1 ile 18 arası toplam 18 sonuç

Konu: Alt Liglerde Alt Yapısı İyi Olan Takımlar

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Default Alt Liglerde Alt Yapısı İyi Olan Takımlar

Ozellikle ingiltere alt liglerinde kendi seviyesine gore altyapidan iyi oyuncular cikarabilecek bir takim ariyorum butcesi falan hic onemli degil. tavsiyelerinizi bekliyorum.

Southampton championshipten alabilirsin.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by akorkmaz View Post
    Southampton championshipten alabilirsin.
    Hocam daha da alt liglerden mümkünse en az 3. 4. alt lig olsun istiyorum.
    Yani altyapısı 18-20 değil 10-12 olsun o yeter o ligler için..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar İskoçya 3.liginden (yani 4. lig oluyor) Queen's Park FC (QPR değil tabi ki ) diye bir takım buldum, 52000 kişilik stadı 25m euro bütçesi var(ama transfer veya maaş bütçesi vermiyor yönetim) altyapısı antrenman tesisleri süper (15,15). Bu kulüple oynamayı düşünüyorum ama çok şaşırtıcı geldi internette de pek bir şey bulamadım, iskoçya ligi nasıldır bu takımı bilenler falan varsa yazarlarsa sevinirim.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

RGUOR'u seçerken araştırmıştım.

Dinamo Barnaul, İskoçya'dan Queen's Park, Rasenballsport Leipzig, RC Strasbourg, Rimini, Albacete, Gica Popescu Craiova, Altay, Arminia Bielefeld, Dardanelspor, Gloria Arad, Hacettepe, Iraklis, Perugia, Siracusa, Tubruk, Vityaz Podolsk, Amoros, Barakaldo, Fakel Voronezh, Grenoble Foot 38, Izhevsk, Liberty Salonta, Magdeburg, Osnabrück, Austria Klagenfurt, AFC Telford, Arsenal Tula, Barletta, Boavista, CD Castellón, Chemnitzer, Rot-Weiss Erfurt, Foligno, Carl Zeiss Jena, Jiul Petroşani, Merelinense, Montrose, GD Prado, Rusichi Orel, Rot-Weiss Essen, Saarbrücken, Sokol Saratov, Waldhof Mannheim, Taranto, Unterhaching, FK Zemun.

Hepsi Avrupa liglerinden ve en az Youth Facilities değerleri 10 bunların.

Queen's Park gerçekten çok iyi bir takım. İskoçya'nın en eski kulübüdür. Amatör statüde olmalarının nedeni kulübün değerlerinden ötürü geliyor. "Oyunun uğruna oynamak"ı amaçlıyorlar. FA Cup'da final oynayan tek İskoç takımı olma özelliğini taşır. Daha önce oynadığımda yeterli maaş bütçesiyle Reunion'dan olsun İngiltere alt liglerinden olsun birçok oyuncuyla anlaşabilmiştim. Oynaması eğlencelidir.
    Last edited by Bursaspor : 17.Mart.2012 at 14:34
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Queen's Park'ı not aldım kenara, sağolun

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Le Havre iyi adamlar çıkartıyor altyapı değerlerini rakamsal olarak bilmiyorum.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Le Havre'da iyi bir altyapıya sahip ancak arkadaş 3., 4. veya daha alt lig olsun diyordu. Le Havre 2. ligde ha keza Lens'i de yazabiliriz. Ama kritere uymuyor.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Bursaspor View Post
    RGUOR'u seçerken araştırmıştım.

Dinamo Barnaul, İskoçya'dan Queen's Park, Rasenballsport Leipzig, RC Strasbourg, Rimini, Albacete, Gica Popescu Craiova, Altay, Arminia Bielefeld, Dardanelspor, Gloria Arad, Hacettepe, Iraklis, Perugia, Siracusa, Tubruk, Vityaz Podolsk, Amoros, Barakaldo, Fakel Voronezh, Grenoble Foot 38, Izhevsk, Liberty Salonta, Magdeburg, Osnabrück, Austria Klagenfurt, AFC Telford, Arsenal Tula, Barletta, Boavista, CD Castellón, Chemnitzer, Rot-Weiss Erfurt, Foligno, Carl Zeiss Jena, Jiul Petroşani, Merelinense, Montrose, GD Prado, Rusichi Orel, Rot-Weiss Essen, Saarbrücken, Sokol Saratov, Waldhof Mannheim, Taranto, Unterhaching, FK Zemun.

Hepsi Avrupa liglerinden ve en az Youth Facilities değerleri 10 bunların.

Queen's Park gerçekten çok iyi bir takım. İskoçya'nın en eski kulübüdür. Amatör statüde olmalarının nedeni kulübün değerlerinden ötürü geliyor. "Oyunun uğruna oynamak"ı amaçlıyorlar. FA Cup'da final oynayan tek İskoç takımı olma özelliğini taşır. Daha önce oynadığımda yeterli maaş bütçesiyle Reunion'dan olsun İngiltere alt liglerinden olsun birçok oyuncuyla anlaşabilmiştim. Oynaması eğlencelidir.
    Çok sağol çok iyi oldu bu liste, peki Queen's Park ile üst liglere çıktıkça profesyonel olup normal takımlar gibi büyüyebilr miyim acaba?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Elbette her takım gibi sonradan profesyonel olabiliyorsun. Ben de RGUOR'da yaşadığım finansal huzursuzluktan dolayı Queen's Park ile açmayı düşünüyorum.

Edit : Daha geniş araştırma yaptığımda gördüm ki oyunda hard-coded olarak bulunuyor Queen's Park'ın amatör statü olayı. Bu yüzden asla profesyonel statüye geçemiyoruz.
    Last edited by Bursaspor : 18.Mart.2012 at 16:27
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Elbette her takım gibi sonradan profesyonel olabiliyorsun. Ben de RGUOR'da yaşadığım finansal huzursuzluktan dolayı Queen's Park ile açmayı düşünüyorum.

Edit : Daha geniş araştırma yaptığımda gördüm ki oyunda hard-coded olarak bulunuyor Queen's Park'ın amatör statü olayı. Bu yüzden asla profesyonel statüye geçemiyoruz.
    Teşekkürler paylaştığın için az daha başlıyordum QP ile, başka önerileriniz var mı?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

nPower League 2'den Swindon var. Sanırım onlar 1 sene önce düştükleri için bütçesi falan iyi. Bristol Rovers'ta var o şekilde.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Bekq View Post
    nPower League 2'den Swindon var. Sanırım onlar 1 sene önce düştükleri için bütçesi falan iyi. Bristol Rovers'ta var o şekilde.
    Bütçe falan önemli değil, altyapıdan oyuncu çıkarması önemli benim için.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Bradford...Npower League 2

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kasım akdemir View Post
    Bradford...Npower League 2
    Nasıl altyapı tesisleri editörden baktınız mı?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Bradford'un o kadar iyi değil ki; eğer League 2'dan altyapısı iyi takım istiyorsan Crewe Alexandra'yı seçeceksin.

Bradford'un youth facilities 6, training facilities 7 ve youth recruitment 5.

Crewe'un ise youth facilities 14, training facilities 16 ve youth recruitment 15.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bradford'un o kadar iyi değil ki; eğer League 2'dan altyapısı iyi takım istiyorsan Crewe Alexandra'yı seçeceksin.

Bradford'un youth facilities 6, training facilities 7 ve youth recruitment 5.

Crewe'un ise youth facilities 14, training facilities 16 ve youth recruitment 15.
    Teşekkürler, şu an vizelerle boğuştuğum için bakamıyorum ama bu konuda bahsi geçen tüm takımları en kısa zamanda inceleyeceğim

vedat1987 Misafir

Quote Originally Posted by lakin1907 View Post
    Arkadaşlar İskoçya 3.liginden (yani 4. lig oluyor) Queen's Park FC (QPR değil tabi ki ) diye bir takım buldum, 52000 kişilik stadı 25m euro bütçesi var(ama transfer veya maaş bütçesi vermiyor yönetim) altyapısı antrenman tesisleri süper (15,15). Bu kulüple oynamayı düşünüyorum ama çok şaşırtıcı geldi internette de pek bir şey bulamadım, iskoçya ligi nasıldır bu takımı bilenler falan varsa yazarlarsa sevinirim.
    Usta o 25 m dediğin kulübün tamamının değeri ve o 25 milyonun büyük bir kısmı zaten stadın değeri. Yani değer olarak aslında diğer takımlardan bir farkı yok. Stadı doldurman da pek mümkün değil zaten.

Mesaj Yetkileri