1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: EU Pasaportu Çıkarma Süreleri (Work Permitten Kurtulmak İçin)

Hybrid View

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Default EU Pasaportu Çıkarma Süreleri (Work Permitten Kurtulmak İçin)

Austria - 5

Belgium - 3 (Ara vermeden)

Bulgaria - 3 (Aralıklı olsa da sayılıyor)

Crotia - 2 ( 2013'ten sonra EU oluyor)

Cyprus - 5

Czech Republic - 5

Denmark - 7

Estonia - 5

Finland - 5

France, including French Guyana - 5

Germany - 5

Greece - 10

Guadeloupe - 5

Holland - 4

Hungary - 5

Iceland - 5

Ireland - 7

Italy - 5

Latvia - 5

Lithuania - 5

Luxembourg - 5

Malta - 5

Martinique - 5

Norway - 5

Poland - 3

Portugal - 5

Reunion - 5

Slovakia - 5

Slovenia - 7

Spain - 4 (note 2 for Spanish-speaking South American countries)

Sweden - 5

Switzerland - 5

United Kingdom - 7

Keşfettiğiniz EU pasaportu olmayan gençleri özellikle Bulgaristan, Polonya ve Belçika'ya gönderip orada 3 senede EU vatandaşı olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: http://footballmanagerwiki.co.uk/ind...le=Work_Permit
    Last edited by lakin1907 : 20.Mart.2012 at 12:46 Reason: Ekleme ve düzenlemeler yapıldı

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Paylaşım için teşekkür ederiz. Faydalı olacaktır mutlaka.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Belçika'da eskiden aralıklı olarak 3 yıl oynatınca da kazanabiliyordu oyuncular vatandaşlığı. FM 2012 ile artık 3 yıl sürekli Belçika'da bulunmak zorunda oyuncular. Eğer Belçika'dan ayrılırlarsa 2 ay içinde tekrar dönmeleri halinde 3 yıl sürekli bulunma durumu sekteye uğramıyor. Ayrıca Bulgaristan da AB ülkesi. Bulgaristan'da aralıklı da olsa 3 yıl forma giymesi yeterli. Hırvatistan henüz tam üye olmasa da oyunda AB ülkesi konumunda bildiğim kadarıyla. Orada da yine aralıklı olsa bile 2 yıl oynaması yeterli Hırvatistan vatandaşı olabilmesi için.
    daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by di canio View Post
    Belçika'da eskiden aralıklı olarak 3 yıl oynatınca da kazanabiliyordu oyuncular vatandaşlığı. FM 2012 ile artık 3 yıl sürekli Belçika'da bulunmak zorunda oyuncular. Eğer Belçika'dan ayrılırlarsa 2 ay içinde tekrar dönmeleri halinde 3 yıl sürekli bulunma durumu sekteye uğramıyor. Ayrıca Bulgaristan da AB ülkesi. Bulgaristan'da aralıklı da olsa 3 yıl forma giymesi yeterli. Hırvatistan henüz tam üye olmasa da oyunda AB ülkesi konumunda bildiğim kadarıyla. Orada da yine aralıklı olsa bile 2 yıl oynaması yeterli Hırvatistan vatandaşı olabilmesi için.
    Bulgaristanı listeye ekliyorum, Hırvatistan sanırım oyunda 2013'te EU ülkesi konumuna geliyor ama tam emin değilim, deneyen olursa buraya yazabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Güzel liste olmuş. Antwerple yolları ayırıp başka takım bulmak istiyordum ben de yardımcı olacak.

arkadaslar benim anlamadgım şey zaten alamadıgım oyuncuyu ben nasıl bu ülkelere göndericem.gönderebilecek yetkide olsam zaten kendi takımımda oynatırım.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by sralpici View Post
    arkadaslar benim anlamadgım şey zaten alamadıgım oyuncuyu ben nasıl bu ülkelere göndericem.gönderebilecek yetkide olsam zaten kendi takımımda oynatırım.
    work permitte oyuncuyu alıyorsun oynatamıyorsun diye biliyorum.Oyuncu geliyor oynayamıyor.O zaman 3 sene bulgaristan takımın kiraliyorsun.Tabi bunun için de bir besleme kulübü olması lazım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by LifeYourself View Post
    work permitte oyuncuyu alıyorsun oynatamıyorsun diye biliyorum.Oyuncu geliyor oynayamıyor.O zaman 3 sene bulgaristan takımın kiraliyorsun.Tabi bunun için de bir besleme kulübü olması lazım
    Word Permit çalışma izni değil mi? E çalışma izni alamadığımız adam takıma gelemiyor ki zaten. Sözleşme imzalanmıyor.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Bekq View Post
    Word Permit çalışma izni değil mi? E çalışma izni alamadığımız adam takıma gelemiyor ki zaten. Sözleşme imzalanmıyor.
    işte alıyorsun oyuncu çalışamıyor amele amele bekliyor kadroda antremanlara falan sokabiliyorsun.Bu seride böyle bir oyuncum olmadı.Ama 2011 de geliyordu kulübe rengi kırmızı öyle duruyordu.Eu için yolluyorduk bulgaristan gibi ülkelere.
    Ayrıca her ülkede geliyor mu emin değilim ama geldiğini hatırlıyorum.Zihnimde öyle bir kalıntı varYardımcı olamadım pek fazla kusura bakmayın

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by LifeYourself View Post
    işte alıyorsun oyuncu çalışamıyor amele amele bekliyor kadroda antremanlara falan sokabiliyorsun.Bu seride böyle bir oyuncum olmadı.Ama 2011 de geliyordu kulübe rengi kırmızı öyle duruyordu.Eu için yolluyorduk bulgaristan gibi ülkelere.
    Ayrıca her ülkede geliyor mu emin değilim ama geldiğini hatırlıyorum.Zihnimde öyle bir kalıntı varYardımcı olamadım pek fazla kusura bakmayın
    Yok estağfurullah ne demek. Sonuçta doğrusunu bulmaya çalışıyoruz

Ben 3 senelik Morecambe kariyerimde getiremiyordum oyuncuları. Sözleşme imzalanacağı gün çalışma izni red ediliyordu. Sonra tekrar değerlendirme istiyordum yine red ediliyordu ve transfer gerçekleşmiyordu.

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

o ülkeden bi takımı nasıl pilot takım yapacağız ?

Mesaj Yetkileri