1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Alt Ligler için Forvet

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Default Alt Ligler için Forvet

Şuanda Altay'dayım.İlk sezon çıkmak istiyorum.Bu sezon için ve Bank Asyada beni götürebilecek kaliteli forvet varmı Türk olması şart ve süper ligded yedek forvet olarak takımda devamlılığını sağlarsa iyi olur.

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Eze Otorogu serbest başlıyor. Alt liglere geliyor olması lazım. Taş gibi topçu. İbre rahat 30'u görür. Foruma başlık açacaktım fakat oyuna girmiyorum şu aralar. Geçen seneki seride Bulgaristan 1.Liginden maç başına 1 gole yakın oynamıştı. Bu sene serbest başlıyor. Fiziksel özellikleri çok iyi bitiricilikte var. Toz duman eder. Ama kontratta biraz fazla vermek lazım.

Sertaç Baydar

Bandırmaspor ile oynadığım dönemde Koray Kurt'tan çok memnun kaldım, Süper Lig'de 15 golün üzerine çıkmıştı 30 yaşını geçmiş haliyle. 2.ligdeki, Bank Asya'daki performansını söylemedim bile
    Daha sonra oynadığım kariyerlerde Süper Lig takımlarının kadrosuna kattığını gördüm, Eskişehirspor, Gaziantepspor alıyor.

Bende bu sezon spor toto 2.ligde oynamıştım. İlhan Var gol kralı oldu bende oynamıyordu zaten ama lig sonunda en çok golü bu futbolcu attı. Daha sonra Pendikspor'dan Arif gol krallığında 2. oldu.

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

yabancı isteyen brezilyalı jazziele baksın ben malta liginde oynarken 9 maçta 13 gol atmıştı

Ilkay Demir Sakaryaspor

Tayfun Özkan da var.

Mesaj Yetkileri