1 ile 20 arası toplam 20 sonuç

Konu: Süper Lig'de Efsane Teknik Heyet

Default Süper Lig'de Efsane Teknik Heyet

Süper Lig ilk sezon transfer bütçesini maaş bütçesine verip kıydım nasılsa kimse gelmiyor
    Yorumlarınızı esirgemeyin

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

Bisciotti baya iyi, Ramon Ros 2020 yılında bnm YTD'üm. Güzel kadro.

Barcelona gibi her mevkide en az 2 adam yapmak isterdim ama yönetim kurulu dur artık dedi

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Bu tip şeyleri şu (http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=103174) konuya ekleseniz daha güzel olur diye düşünüyorum, bu şekilde herkes eklerse çok fazla konu kirliliği olacaktır.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Tavsiye alayım diye koymuştum ama teşekkürler bilgi için

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Gözlemcisi Sinan Engin olanın ....... devamını biliyorsunuz

Rodolfo Borrell ve Franco Baldini'ye kafam takıldı ya neyse.

Quote Originally Posted by Deus Dominus View Post
    Rodolfo Borrell ve Franco Baldini'ye kafam takıldı ya neyse.
    Ne gibi takıldı hocam ?

Rodolfo Borrell Liverpool koçu, 2014 yılına kadar kontratı var, yıllıkta yanlış hatırlamıyorsam 500-600bin € gibi bir rakam alıyor. Çok kadroma katmak istedim, uğraştım oradan iyi biliyorum Hatta şöyle söyleyeyim Bursaspor'la, Beşiktaş'la ve Fenerbahçe ile oynadığım farklı oyunlarda masaya bile oturamadık Baldini koç listesinde bile yok, Roma'nın genel menajeri. Haa oynadığımız versiyonlar, database'ler farklıdır bir şey diyemem. 12.2'de böyle, anladığım kadarıyla 2. sezonuna gireceksin. Süper Lig'e yeni yükselmişsin. Başka bir konuda da transferleri nasıl iptal ederim diye bir sorun vardı, milyon €'ların havada uçtuğu Öyle işte takıldı kafama.

12.1.0 benim valla hiç kırmızı veren olmadı baktım 550b € alıyor bende de en yüksek alan oymuş. Transfer sorunu başarıyla çözüldü zaten 0'a 0. 1-2 sattığım 75b € luk oyuncuların parasıyla geçiniyorum

Baldini'ye baktım durum bu hocam serbestten almışım ;

Ama şuan vikipedi'den falan baktım Roma'nın Genel direktörü işte bunlar oyundan soğutuyor beni.

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

bana da sacma geldi bu olay yani bjk ye getiremiyorum adamları göztepeye gelmesini anlamıs degilim..

Quote Originally Posted by Bulstrap87 View Post
    bana da sacma geldi bu olay yani bjk ye getiremiyorum adamları göztepeye gelmesini anlamıs degilim..
    Beşiktaş'ın Göztepe'den üstünlüğü nedir ? 2'sini de semtinde görmedikten sonra lütfen yorum yapmayalım öyle.

Yanlış Anladın Kardeşim,

Süperligde Şampiyonluğa Oynayan, Avrupada Mücadele Eden Popüleritesi Yüksek Bir Takıma Gelmiyorsa Bu Adamlar, Göz Göz'e Gelmesi Biraz Değil Aşırı Saçma

Şu Var 2-3 Sezon Sonra Hem Süperligde Hemde Avrupada Oynamaya Başladıysan Popüleriten Git Gide Artıyorsa Normal Ama Eğer İlk Sezonda Böyle Bir Durum Varsa Durum Şüpheleri ve Soru İşaretlerini Akıllara Getiriyor

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2010
    Yer
    Viyana

Kardeşim bende GözGöz kariyeri yapıyorum 2. sezonumdayım ve verdiğin listeden özellikle Rodolfo Borrell gibi isimlerle masaya dahi oturamıyorum.Tebrik etmek gerek vallahi.

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Yanlış Anladın Kardeşim,

Süperligde Şampiyonluğa Oynayan, Avrupada Mücadele Eden Popüleritesi Yüksek Bir Takıma Gelmiyorsa Bu Adamlar, Göz Göz'e Gelmesi Biraz Değil Aşırı Saçma

Şu Var 2-3 Sezon Sonra Hem Süperligde Hemde Avrupada Oynamaya Başladıysan Popüleriten Git Gide Artıyorsa Normal Ama Eğer İlk Sezonda Böyle Bir Durum Varsa Durum Şüpheleri ve Soru İşaretlerini Akıllara Getiriyor
    2.sezondayım zaten Süper Ligdeyim.Oyuna başlarken tek yaptığım Uluslararası Futbolcu seçtim. Menajerlikte Ulusal düzeyde tanınıyor yazıyor ve getirdiğim futbolcularda benimle çalışmaktan gurur duyuyor yazıyor bilgilerinde. Eğer bahsettiğiniz buysa.

Databasem farklı olabilir oyunum 12.1'de. Üstte de @Deus Dominus Genel menajer gibi birşey bahsetti birisinden bende çok ayrı bunlar.

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by alpi1925 View Post
    Beşiktaş'ın Göztepe'den üstünlüğü nedir ? 2'sini de semtinde görmedikten sonra lütfen yorum yapmayalım öyle.
    göztepeyi semtinde gördüm kardesim eger sen bjk ile göztepeyi karsılastırıyorsan sana bişi diyemem yani..

Süper Lig , başarı bunlar mı, Bunları Türkiye'ye ilk getiren takım Göztepe neyini karşılaştırmayayım.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

abi sorun göztepe'nin başarısı değil.Fm eski başarılara bakmıyor.Şu anda bjk nin popüleritesi 3 yıldızsa göz gözün 2 olması lazım arkadaşım demek istediği bu niye gerçek hayata çekiyorsun olayı.
    Kadroya gelince güzel bir teknik ekip.Umarım işine yararlar

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

eminim teknik ekiple takım maç yapsa teknik ekip yener

Quote Originally Posted by LifeYourself View Post
    abi sorun göztepe'nin başarısı değil.Fm eski başarılara bakmıyor.Şu anda bjk nin popüleritesi 3 yıldızsa göz gözün 2 olması lazım arkadaşım demek istediği bu niye gerçek hayata çekiyorsun olayı.
    Kadroya gelince güzel bir teknik ekip.Umarım işine yararlar
    Bana oyun demedi demedi dostum orda haklısın bana kalırsa Fenerbahçeyle Beşiktaşın 4 ten aşağı olmaması lazım hatta

Ben geçmiş başarıların hepsini ekledim dostum History'e düzgünce

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    eminim teknik ekiple takım maç yapsa teknik ekip yener
    Ben valla oyunda bu ekipten saydığınız 3-5 adamı olağanüstü bahsetmenize şaşırıyorum abi zaten personel ara kısmında Mümkün olmayan transferleri gizle aktif. en üstte bunlar vardı aldım neredeyse rastgele

Mesaj Yetkileri