box tanimina gercekten uyan ender oyuncu orneklerinden biri, tek eksigi agir olmasi ve top surme yeteneginin olmayisi yoksa bugun kendisini Real Madrid'de izlerdik. Cok cok ozel bir oyuncu Selcuk.

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Simdi tabi Sampiyonlar Ligin'de izleyince daha iyi fikir sahibi olacagiz ama bence Mental ozelliklerinde ciddi artislara gidilmesi gerek mesela composure rahat 17-18 olur.

Quote Originally Posted by licentia View Post
    Ne 18'i? 5 gol atti bu sezon free-kick'den dunya'da bu kadar istikrarli ve basarili bir sekilde free-kick kullanan ve bu kadar gol atan kac tane oyuncu var su anda? Free-kick dunyanin her yerinde free-kicktir Turk diye rakam veririken temkinli davranmanin bir anlami yok. Rahat 19 alir ve 20'ye de adaydir.

Ayrica artik kimse gelip de Selcuk sadece iyi bir takim oyuncusu sacmaligi zirvalamasin bu adam su anda yer yuzunde Mesut Ozil'den sonra acik ara en iyi Turk oyuncudur. Arda Turan falan hikaye. Arda ofansif bir kanat oyuncusu ve forvet arkasi olarka hic bu tur istatistiklere ulasdimi bu ulkede? Selcuk'un merkez orta saha, cift yonlu onyuncu olarak elde ettigi istatistiklere bir bakin. Dunya'da box to box tanimina gercekten uyan ender oyuncu orneklerinden biri, tek eksigi agir olmasi ve top surme yeteneginin olmayisi yoksa bugun kendisini Real Madrid'de izlerdik. Cok cok ozel bir oyuncu Selcuk.
    ilk paragrafa 20 olmasa da 19 olabilir diyorum ben de sıkıntı yok, tamamiyle katılıyorum.

ikinci paragrafa da ilk paragrafa %90 oranında katıldığım kadarıyla katılmıyorum. frikik golü atmayla en iyi türk oyuncu olunsaydı uğur yıldırım şuan nurinin hamitin yerinde madrid'de olurdu. selçuk'un daha kendi mevkisinde bana göre geçmesi gereken en az 3 oyuncu var. nuri,emre,hamit. bunlardan güç ve defansif olarak sadece nuriden üstün. diyeceksiniz ki selçuk iyi pas atıyor, haklısınız. ama bu 3 oyuncunun hepsi de en az selçuk kadar topu kullanabilen oyuncu. selçuk şuan için mental özellikleri emre ve hamit kadar ileri çıkamadı. neyse ben daha bir şey söylemeyim, nasıl olsa ben selçuk'un 4. olduğunu kanıtlamaya çalışacak o kadar şey ileri süreceğim, siz de selçuk'un en iyi olduğunu kanıtlamaya çalışacak o kadar şey söyleceksiniz. öyle bir döngü oluşacak

Nesil
    2003

Siz ne kadar oynadiniz oyunu bilmiyorum ama Selcuk zaten mevcut haliyle 3-4 tane frikik golu atiyor bir sezonda. 19-20 gibi degerler oldukca ucuk olur bence.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by licentia View Post

Evet Ronaldo'dan iyi çekiyor frikikleri

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Siz ne kadar oynadiniz oyunu bilmiyorum ama Selcuk zaten mevcut haliyle 3-4 tane frikik golu atiyor bir sezonda. 19-20 gibi degerler oldukca ucuk olur bence.
    Normal oyunumda 1-2 tane atıyordu 19 yaptım yine 6 tane attı zaten. 19 ' u çok rahat hak ediyor 20 ' yi zorlar. Çoğu frikiği ya gol ya da direği yalıyor.

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Quote Originally Posted by Bekq View Post
    Evet Ronaldo'dan iyi çekiyor frikikleri
    biz ronaldodan iyi cekiyor demedik kendi kendine gelin guvey olma

19-20 abarti olur bence 16-17 ideal olur selcuk icin

Nesil
    2011
    Yer
    Kocaeli

16 17 demek 30 35 metreden gol atar demek selçuk 35 metrede gol attımı hiç yok hep aynı noktalardan bence 15 ideal

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by byariff View Post
    biz ronaldodan iyi cekiyor demedik kendi kendine gelin guvey olma

19-20 abarti olur bence 16-17 ideal olur selcuk icin
    Ben sen diyorsun demedim zaten. Arkadaş 19-20 olsun demiş. Bende ona cevap olarak söyledim.

Nesil
    2007

Quote Originally Posted by SaLviO View Post
    16 17 demek 30 35 metreden gol atar demek selçuk 35 metrede gol attımı hiç yok hep aynı noktalardan bence 15 ideal
    Frikik tartışıyoruz uzaktan şut değil

15-16 idealdir, fazlası fazla olur bence...

Nesil
    2011
    Yer
    Kocaeli

tamam bende frikikler için söyledim 30 35 metre diye

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by SaLviO View Post
    Uzun şut etkili ordaki frikiklerde. Bu kaleyi tutturma tehlike falan.

Nesil
    2007

Free Kick Taking - Frikik Kullanma
    Bir futbolcunun frikikleri ne kadar iyi kullanabildiğini gösterir. Bu özelliği yüksek olan futbolcular frikik pozisyonlarını daha isabetli kullanırlar.
    Frikik Kullanma özellik tanımı bu şekilde...

Nesil
    2011
    Yer
    Kocaeli

anladım o zaman 20 olsun vurduğu her top gol olsun

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri