Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 70 arası toplam 70 sonuç

Konu: Burası Webaslan ya da GSCimbom değil

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

açılın, ben geldim. yani durdukyere bizim takımın sitelerine niye laf ediyorsunuz? yöneticiler objektif değil dersiniz anlarım da silen yönetici zaten Fenerbahçe'li. hem Walter sakana çok iyi birşey yakalamış bizim mesajları silerken hafif espri ile sebep yazarken sizin mesajlarda "lütfen..." ile başlayarak resmi dil kullanmış. "dk 1, gol nannar" diye sebep yazmıştı mesela ama ben almam gereken mesajı aldım ve espri ile karşılık verdim. demekki sizin sebeplere bu tarz şeyler falan yazılsa burasını gs.org'a çevirdiniz diyeceksiniz. ben her zamanki gibi futbol tartışma konularında küfür ve hakarete varmadığı sürece biraz daha özgürlükten yanayım ama yönetim kendisi bilir sınırları
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Ben illaki bu konuda yöneticileri eleştirmedim, herkesi eleştirdim. Ama etik olarak yöneticilere yöneldim. Çünkü bu site bugün buralara kadar gelmişse yönetimde sorun var demektir.

Çok koyu Galatasaray taraftarıyımdır ama bir gün olsun da o konulara girip bir şey yazmış değilim. Bir ara bende heves yaptım ama gel görelim berbat. Gördüm oranın ne halde olduğunu. Beni oralardan tanıyan yoktur. Futbol bölümü hakikaten çok kötü. Orada herkes kendini kaybediyor. Bende dahil. Bir kıvılcımın nerelere kadar geldiğini de gördük.

Bu yüzden bu tür konularda herkesin yapıcı davranmasını isterim. Ağızdan lafı çıkartarak değil düşünerek yazmak daha mantıklı olur.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Sheriff View Post
    Arkadaslar ben savunma gormuyorum, elestirinizi algiladi dikkate alacagimizi soyledik, sirf yonetime laf soledik demek icinde soylemeyin lutfen.
    bu mesaj tam da anlatmak istediğim şeydi teşekkürler şerif yanıltmadın beni

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Aynı şekilde ben de buranın Antu olmadığını düşünüyorum, bazı yönetici veya eski yönetici arkadaşlarımız da dahil olmak üzere bazı Fenerbahçeli arkadaşlarımızın yazdıklarından da ben rahatsızlık duyuyorum, ve gerekli işlemi gördüklerini düşünmüyorum. Ancak bunu kalkıp da böyle keskin başlıklar açarak çok ciddi bir mesele haline dönüştürmeye de çalışmıyorum. Rahatsız olacağımı bildiğim konulara uğramıyorum, uğrasam da yorumları okuyup çıkıyorum, cevap yazıp ortamı kızıştırmıyorum elimden geldiğince. Bu kadar umursamayın bu tip durumları, eğlenmemiz için olan bir spor olayını stres boyutuna taşırsak zaten stres dolu hayatlarımızı iyice zorlaştırırız.

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Yönetim tamam diyor ama üyeler hala burası antu değil veya gscimbom değil diyor. Sen zamanında şöyle demiştin muhabbetlerine giriliyor. O zaman konunun kapanma vakti de geliyor haliyle bence ufaktan.

Keşke hayatımdaki en büyük derdim bu forumun gs forumuna veya fb forumuna dönüşmesi olsa.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Aydin View Post
    Yönetim tamam diyor ama üyeler hala burası antu değil veya gscimbom değil diyor. O zaman konunun kapanma vakti de geliyor haliyle bence ufaktan.
    Forumda bazı şeylerin değişmediğini görmek şaşırtıcı. Konunun tam zıttı bir düşünceyle yazılan mesaj, o mesajdan sadece 30 dakika sonra "Bakın zıttı düşünce de var o zaman kapatma vakti gelmiş" mesajı.

Bir süre sonra inandırıcılığı kaybediyor bu olay.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by attirson View Post
    Bunu sen mi diyorsun ? '' '' Diyip geciyorum.
    ben 2006 dan beridir siteye bakmıyorum biriyle karıştırdın heralde.Bu sene fm 2012 forumlarında yadım arada

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Quote Originally Posted by Bekq View Post
    Forumda bazı şeylerin değişmediğini görmek şaşırtıcı. Konunun tam zıttı bir düşünceyle yazılan mesaj, o mesajdan sadece 30 dakika sonra "Bakın zıttı düşünce de var o zaman kapatma vakti gelmiş" mesajı.

Bir süre sonra inandırıcılığı kaybediyor bu olay.
    Hayır, bahsettiğim şey bu konuda bile "sen şöyle dediydin ben böyle dediydim" muhabbetlerine döndü.

Sen eleştirini yaptın, başkaları da yaptı eyvallah. Ama muhabbet kişiselleşmeye başladı. Yine savunma mekanizmaları çalışmaya başladı. Yine baymaya başladı. Bilmem anlatabildim mi bu sefer.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Aydin View Post
    Hayır, bahsettiğim şey bu konuda bile "sen şöyle dediydin ben böyle dediydim" muhabbetlerine döndü.

Sen eleştirini yaptın, başkaları da yaptı eyvallah. Ama muhabbet kişiselleşmeye başladı. Yine savunma mekanizmaları çalışmaya başladı. Yine baymaya başladı. Bilmem anlatabildim mi bu sefer.
    Burası Antu gibi geliyor diyen üyenin yazdığı mesaj bana hiç samimi gelmiyor. Onun üstüne o mesaj üstüne senin mesajın gelince garipsedim.

Evet konu kişisel tartışmalara gitti ama asıl eleştirimin anlaşılması açısından bu konu iyi oldu. Eminim artık "GS'liler yazsa onlarınki silinmez, onlar ceza almaz" demek durumunda kalmayız. Konu kapatılabilir zira dediğin gibi kişisel tartışmalara doğru gidiyor.

Konu amacından tamamen saptığı için kilitliyorum. Daha yakından inceleyeceğiz dediğim halde hala anlamadığım bir şekilde ve sebeple laf sokuşturuluyor. Aslında konuda istenilen hiçbirşey yok. Kişisel anlamda haksızlığa uğradığını düşünen olursa destek merkezine konu açabilir. Bundan sonra kendi adıma bu tip konuların açık kalmaması gerektiği görüşündeyim.
    Burak

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri