1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: 1. Sezonda Oyuncu Satışı

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

Default 1. Sezonda Oyuncu Satışı

Arkadaşlar Beşiktaş'ı aldım daha ilk sezondayım. Fernandes ve Ernst dışındaki bütün yabancıları satmak istiyorum ama Quaresma, Almeida gibi oyuncuları transfer listesine koyup gereksiz ayarlarsam değeri düşer mi ? En iyi şekilde nasıl satabilirim ? Teşekkürler.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

12.2.2 yamada şu şekilde satabilirsin direk satılık listesine koyarak. Önererek yani.

Simao - 5 MN taksitle
    Quaresma - 6 ila 8.5 MN arası taksitle
    Sivok - 7 MN taksitle
    Almeida - 1.5 MN Peşin
    FM Gazetesi

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

Quote Originally Posted by Ralf View Post
    12.2.2 yamada şu şekilde satabilirsin direk satılık listesine koyarak. Önererek yani.

Simao - 5 MN taksitle
    Quaresma - 6 ila 8.5 MN arası taksitle
    Sivok - 7 MN taksitle
    Almeida - 1.5 MN Peşin
    Quaresma ve Almeida az değil mi ya ? 12.2.2 ile ilk defa kariyer açtım ve oyuncu satışı zor diyorlar ama Sivok 7 milyon iken onlar az gibi geldi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

8.5'a satabilirsen şanslısın.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    11

Satılık listesine koyup, önerdiğin fiyatına satabilirsen bence yeterince karlı bir durum olur bu.Fazlası olursa ne ala.Ama bazen fiyatının çok daha altını öneriyorlar.Bence fiyatlarının biraz üzerinde öner.Teklif gelmezse fiyatlarından önerirsin.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

Bir deneyelim bakalım, teşekkürler

Quaresma'yı devre arasında nakit 10m€'a satmıştım. Almeida'yı da 48 ay taksitle 4 m€'a Borissia'ya yollamıştım. Diğer oyuncuları FM2012'de satışını yapamadım. Fyi.

İlk sezonda Almeida, Quaresma, Simao, Sivok, Holosko, Ernst ve Ara dönemde de Fernandes'i sattım.

Quaresma 48 Ay Taksit İle 14 M E
    Almeida Peşin 4 M E
    Simao Peşin 4 M E
    Holosko Peşin 2.2 M E
    Ernst 48 Ay Taksit İle 2.5 M E
    Sivok Peşin 4.2 M E
    Fernandes Peşin 12 M E

İzlediğim yöntem ise sezon başı düşündüğüm rakamın 1-3 M Euro üstü fiyat biçip transfer listesine koydum. Bir kaç gün sonra da fazla fiyatları düşüp teklif ettim. Teklif gelmezse bir o kadar daha indirim yaptım. Sonuçta hepsi 10-15 gün içinde satılmıştı.

Sadece Fernandes'i devre arası sattım. Taktik değişikliğine gittiğim için fazla oyuncu olmuştu. Onu da gayet iyi bir fiyata sattım. ( 12.5 M Euro )
    Last edited by muztava : 26.Mart.2012 at 19:43

Mesaj Yetkileri