1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Yeni yamayla oyuncu transferleri

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Default Yeni yamayla oyuncu transferleri

Yeni yama geldi büyük bir heyecanla yükledim açtım oyunu. Her şey çok güzel ama bi süre sonra canımı sıkan bir şey oldu. Galatasaray'ı yönetiyorum ve alabilecek hiç oyuncu bulamadım. Yani size göre nasıl gelir bilmiyorum ama Yarmolenkoyu alamadım Galatasaray'a. Buna normal diye bilirsiniz kesinlikle ama sadece o değil kimseyi alamıyorum takıma. 4 mn bütçe oluşturdum sattığım oyuncularla ancak alabilecek AML AMR AMC mevkisine oyuncu yok? Bunu halletmek için ne yapmamız lazım? Bu tür şeylerle karşılaşan var mı?
    turksportal...

Bunun nedeni, bu seride Türkiye Ligi'nin popülaritesinin düşmesi.Bundan dolayı çoğu oyuncu gelmek istemiyor bu lige.Düşmesinin nedeni de malum, şike davası falan.

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Şunu anladım ligimizde oynamak için sabır gerekiyor. Cataniada oynayan normal bir oyuncuyu bile alamadım takımıma. İlla bastırcan parayı ki birazcık iyi oyuncularla sözleşme masasına bile oturamıyorum bu Şike işleri bitirdi oyunda ligimizi
    turksportal...

Nesil
    2011
    Yer
    istanbul

İlk sezonun sonunda Melo Galatasaray'da kalmak istiyor ve 2.7milyon euro gibi bir fiyata geliyor en önemli ve hatta tek iyi gelişme bence bu Galatasaray adına=)

Nesil
    2011
    Yer
    istanbul

Ayrıca büyük başkan ligi ikinci Galatasaray ikinci bitirdiği halde 20milyon euro transfer bütçesi verdi

gidip helsingborg'dan bile adam getiremiyorum galatasaray'a ilk sezon

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Bu yeni yamayla yerli futbolcu dahada CAN haline geldi henuz acmadim yeni bi oyun ama cogu insan sikayet ediyor.

ben gs ile başlamıştım son problemi duymadan, bir tek gençlerden soner ve gurbetçilerden deniz naki'yi alabildim, iyilerdi onlar da.

Mesaj Yetkileri