1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Transferler

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Default Transferler

Yeni güncellemeden sonra transferler oldukca zorlastirilmis özellikle 3-3,5 yildizli liglere oyuncular kolay kolay gelmiyor cek cumhuriyetinden hirvatistandan bile oyuncu getiremiyorsunuz yeni güncellemede oyuncu transfer etmek icin tavsiyleriniz varmidir acaba?

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

anlasilan herkes transferde zorlaniyor tavsiye gelmedigine göre cok abartilmis 5 büyük ligden siradan rezerv bir oyuncu bile gelmiyor.

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

Ya daha çok para önereceksin ya da editörden hak ettiği reputationu vereceksin. Başka seçenek yok

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

ben yeni güncellemeyle vargası getirdim fenerbahçeye kaç yıldızlı bilmiyorum ama sıradan bi oyuncu değil

ben daha ilk sene sonunda grafite rossi(villerealli olan) ve adler'i getirebildim valla..

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Quote Originally Posted by HeracLes View Post
    Ya daha çok para önereceksin ya da editörden hak ettiği reputationu vereceksin. Başka seçenek yok
    yau adamlar görüsmek istemiyorki sözlesme öneremiyorsun yani... kulüpler kabul ediyor orda bir sorun yok.

Nesil
    2007

Bende şans vardı herhalde önceki sürümlerde Onur Kıvrak'a 25 MN Euro istiyorlardı şimdi Trabzonspor kendi ayağıyla bana 3 MN Euro'ya önerdi.Takımda mutsuz olan Jovetic'i aldım 11 MN Euro'ya hemde İlk sezon sonu, takım Galatasaray, şampiyon olduk ilk sezon.

Ben Güney Amerika kıtasındaki bütün oyuncuları yüklüyorum profilleri iyi olan maaşları ve maliyeti ucuz adamlar var tek tek arayıp buluyorum.Sonrada oyunda takımda mutsuz olan kaliteli adamları topluyorum örnek Jovetic

Mesaj Yetkileri