Arkadaşlar herkese merhaba. Yıl 2012 olmuş FM'nin bir çok serisi çıkmış fakat bir türlü vazgeçemediğim bir seri var ki o da 2008 serisi. Bir kaç gün önce tekrar girip kurcalamaya başladım oyunu, öylesine rastgele bir takım alıp oynamak istedim sadece, ama öyle şeyler oldu ki ben bile inanamadım. Kendime göre efsane olabilecek bir taktik yarattım, küçük takımlarla ve kısıtlı bütçelerle hiç hileye başvurmadan büyük işler yapılabileceğini bir kez daha gördüm.

Takımımız nam-ı diğer Yiğidolar, Sivasspor. Seçtiğim ülke sadece Türkiye ve Süper Lig. Bismillah dedim oyuna başladım kadroyu inceledim o taktiği yaptım şu taktiği yaptım. Hazırlık maçları başladı kötü gidiyorum, dedim kendi kendime bırak hiç başlama. Ardından devam be devam dedim..

Ve lig başladı Denizlispor'la berabere kaldık ardından Bursaspor'la evimizde karşılaştık ve 0-3 gibi hiç ummadığımız bir mağlubiyet aldık, bu maça fazla üzülmedim zira o harikulade taktiğin doğmasına sebebiyet verdi. Ardından güzel gidişatımız başladı..

İşte o gidişatın ilk sezon tablosu:

Bu arada sezon başlangıcında Süper Kupayı Fenerbahçe'yi yenen Beşiktaş aldı.

Takımım Türkiye Kupasında gruplarda çıkamayarak elendi.

Not: Yeni sezon başladı takipçi sayısına göre kariyerimi yayınlamaya devam edeceğim. Şampiyon olduğumuz için Şampiyonlar Ligi ön eleme maçı oynayacağız bu seneki mücadelemiz daha zorlu olacak. Yeni sezonda geleceğe dönük flaş transferler yapıldı başlık altında paylaşımlar devam edecek..