Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 56 arası toplam 56 sonuç

Konu: Mr Hough 4-1-2-2-1 (FM 12.2)

Solasınnnnnnnnn

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

ben başkasının taktiğiyle kupa kaldırınca kendimi suclu gibi hissediyorum hiç zevk almiyorum

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Taktiğin adı Mr Hough değil Mr Bug olmalı

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    Taktiğin adı Mr Hough değil Mr Bug olmalı
    demiştim

Süper Lig takımlarıyla denemeye devam ediyorum, Büyükşehir Bld. ile bir sezon bitirdim, transfer yok. Devam ettiğim bir Bursaspor kariyeri daha var, onda da sezon tamamlanınca paylaşıcam ss'leri. Her takıma bir şekilde uyuyor taktik

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

Kornerlerde forvete açmak zorunda mıyız ? Takımda Fellaini var. Kafa vurma, zıplama, denge hepsi yüksek. Atmasına forvetler atıyor ama Fellaini daha iyi atabilir diye düşünüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

bi süre sonra forvetler de alışıyor o duruma benim vitinho hatrink yaptı kornerden bir maçta sorun olmuyor yani
    pas bu taktikte çok önemli özellikle orta saha oyuncularınız iyi pas yapan oyuncular olursa bol gol atıyorsunuz pozisyon vermiyor ama verdiği pozisyonlar da gol oluyor genelde öyle bi taktik
    gerçekten güzel bi taktik tackiller kadar iyi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bu taktik üzerinde bir kaç değişiklik yapıp ilk seneden UEFA Kupası ve Süper Kupa'yı kazandım Beşiktaş'la. 3. sezonda ise ECC finali oynadım ve hakettiğim maçı City'e 1-0 kaybettim.

Hatta ss vereyim ilk senemden:

FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

taktiği 1 sezon boyunca bende demedim iş yerinde olduğum için şuanda ss veremiyorum cavani 32 maçta 55 gol attıı ligde

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

4.Sezonuma girdim ve şu anki görünümden bir ss atayım size. Böyle bir gruptan birinci çıktım:

FM Gazetesi

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post
    Bende bu taktikle b.dormunt kariyeri yapiyorum. harika diyebilirim. tackillerden daha basarili. fakat gotze ve kagawa dan cok verim alamiyorum. kanatlarda oynatmama ragmen.
    Bende bu taktikle sol kanatta Neymar'ı denedim. Bazen kahraman oluyor bazen çok vasat oynuyor her an bi şey yapabilen futbolcular olduğundan oyundan da almak istemiyorum. Şut yerine pas verme antrenmanında başarılı olabilecek futbolcular açıkcası taktikle efsane oluyor. Bencil futbolcular biraz sıkıntı yaratabiliyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Evet bu taktik biraz takım oyununa dayalı. Bireysel yetenekli oyuncularla pek verim alamayabilirsiniz.
    FM Gazetesi

Taktik gerçekten çok iyi . Özellikle Beşiktaş takımına çok uygun.Size oynadığım bazı maçları gönderiyorum şimdi.
    bunlar fixtür

Bunlarda oynadığım bazı önemli maçlar

Bunlar ilk sezonun maçları. Takıma sadece Mehmet Topal ve Tolga ciğerciyi aldım.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Mehmet Topal tek başına yetiyor zaten. Bu taktiğe cuk oturuyor.
    FM Gazetesi

Taktiği Eintracht Frankfurt ile deniyorum,transfer yapmadan sezona devam ediyorum.
    Kısaca özetlemek gerekirse: tam aklımda oynatmak istediğim taktik buydu,forvette Gekas bu taktiğe inanılmaz oturdu,atıyorda atıyor.Taktiğin en önemli yeri bekler,kesinlike defansif özellikleri ön planda olmalı,hücumcu bekleri oynatınca bütün defans çöktü neredeyse.Ümit Korkmaz ve Hleb çok iyi katkı veriyor kanatlarda,ortasaha'da Caio ile başlamıştım sezona ama Rode ve Schwegler çok daha iyi ikili bu taktik için,dm olarak da Lehmann müthiş oynuyor.Defans hattı hiç bir zaman tek hatta yakalanmıyor

Taktiğin beğenmediğim yönleri ise paslaşma mevzusu ben biraz daha paslı oyunu seviyorum ama onu istediğim zaman takım kısır bir döngü içine giriyor,bir de hücumda korner hariç duran top kullanırken geri dönüşlerde hızlı adamlara karşı sıkıntı olabiliyor.

Şu ana kadar tüm FM serilerinde paslaşma temposu hariç tam benim sistemim diyebilirim,Fraknfurt ile çok iyi bir çizgi yakaladım ve Bundesliga yolunda emin adımlar ile gidiyorum.

Taktik çok güzel ama kimseye önermiyorum. Hileden beter.
    Sezonu 2 yenilgiyle kapattım. 100 küsür gol attım.
    Baros 43 golle gol kralı oldu(Tam hatırlıyamadım, ancak bir maçta 6 veya 7 gol attı). Messiden daha fazla gol atmış. Ödül aldı ama sanırım altın ayakkabıydı.
    Elmander 20nin üstünde gol attı. Oda bi maçta 5 gol attı.
    Emre Çolak ve Selçuk İnan toplam 50 asist yaptılar. Yarısından fazlası kornerlerden.

Nesil
    2006
    Yer
    Konya/Elazığ

Liverpool üzerinden denedim bende.

Suarez : 32 Maçta 60 Gol. 8 Asist. 19 Maçın adamı seçildi. Biraz fazla abartılı oldu sanki

Fotoğraf eklemeyi bilmediğim için böyle yazmak zorunda kaldım.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Şimdi gençler hangisiyle oynuyosunuz ? Bu konuda 2 tane taktik var. Ve nasıl oyuncu tercihleriniz ?

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

Valla hocam bu taktikte beklerin iyi olsun, 1.85 civarı iyi kafa vuran hızlı bi forvetin olsun, bide duran toplarda iyi olan bir adamın olsun yeter. Taktik değil bildiğin bug

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

arsenalle denedim taktiği 3 sezon boyunca cavani 37 maçta 82 gol attım toplamda attığı golde 103 oldu 1 yenilgi 3 beraberlikle bitirdim ligi biraz abartı bi taktik sanki

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

aynen taktik tamamen ego tatmini

bi süredir kendi taktiğimle oynuyorum, yensemde yenilsem de daha keyifli oluyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

taktik hakkında söyleyeceğim tek şey 12.04'de oldukça sıradan bir taktik..Onun dışında 12.2 serisinde bildiğin hile..

Ama yine de sıralamam ;

1-Tackiller
    2-Vodu Caos
    3-Mr Hough

Nesil
    2006
    Yer
    Konya/Elazığ

Linkler ölmüş, tekrar yükleme şansı olan var mıdır?

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri