1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Galatasaray Forvet Sorunu

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Default Galatasaray Forvet Sorunu

Arkadaşlar Galatasaray la oynuyorum taktiğimi 4-4-2 olarak oynatmak istiyorum ama Forvette kimi oynatacağım diye karar veremedim. Elmander Baros ikilisi nasıl olur Elmander Hedef Adam Baroş Fırsatçı golcü bu ikisi iyi olurmu yoksa Necatiyimi deveye sokıyım karar verenedim. Birde Çift forvette iki adama hangi rolü vermeliyim daha iyi verim almak için.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Kesinlikle Elmander-Baros oynamalı.Bu ikili toplam 40 golü geçiyor rahatlıkla.

Baros: poacher
    Elmander:target man
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Bende öyle düşünüyorum. Eğer Barosu satıp yerine yeni bir oyuncu almazsam Elmander-Baros ikilisine görev vermeyi düşünüyorum

Benim kariyerimde Necati'den Baros'a göre daha cok verim aldim. 10 numara oynattim efsane oynadi. Elmander'se zaten müthis 20 gol 16 asist yapti ilk sezonda.

Hocam ben ilk sezon Baros'u nakit para karşısında yollarım hep.Yerine Wilfried yada Darwin'i alırım bir sene sonra onları da rekor ücretlerle satar uzun vadeli olarak geleceğe yatırım yaparım

ya ilk sene üçünü ben sürekli değilşmeli oynatıyordum, zaten sakatlık falan oluyor, pek seçemiyorum ben.

2. sezon hepsini boş ver, sat. al fierro quintero ve wilfried'ı, kafan rahat etsin.

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

İlk sezon hiçbirini göndermedim ama ikinci sezon Baros ve Elmanderi göndermeyi düşünüyorum.

3 forvete ne dersin?
    Baros poacher, Elmander deeplying forward support, Necati advanced attack

Mesaj Yetkileri