1 ile 20 arası toplam 20 sonuç

Konu: Mustafa Pektemek

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

Default Mustafa Pektemek

Profilini paylaşabilir misiniz?

Last edited by LaigLeNoiR : 08.Mart.2012 at 03:38

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Profil eklendi.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007

Passing 9 düşük ama genel olarak gayet gerçekçi bir profil olmuş.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Finising arttırılmalı bence Abdullah Avcı bile Türkiyede beni tek heyecanlandıran Mustafa Pektemek dedi.Adam forma şansı bulamamasına rağmen ynaılmıyorsam 8-9 golü var.

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by pele96 View Post
    Finising arttırılmalı bence Abdullah Avcı bile Türkiyede beni tek heyecanlandıran Mustafa Pektemek dedi.Adam forma şansı bulamamasına rağmen ynaılmıyorsam 8-9 golü var.
    Forma şansı bulamadı mı ?

41 maçta oynamış bu sezon

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Süper Ligde 30 Maç 2700 Dakika eder.O sadece 1479 Dakika oynamış
    Avrupada 7 Maç 630 Dakika eder O sadece 236 Dakika oynamış
    Ben bu yönüne dikkat ettim.Zaten tek oynayacak kadar iyi bir forvet değil.Çoğunlukla Almeida ile değişerek oynuyor.

Hocam Mustafa Pektemek sırtı dönük oyunu ve top saklayabilme yetisi bence Avrupa kalitesinde, böyle bir adamın balance'ı 12 olamaz, en azından 14 olmalı. Mustafa oyunda hala eski versiyonlardaki gibi iyi top süren süratli bir adam olarak yapılıyor, bu inat ney anlamadım. accleration ve pace'in ikisi birden 14 olması mustafa için çok fazla. bu ikisinin kısılması gerekiyor.

en çok umut eden bence yerli forvetlerden birisi

Hatta somut bir öneri olması için ideal özellikleri de söyleyeyim; accleration 12, pace 13(hadi diyelim 14 ama 13 daha iyi), balance da 15-16 olmalı. Yani 2012nin yamalı versiyonunu oynuyoruz bu adamı hala tipik hızlı santrafor yapıyor araştırmacılar, yemin ederim anlayamıyorum.

(edit kısmını bulamadım bir önceki mesajımda, yeni mesaj için özür dilerim)

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by malpince View Post
    en çok umut eden bence yerli forvetlerden birisi
    gelmiş 24 25 yaşına hala genç yetenekmi diyosunuz ?

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

Quote Originally Posted by Facx View Post

gerçek hayatla fm bir değil. belli bir hamuru olan her oyuncu değil 24-25, 27-28 yaşından sonra bile sivrilebilir.

ama pektemek pek de o tip değil, yani aslında elbette belli bir potnsiyeli var ama asla çok üst düzey olabilecek kadar değil.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Çok iyi adam geçiyor yahu çok temiz sürüyor topu. En az 14 olmalı top sürme.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ForCimbom View Post
    gerçek hayatla fm bir değil. belli bir hamuru olan her oyuncu değil 24-25, 27-28 yaşından sonra bile sivrilebilir.

ama pektemek pek de o tip değil, yani aslında elbette belli bir potnsiyeli var ama asla çok üst düzey olabilecek kadar değil.
    sivrilebilcek potansiyeli olması farklıdır (bkz. burak yılmaz ) umut vaadeden forvet olması farklıdır (bkz. cenk tosun , neymar )

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

sivrilebilcek potansiyeli olması farklıdır (bkz. burak yılmaz ) umut vaadeden forvet olması farklıdır (bkz. cenk tosun , neymar )

öyle bir evrensel kabul, terim olduğunu bilmiyordum. öyleyse haklısın tabi.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Bende ilk defa duyuyorum
    eto'o bitmiş.

şimdi ben ne diyim ne söyleyim, neresinin aksini ispatlayım? ben şimdi genç yetenek mi demişim. genç yetenekle umut etmek arasındaki fark çok büyük. bu ölçüde devam edelim, bienvenu 8 ay önce nasıl bir futbolcuydu şimdi nasıl bir futbolcu. gözümüzün önündeki örnekler var, biraz daha düşünürsek görürüz

niang hakkında ne düşünüyorsunuz? luca toni falan

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

öyle evrensel bi terim olduğunu söyleyen yok sadece kelime anlamı olarak bakarsak umut vaadeden diyince genç yetenek 17 18 veya 20 sinde ilerde büyük futbolcu olucak kişidir 24 yaşında birine bunu demeyi doğru bulmuyorum ama mustafa pektemek potansiyeli olan ilerde patlama yapabilcek bi futbolcudur burak gibi niang gibi drogba gibi papis cisse gibi ama umut vaadeden demek doğru değildir

şimdi ben ne diyim ne söyleyim, neresinin aksini ispatlayım? ben şimdi genç yetenek mi demişim. genç yetenekle umut etmek arasındaki fark çok büyük. bu ölçüde devam edelim, bienvenu 8 ay önce nasıl bir futbolcuydu şimdi nasıl bir futbolcu. gözümüzün önündeki örnekler var, biraz daha düşünürsek görürüz
    ne şimdi bienvenu 8 ay önce umut vaadeden bi futbolcumuydu ?

ne şimdi bienvenu 8 ay önce umut vaadeden bi futbolcumuydu ?
    bienvenu kendini geliştirmedi diyorsanız, size haklısınız demekten başka cevabım yok. afrikalı oyuncuların çoğunun da yaşlı sayılabilecek yaşlarda patlama yaptığını da söylemeden geçmeyim

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

bienvenu kendini geliştirmedi diyorsanız, size haklısınız demekten başka cevabım yok. afrikalı oyuncuların çoğunun da yaşlı sayılabilecek yaşlarda patlama yaptığını da söylemeden geçmeyim
    git en kısa zamanda türkçe öğren bence ben bienvenu kendini geliştirmedi demedim 8 ay önce bienvenu de gelecek var mı diyodun dedim . kaldıki bienvenu kendini geliştirmekten ziyade yerini sağlamlaştırmak için çabalıyo ki konuyla alakası yok bunun

Mesaj Yetkileri