Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 65 sonuç

Konu: Derbilerde Maç konuları Açılmasın.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Peki ben çıkıp oraya ''Ne kadar Fenerli olduğu beni ilgilendirmez yine 3 ün 1 ini alacaklar'' yazsam silinmez mi mesajım ? O mesaj tamami ile tahrik ve bende moderatöre bildirdim.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

tahrik eden adamı alırsınız futbol bölümünün dışına olur biter neden konu kapanıyor ki ?

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by RaSenGan View Post
    Büyük puntolarla dejavu yazınca amaç tahrik etme olmuyor mu abi ? Ben bir Galatasaraylı olarak tahrik oldum.Kendisinin de amacı belli olduğu gibi tahrik etmek.Kaldı ki kendisinin bu şekilde daha birçok mesajı var.
    Sen bu laftan tahrik olabilirsin bir başkası olmaz güler geçer, eğer sınırları aşacak dereceye giderse zaten gerekeni yaparız. Bu mesajın silinmesi sizin gönderdiğiniz raporları okumadığımız anlamı taşımıyor. Gelen raporları okuyoruz ve kural ihlali gördüğümüz durumlarda gerekli işlemi yapıyoruz. Bu da her raporun silineceği anlamı taşımıyor.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    Sen bu laftan tahrik olabilirsin bir başkası olmaz güler geçer, eğer sınırları aşacak dereceye giderse zaten gerekeni yaparız. Bu mesajın silinmesi sizin gönderdiğiniz raporları okumadığımız anlamı taşımıyor. Gelen raporları okuyoruz ve kural ihlali gördüğümüz durumlarda gerekli işlemi yapıyoruz. Bu da her raporun silineceği anlamı taşımıyor.
    İhbar butonuna basıyoruz ama kimse umursamıyor sanırım mesaj yerli yerinde duruyor.
    Quote Originally Posted by Stan13 View Post
    Ben sana onların vereceği cevabı söyleyeyim, boşuna bekleme;

"İhbar edilen mesaj silinecek diye bir kural yok. Tahrik, hakaret vs içeriyorsa bakılır, varsa silinir."
    Ben demiştim

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Kafaların değişmesi lazım kafaların. Bende dahil herkesin.
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

o zaman derbilerde herr kes kendi tuttuğu takımın sohbet konusundan konuşsun karşı takımın sohbet konusunda yorum yapmasın buda bi fikir

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Dejavu wikipedia'da "yaşanılan bir olayı daha önceden yaşamışlık veya görülen bir yeri daha önceden görmüş olma duygusudur. Ânı daha önceden yaşamışlık halidir." diye geçiyor. Buda üyenin sizi her zaman yendiğimiz gibi tekrar yeneceğiz demesi. Burada ne küfür algılıyorum ne de tahrik oluyorum. Futbol 90 dakika, top yuvarlak.. biz takımımıza güveniyoruz.

Sen orada kalkar 3 ün 1 ini alacaklar dersen. Buda göreceli bir söz. Ülkemizde argo olarak kullanıldığı için silerdik.
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

O zaman bende Fener yine 3 tane yiyecek hahahahaha diyeyim. Dediklerinize göre bir sorun yok.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Night_Mare17 View Post
    O zaman bende Fener yine 3 tane yiyecek hahahahaha diyeyim. Dediklerinize göre bir sorun yok.
    hahahaha da "ha" sayısı fazla kardeşim silinir

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by Stan13 View Post
    Ben demiştim
    Bu oluşumun da böyle üyelere ihtiyacı var zaten kuralları bilen. Ancak ufak bir de ayrıntı var. Bildiğin kurallara uyacaksın.

Derbi maçlarda konu açılmaması olayı bir çözüm değil. Alican'ın da dediği gibi kafaları değiştirmek lazım. Yapılacağın sadece bir "spor" müsabakası olduğunu, ölüm kalım meselesi olmaması gerektiğini anlamak lazım. Ancak Türkiye'de bunu yapmak neredeyse imkansız. Futbol Türkiye'de afyon vazifesi görüyor. Amaç eğlenmekten çıkıp kırıp dökmeye geliyor.

Ancak konu açılmaması gibi bir durum olmamalı ve olmayacaktır da zaten. Doğru bir üslup ile yazan herkesin mesajı da konu içerisinde kalacak, uygun olmayanlar da gereken uyarıları alacak ve yaptırımları görecektir. O yüzden "yönetim taraflı" fikrinden sıyrılmak lazım. Bir süre ben de içerisinde bulunduğum için yönetim tarafında keyfi hiçbir uygulama yapılmadığına dair kefil olabilirim.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Bu arkadaş aynı zamanda önceden ceza grubuna girmiş bir arkadaş tıpkı benim gibi.Cezalar kaldırıldıktan sonra bu kişilerin daha yakından takip edileceği söylenmişti.Bunun yapılmadığını görüyorum.O mesajı kendisi de tahrik amaçlı yazmıştır eminim ki.Konu içinde bu ve bu çeşit mesajlar yazdığından ötürüdür ki bu konuya yazmış hatamı anladım herkesi sağduyuya davet ediyorum diye.Kendisi bile amacını söylemişken bundan pişman olmuşken sizlerin bunu kabullenmemesini anlayamıyorum bir türlü.O mesaj da gayet açık çünkü.Adamın direk her sene yaptığımız gibi bu senede galatasarayı şöyle yapacağız böyle yapacağız demesi mi gerekiyor tahrik mesajı olması için.Mesajındaki üslubu ile de belli oluyor hangi amaçla yazdığı.Eğer bu tip mesajlara izin verilecekse forum çok karışır.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Dejavu wikipedia'da "yaşanılan bir olayı daha önceden yaşamışlık veya görülen bir yeri daha önceden görmüş olma duygusudur. Ânı daha önceden yaşamışlık halidir." diye geçiyor. Buda üyenin sizi her zaman yendiğimiz gibi tekrar yeneceğiz demesi. Burada ne küfür algılıyorum ne de tahrik oluyorum. Futbol 90 dakika, top yuvarlak.. biz takımımıza güveniyoruz.

Sen orada kalkar 3 ün 1 ini alacaklar dersen. Buda göreceli bir söz. Ülkemizde argo olarak kullanıldığı için silerdik.
    Dejavu'nun o olduğunu biliyoruz abi.Ama söylenmek istenen dejavu bu

http://www.dailymotion.com/video/xaw...-deja-vu_sport

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Bu arkadaş aynı zamanda önceden ceza grubuna girmiş bir arkadaş tıpkı benim gibi.Cezalar kaldırıldıktan sonra bu kişilerin daha yakından takip edileceği söylenmişti.Bunun yapılmadığını görüyorum.O mesajı kendisi de tahrik amaçlı yazmıştır eminim ki.Konu içinde bu ve bu çeşit mesajlar yazdığından ötürüdür ki bu konuya yazmış hatamı anladım herkesi sağduyuya davet ediyorum diye.Kendisi bile amacını söylemişken bundan pişman olmuşken sizlerin bunu kabullenmemesini anlayamıyorum bir türlü.O mesaj da gayet açık çünkü.Adamın direk her sene yaptığımız gibi bu senede galatasarayı şöyle yapacağız böyle yapacağız demesi mi gerekiyor tahrik mesajı olması için.Mesajındaki üslubu ile de belli oluyor hangi amaçla yazdığı.Eğer bu tip mesajlara izin verilecekse forum çok karışır.
    Her sene olduğu gibi bu sene de galatasarayı yeneceğiz

bu mesajdan tahrik oluyorsan fanatizmini gözden geçir aygün

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Ya abartmayın bu kadar kötü birşey olsa Fenerbahçe kulübü bunun t-shirt'ünü bastırmazdı.Bu bizim Gs'ye karşı küçük bir dokundurmamız amma galeyana geliyosunuz.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    Her sene olduğu gibi bu sene de galatasarayı yeneceğiz

bu mesajdan tahrik oluyorsan fanatizmini gözden geçir aygün
    Yeneceğiz değil abi başka kelimeler var yazmadım onları siz tamamlayın

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Peki ben çıkıp oraya ''Ne kadar Fenerli olduğu beni ilgilendirmez yine 3 ün 1 ini alacaklar'' yazsam silinmez mi mesajım ? O mesaj tamami ile tahrik ve bende moderatöre bildirdim.
    Bu bildiğin sokak ağzı dejavu bununla aynı şey mi ?

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Quote Originally Posted by attirson View Post
    Ya abartmayın bu kadar kötü birşey olsa Fenerbahçe kulübü bunun t-shirt'ünü bastırmazdı.Bu bizim Gs'ye karşı küçük bir dokundurmamız amma galeyana geliyosunuz.
    e biz birsey dokundurunca hurra yukleniyorsunuz , ozman 3 kez dusuncez 1 kez yorum yapcaz ?

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Dejavu'nun o olduğunu biliyoruz abi.Ama söylenmek istenen dejavu bu

http://www.dailymotion.com/video/xaw...-deja-vu_sport
    antunun hazırladığı video bu ne alakası var
    ayrıca denene bakılır cezalarda kasıta bakılmaz çünkü kasıtı bilemezsin hiçbi zaman ispat et derler ispat edemezsin aygün sen öyle hissedersin ama hislerle ceza verilmez.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by byariff View Post
    e biz birsey dokundurunca hurra yukleniyorsunuz , ozman 3 kez dusuncez 1 kez yorum yapcaz ?
    mesela bakın arkadaş zekice 3-1 e gönderme yapmış gerçekten zekice bi yazı ama ben hislerimle hareket edip hakaret ediyorsun diyip buna ceza veremem.kinaye denen bir şey var çünkü

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

antunun hazırladığı video bu ne alakası var
    ayrıca denene bakılır cezalarda kasıta bakılmaz çünkü kasıtı bilemezsin hiçbi zaman ispat et derler ispat edemezsin aygün sen öyle hissedersin ama hislerle ceza verilmez.

İspatı aşağıda var abi.Durduk yere bu adam böyle demiyor.

Quote Originally Posted by SaLviO View Post
    Hatamı anladığım için herkesi sağduyuya cagırdım ben kendi hatamı anladım geri adım attım ...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

bugün, deplasman yasağını biz belirleriz tff değil diye bir mesaj atılmıştı ondan sonra kayışlar koptu. ben şahsen girip de kışkırtıyım diye mesaj atmıyorum sadece atılan mesajlara cevaben yazıyorum. dediğim gibi o mesajlar hiç yayınlanmamış olsa bu sorunlar olmaz.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

mesela bakın arkadaş zekice 3-1 e gönderme yapmış gerçekten zekice bi yazı ama ben hislerimle hareket edip hakaret ediyorsun diyip buna ceza veremem.kinaye denen bir şey var çünkü
    haydaaa dostum sen sorunlumusun 3-1"e niye gonderme yapayim tobe tobe

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by byariff View Post
    50 kerede düsünsem gayet normal bir yorum.Tabi Salvio'nun önceki yaptıklarına bakarak yorumlanıyor ayrı birşey.Bunda büyütülecek hiçbir şey yok.O 1 taneyi atamayanlarda var yoruma deseniz neyse ama abartmayın bu kadar bunlarıda söylemeyeceksek napıcaz sadecek taktik kondisyon mu konusucaz ?

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Bu bildiğin sokak ağzı dejavu bununla aynı şey mi ?
    Sadece ''dejavu'' değil DE-JA-VU

3 ün 1 i sokak ağzı tamam ama Nescafe 3 ü 1 arada da var ?
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Aygün siz bu arkadaşın her yazısında sinirleniyorsunuz bu son dediği için özür dilediğini nerden biliyorsun ?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by benbenim View Post
    bugün, deplasman yasağını biz belirleriz tff değil diye bir mesaj atılmıştı ondan sonra kayışlar koptu. ben şahsen girip de kışkırtıyım diye mesaj atmıyorum sadece atılan mesajlara cevaben yazıyorum. dediğim gibi o mesajlar hiç yayınlanmamış olsa bu sorunlar olmaz.
    O mesajı ben atmıştım ben orada Fenerbahçe taraftarına falan laf atmıyorum ki kendi taraftarımı övüyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Sadece ''dejavu'' değil DE-JA-VU

3 ün 1 i sokak ağzı tamam ama Nescafe 3 ü 1 arada da var ?
    Bak böyle yazsan ne kimse alınır ne tahrik olur en azından kendi adıma konusayım beni etkilemez .Arkadaşın yaptıgıda böyle kücük birşey.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Aygün siz bu arkadaşın her yazısında sinirleniyorsunuz bu son dediği için özür dilediğini nerden biliyorsun ?
    http://forum.turksportal.net/vb/show...9&postcount=94

http://forum.turksportal.net/vb/show...0&postcount=99

Sen de haklısın o kadar çok mesajı var ki kendisinin hangisi olabilir diye düşünmüyor değil insan Sanki Cem Yılmaz sahneye çıkmış smileylere bak.İlk maçta bir Galatasaraylı her şeye böyle gülse tepkiniz ne olurdu ?

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Tahrik olduğunu böyle kanıtlar ile sağlamlaştırırsan eyvallah
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Tahrik olduğunu böyle kanıtlar ile sağlamlaştırırsan eyvallah

Abi o mesajdan tahrik olmayan sadece yönetim sanırım

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri