1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: FM 2012 v12.2 Crash Dumps Hatası

Default FM 2012 v12.2 Crash Dumps Hatası

Oyun kendi kendini güncelledi dün.Yeni oyun açayım dedim oyunu açtıktan sonra oyuncu arama ekranına gelince crash dumps hatası almaya başladım.Eski kayıtlı oyunda da denedim onda da aynı hata var.Ama sadece oyuncu arama ekranına gelince böyle bir hata verip oyundan atıyor.Yok mudur bunun bir çözümü ? İşte hata resmi;

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

bunun tam çözümü hiçbir yerde yok şansına kalmışsın artık

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Hocam dosyaları doğrulamayı denerseniz yararı olur sanırım.Çünkü eksik indirmiş olabilir.Bende maça girerken aynı hatayı alıyordum Steam'den dosyaları doğruladım o zamandan beri almıyorum.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Hocam dosyaları doğrulamayı denerseniz yararı olur sanırım.Çünkü eksik indirmiş olabilir.Bende maça girerken aynı hatayı alıyordum Steam'den dosyaları doğruladım o zamandan beri almıyorum.
    Steam'den dosyaları nasıl doğruluyoruz ?

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Denedim ama düzelmedi.Yine de teşekkürler.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Crash Dumps bir hata değildir, bir hata olmadığı için de elbette bir çözümü yoktur. Hata çıktığında size bildiren uyarıdır.

Pek çok sebeple özellikle yüklediğiniz yamalarla böyle hatalar alabilirsiniz. O nedenle oyuna eklediğiniz yamaları kontrol edin, kullandığınız temayı değiştirin ya da yamaları kaldırıp deneyip tekrar yükleyin, sonuçta bir şey hata almanıza sebep oluyor.
    "YÜCE ATATÜRK"

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Crash Dumps bir hata değildir, bir hata olmadığı için de elbette bir çözümü yoktur. Hata çıktığında size bildiren uyarıdır.

Pek çok sebeple özellikle yüklediğiniz yamalarla böyle hatalar alabilirsiniz. O nedenle oyuna eklediğiniz yamaları kontrol edin, kullandığınız temayı değiştirin ya da yamaları kaldırıp deneyip tekrar yükleyin, sonuçta bir şey hata almanıza sebep oluyor.
    Çok teşekkürler temayı değiştirince sorunda düzeldi.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by aykutkonak View Post
    Çok teşekkürler temayı değiştirince sorunda düzeldi.
    Keyifli oyunlar dilerim o zaman, sorun çözüldüğüne göre.
    "YÜCE ATATÜRK"

Default Orjinal oyun açılmıyor yardım lütfen

Merhaba arkadaşlar steamdan oyunu aldım indirdim ama oyun açılmıyor şu hatayı veriyor kafayı yicem nasıl acılcak bu oyun
    A SERRİOUS ERROR WAS ENCOUNTERED AND THE APPLİCATİON WİLL CLOSE AN ERROR FİLE HAS BEEN GENERATED CRASH DUMPS/FM2012V12.2.2.259383(2012.04.24)DMP

Arkadaşlar sorunun kesin çözümünü buldum.Bu sorundan çok başım ağırdı yani bu sıkıntıyı iyi biliyorum.Öncelikle Bilgisayar->Yerel Disk(C->Kullanıcılar->"Kullanıcı Adınız"->AppData->Roaming->Sports Interactive içindeki "cache"isimli klasörü silin.Tabi AppData'yı görebilmek için gizli dosyaları görünür yapmanız gerek.
    Daha sonra oyununuzda hangi güncelleme yüklüyse internetten o güncellemenin *****'ini bulun ve değiştirin(mümkünse Skidrow olmalı)***** işleminden sonra da oyunu sorunsuz şekilde oynayabilrisiniz.Herkese iyi oyunlar.

Mesaj Yetkileri