Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 65 arası toplam 65 sonuç

Konu: Derbilerde Maç konuları Açılmasın.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Karşı takım gol atamıcak demenin nesinden alınıyorsunuz anlamıyorum . Bazı şeyleri alttan almaya sadece okumaya bişeylere bağlamaya çalışmayın altı üstü futbol ama bazıları kışkırtıcı tahrik edici mesajlarda bulunuyor o ayrı . Onlar direk o amaçla yazılıyor onları alttan alamıyosun .
    Mayıslar sizin olsun biz Nisan'da şampiyonuz

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by byariff View Post
    haydaaa dostum sen sorunlumusun 3-1"e niye gonderme yapayim tobe tobe
    Dil bilgisi olarak 3 kere düşünüp 1 kere yazılır yanlıştır
    üç kere düşünüp bir kere yazın doğrudur
    ayrıca ne dediğimin farkındayım ve senin gibi hakaret de kullanmadım lütfen sözlerine dikkat et sorunlu musun ne demek.!

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by furkan58 View Post
    Karşı takım gol atamıcak demenin nesinden alınıyorsunuz anlamıyorum . Bazı şeyleri alttan almaya sadece okumaya bişeylere bağlamaya çalışmayın altı üstü futbol ama bazıları kışkırtıcı tahrik edici mesajlarda bulunuyor o ayrı . Onlar direk o amaçla yazılıyor onları alttan alamıyosun .
    Galatasaray gol atamaz demek başka Galatasaray gol atamaz demek başkadır.Komik olan nedir burda ? Biz 3 tane attığımızda 3 oldu yine 3 oldu hahaha desek siz de alınmazdınız yani ? Bunu sizlerin söylemesi gerçekten çok ilginç.Çünkü yazdan beri iyice hassas oldunuz her şeye alınıyorsunuz.

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

dejavu bile tartışılıyorsa artık ne diyelim.

gereksiz bir konu. gereksiz bir tartışma. kurallara uyulduğu sürece bir sıkıntı çıkmaz. uzatmaya da gerek olmaz.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Maç konuları maç günü açılacak, forum kurallarına uygun olmayan mesajlara izin verilmeyecektir.

Lütfen herkes o gün hoşgörülü ve rakip takım taraftarını kışkırtıcı mesajlar atmayı bir kenara bıraksın. Eğer taraftarlık duygularınıza engel olamıyorsanız bunları dökebileceğiniz siteler mevcut.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri