1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: MIP Ryan Anderson

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Exclamation MIP Ryan Anderson

Kaynaklardan alınan bilgiye göre Orlando Magic'in 4 numarası Ryan Anderson 2011-2012 yılının En Çok Gelişme Gösteren Oyuncusu(MIP)ödülünün sahibi oldu.

Anderson bu sezon kariyer rekorları olan 16.1 sayı 7.7 ribaund ortalamaları ile oynamıştı.

Anderson'un en büyük rakipleri New York Knicks'in Oyun Kurucusu Jeremy Lin ve Milwakuee Bucks'un Türk Forward'ı Ersan İlyasova idi.Ersan İlyasova oylamada 2. oldu.Puanlar: Anderson 260, Ersan 159, Pekoviç 104

Anderson Magic tarihinde kazanan 5. oyuncu oldu bu 4 oyuncu ise Scott Skiles, Darrell Armstrong, Tracy McGrady ve Hidayet Türkoğlu.

NBAtrky & @kaankural

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Nasıl başardıysam MIP'i RIP okudum,lan noluyor modundaydım konuya girerken.

Hakettiği bir ödülü aldı,ondan başka pek fazla hatırlamıyorum yaptığı katkıyı düzenli hale çeviren.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

aldığı dakikaya oranla istatistikleri de arttı sadece. geliştirdiği bir olayı yok. zaten dümdüz adam. günündeyse şutlarını sokar. savunması yok. şutundan başka bir olayı yok. ribaundlarda çabalıyor bir de. hakkını yemeyelim.

Nesil
    2008
    Yer
    ankara

lin alsaydı bişey demezdim ama anderson nedir yav şaka gibi resmen hakkını yediler ersanın

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Lin'in almama sebebi sezonun ortasında parlaması ve daha sonra sakatlanması. Az maçta kendini gösterdi. Eğer sakatlığı olmasaydı Lin'in ödülüydü.

Ben Ersan'ı bekliyordum aslında ama Anderson da istatistiklerini çok geliştirdi bu sene doğruya doğru. NBA'de 3lük açısından lider konumundaydı. Ersan sezon başından beri eğer o üstün oyununu oynamış olsaydı bu ödülü kesin alırdı da, o da Lin gibi daha sonra istatistiklerini bayağı geliştirdi ama o sezon sonuna kadar o yüksek çizgide devam etti. Ersan alabilirdi, olmadı. NBA'den bu aşamadan sonra alabileceği tek ödüldü bence, o şansı da Anderson çaldı ne yazıkki.

Lin, Pekoviç, Green, Ersan, Anderson hatta Bynum da bu listeye dahil edilebilir bir çok kişi haketse de Lin'in alması taraftarıydım. Ligin çehresini değiştirdi kereta adeta.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Ersan seneye alır bu ödülü Bucks'ta kalacak mı acaba başka takıma gitse daha iyi olabilir bence...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Ersan'ın bu seneden sonra MIP alması için 25 sayı 15 ribaund istatistik tutturması gerekir
    Bu sene parlayan çok oyuncu oldu, Ryan Anderson bunlardan sadece biriydi. Eğer Ersan sezon sonlarındaki 17 sayı 10 ribaund ortalamasını ve inanılmaz yüzdeli şutunu tüm sezona tüm sezona yaysaydı tek aday o olurdu.

Mesaj Yetkileri