Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 65 sonuç

Konu: Derbilerde Maç konuları Açılmasın.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default Derbilerde Maç konuları Açılmasın.

Daha şimdiden mesajlar siliniyor,ortam kızışıyor.Fenerbahçe-Galatasaray maçında Türkiyede Futbol bölümü kapalı olsun.Herkes içindekileri kendi taraftar forumlarında yada Face-Twitter hesaplarında kussun.Derbi maçlarda forumun ultraslan-Antu forumlarından bir farkı kalmadı.Gerçekten çok gergin bir ortam var.Eminim maça kadar ve maçtan sonra bir çok kişi ceza alıcak.
    Bir öneri bilmem siz ne düşünürsünüz...

Nesil
    2011
    Yer
    Kocaeli

Herkesi sağduyulu olmaya davet ediyorum ...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by C h A o S View Post
    Daha şimdiden mesajlar siliniyor,ortam kızışıyor.Fenerbahçe-Galatasaray maçında Türkiyede Futbol bölümü kapalı olsun.Herkes içindekileri kendi taraftar forumlarında yada Face-Twitter hesaplarında kussun.Derbi maçlarda forumun ultraslan-Antu forumlarından bir farkı kalmadı.Gerçekten çok gergin bir ortam var.Eminim maça kadar ve maçtan sonra bir çok kişi ceza alıcak.
    Bir öneri bilmem siz ne düşünürsünüz...

Ben hayır diyorum Ortamı gerenlere gerekli cezalar verilsin. Kışkırtıcı mesaj atanlar yüzünden adam gibi futbol konuşamaz olduk. Ortalığı gerenler temizlenirse yeterli olur bence.
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Bencede kapatmamak lazım.Her tartışma çıktıgında kapatma tartısılıyor.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

mesajlar mod onaylı olsun en azından derbi haftasında. çok zor olabilir belki ama genellikle 1 mesajın arkasından çıkıyor tartışmalar. o mesaj hiç olmazsa diğerleri de atılmayacak.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Quote Originally Posted by SaLviO View Post
    Sen mi davet ediyosun ?

Yapma Allah aşkına karşında Çemiş Gezek Belediyespor varmış gibi '' gol bile atamayacaklar panpa '' '' 4-0 falan alırız heralde pampiş ''

gibi tavırlarla yorum yazan sensin.

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Bazı dönemlerde açılmaması yerine hiç açılmaması daha doğru olur.

Quote Originally Posted by benbenim View Post
    mesajlar mod onaylı olsun en azından derbi haftasında. çok zor olabilir belki ama genellikle 1 mesajın arkasından çıkıyor tartışmalar. o mesaj hiç olmazsa diğerleri de atılmayacak.
    O mesajı hiç yokmuş varsayarak ihbar butonuna basılsa, karşı cevap mesajları atılmasa?
    daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by di canio View Post

O mesajı hiç yokmuş varsayarak ihbar butonuna basılsa, karşı cevap mesajları atılmasa?
    1-2 kişi ihbar eder ancak illaki alıntı yapanlar olur.Sonra ipin ucu yine bulunmaz.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Quote Originally Posted by di canio View Post

elbette öyle olması gerekir. ama o mesajı görünce bile sinirle yazabiliyor insan. bence böyle bir şey mümkünse en azından derbi haftası böyle olsun. ama sizler için çok zor olur orası ayrı.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Açıkcası bende bunu yazanın sen olmamasını isterdim,biz seninle aynı takımı tutuyoruz ama yorumlarına bakıyorumda ben sanırım başka bir lig izliyorum.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Mesajlardan rahatsız oluyorsanız girmezsiniz konuya.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by ThreepWooD View Post
    Açıkcası bende bunu yazanın sen olmamasını isterdim,biz seninle aynı takımı tutuyoruz ama yorumlarına bakıyorumda ben sanırım başka bir lig izliyorum.
    Onla alakası yokta arkadaş biraz abartıyor şakayı.Hani bende gülüyorum ama empati yapınca da hani Gs'li biri sinirlense kimse bişey diyemez.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Bekq View Post
    Bende her tartışmada olsam böyle yazardım heralde.Senden beklediğim cevapta buydu zaten.

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

sahsi gorusum bekq ve salvio "Bu mac " diyorum ortaligi kizistirdilar , antipatik gelebilirim simdi ama yoneticiler mesajlarima bakabilirler karsi rakip hakkinda en ufak bir ortaligi kizistirma vs girisimim yoktu konunun aslina gelirsek bende derbi maclarinda konu maçin devre arasinda açilabilir.

Ne kadar güzel bir yaklaşım bu. Sanırım olayların sorumlusu belli oldu...

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

İhbar butonuna basıyoruz ama kimse umursamıyor sanırım mesaj yerli yerinde duruyor.

Sen mi davet ediyorsun ? Antuya çevirdin forumu daha ne daveti.

Soruşturma konusunda her mesajdan rahatsız olan biz değildik sizlerdiniz.Girmeseydiniz o zaman.

Nesil
    2011
    Yer
    Kocaeli

Hatamı anladığım için herkesi sağduyuya cagırdım ben kendi hatamı anladım geri adım attım ...

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

kurallar açık ve net burası taraftar forumu değil, bu maçın önem derecesi yüksek olduğu için konu başlığı kontrolümüzde olacaktır ve maç hakkında yorumlarınıza dikkat ederek, karşı tarafı tahrik etmeden, nezaket sınırları içerisinde olmaya davetlisiniz.

Herkes maçı izleyeceği için en başta gol kart penaltı gibi bir tarafı coşturan durumlarda bu sevincinizi konuda göstermenizi istemiyoruz.

Herkes maçtan haberdar olacağı için x şut att aut, diye maçı anlayacak yorumlardan da kaçınmanızı öneriyoruz.

son olarak herkesi bir spor yorumcusu kadar olmasada maçı teknik ve mental analizleri konusunda değerlendirmeye çağırıyoruz.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Quote Originally Posted by RaSenGan View Post
    İhbar butonuna basıyoruz ama kimse umursamıyor sanırım mesaj yerli yerinde duruyor.
    Ben sana onların vereceği cevabı söyleyeyim, boşuna bekleme;

"İhbar edilen mesaj silinecek diye bir kural yok. Tahrik, hakaret vs içeriyorsa bakılır, varsa silinir."

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

http://forum.turksportal.net/vb/show...9&postcount=39

Şu mesaj neden hala silinmedi merak ediyorum mesela.Butona da bastım.Dejavu falan tamamen tahrik amaçlı.Kaç tane yönetici baktı konuya ama umursayan olmadı.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Geçen konuda istemeyen girmez diye kaç kişi dedi biz cezalıyken . Açık ve net istemeyen girmez okumaz tabiki fanatizim içerikli yorumlar abartılmamalı ancak bize diyene kadar galatasaraylı arkadaşlar kendi yorumlarınada bakarlarsa sevinirim
    Mayıslar sizin olsun biz Nisan'da şampiyonuz

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Cumartesi gecesi forum karışır. Bence yenilen takımın taraftarı foruma hiç girmesin. O zaman sorun çıkmaz. ertesi güne kadar da maçın stresi azalıyor zaten. Herkes rakip takım taraftarını suçlamaya şimdiden başlamış Hele bir de yenik duruma düşünce ya da yenik olarak maçı bitirince neler olur hayal edemiyorum. Üzücü olayların yaşanmadığı,sakatlığın olmadığı bir derbi olur inşallah, bizler de forumda bol bol sinirlenir ya da eğleniriz Skora göre
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Neden açılmasın ki? İnsanlar karşılıklı medeni bir şekilde konuştuğu sürece her konuda gayet tabi ki açılabilir. Yeter ki konuşmasını, tartışmasını ve fikir paylaşmasını bilin.
    FM Gazetesi

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Aslında spor bölümünü kapatmak yerine bölümü açık bırakalım hiç bir mesajda silinmesin bakalım neler çıkıcak ortaya çok enteresan şeyler gelebilir 2-3 gün sonrada sağlam bi temizlik + cezalar verilir hoş olur
    Mayıslar sizin olsun biz Nisan'da şampiyonuz

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Geçen sefer dediğin konuyla benim anlatmak istediğim çok farklı.
    Ben genelleme yaparak açtım bu konuyu.Çıkıpta Fenerbahçeliler demedim.
    Neyse ben kendi adıma sadece maç sonunda değerlendirme yapmak için gireceğim konuya.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

1 kişinin tahrik mesajı karşı takımdan 10 kişiyi cezaya götürüyor Aslında foruma pek girmeyen bir GS taraftarı bulup üzerinize salsak ,o gece temizinden 10 Fenerbahçe'liyi çeker yanında cezaya

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by RaSenGan View Post
    http://forum.turksportal.net/vb/show...9&postcount=39

Şu mesaj neden hala silinmedi merak ediyorum mesela.Butona da bastım.Dejavu falan tamamen tahrik amaçlı.Kaç tane yönetici baktı konuya ama umursayan olmadı.
    belirttiğin mesajda bir galatasaray'lı olarak herhangi bir tahrik görmüyoruz.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    Büyük puntolarla dejavu yazınca amaç tahrik etme olmuyor mu abi ? Ben bir Galatasaraylı olarak tahrik oldum.Kendisinin de amacı belli olduğu gibi tahrik etmek.Kaldı ki kendisinin bu şekilde daha birçok mesajı var.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

tahrik işi çok öznel bir olay. bir kişinin sinirlenme seviyesiyle ve fanatikliğiyle de ilgili bence. mesela "kupa maçında nasıl 5 tane salladıysak cumartesi akşam da 5 tane sallar geliriz kendi sahalarında" ya da "ligin ilk yarısında nasıl perişan ettiysek aynı şekilde seyircisi önünde perişan eder döneriz" tarzı cümleler bazı arkadaşlarca normal karşılanırken bazıları buna sinirleniyorlar....

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    Bravo. Diyebileceğim tek kelime bu.

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri