1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: Roderick Miranda | Dc | 20

Nesil
    2006
    Yer
    11

Default Roderick Miranda | Dc | 20

Adı Soyadı : Roderick Jefferson GoncalvesMiranda

Kulüp : Benfica (İlk yıl Servette'de kiralık)

Pozisyonu : Dc

Oyun başı profiline göre müthiş gelişim gösteren genç bir stoper daha.Bu seride bu tip oyuncular biraz fazla var gibi geliyor bana.Önceki serilerde bu denli patlama yapan gençlerin sayısı daha azdı.Başka kariyerlerimde bu kadar geliştiğini hatırlamıyorum açıkçası.Hele şu fizikseli beni gerçekten kendine hayran bırakıyor.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Yahu bu nedir, böyle stoper mi olur? 1 tane bile eksik noktası yok. Güç desen güç, hız desen hız, boy desen boy. Şu anda dünya piyayasında bu kadar kaliteli bir oyuncu olduğunu sanmıyorum :-D
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

2018-2019 sezonunda liverpool kariyerimde bir regen ile birlikte defansın ortasında oynatıyorum. Bazı pozisyonlarda çok saçma konsantrasyon hataları yapıyor ama kale gibi adam, fiziksel özellikler müthiş. regen sanmıştım hatta ilk baş.

Nesil
    2010
    Yer
    Viyana

2.Sezonumun başında Sampdoria'ya getirdim 2.5milyon avroya getirdim şimdi fiyatı oldu 7.5m milan az önce 22m teklif etti.Düzgün antreman programı ve tecrübeli defanslarla birlikte çalıştırırsanız kale oluyor kim olursa olsun karşısında bu adamı gördükten sonra çizgiye yapışıyor yahut top kaybediryor.Ayrıca savunmadan ileri top atmada da çok iyi.Kaçırılmaması gereken bir defans.

Mesaj Yetkileri