1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: 2011-2012 MVP Ödülü Belirlendi.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Default 2011-2012 MVP Ödülü Belirlendi.

Miami Heat'de geçen seneye göre daha başarılı oyun sergileyen Lebron James'e verildi ödül. Tebrik ederiz.

Nesil
    2010
    Yer
    Kocaeli/Gebze

Müthiş bi yüzdeyle oynadı , takımda bütün istatistiklerde birinci oldu.Sonuna kadar hak etti. King James !

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Ben hak etmediğini düşünüyorum ama genel olarak MVP'ye James gösterildi. Benim gibi Miami'nin tüm maçlarını izleyen var mı bilmem ama, geçen seneye göre daha iyi olmasına rağmen hala James aynı James

Nesil
    2010
    Yer
    Kocaeli/Gebze

Hepsi olmasada çoğunu izledim.Geçen seneye göre daha doğru şutlar seçtiğini düşünüyorum,mental olarak daha fazla olgunluştığını ve en önemliside takıma tam olarak adapte olduğunu düşünüyorum.

Durant ile amansız bir yarışa girmiş olsalar da LeBron bir iki adım daha öndeydi, Durant ilerleyen yıllarda bu ödülün abonesi olacaktır zaten.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Ben hala Lebron'a oy vermiyorum. Clutch olarak çok kötü olmasına rağmen hala son dakika oyununa devam etme çabaları sezon başı, gerçi daha sonra bu yönünü de geliştirdi sayılır. Ayrıca isolation oynamaya çalışıp hücumları berbat ediyor çoğu zaman. Yapabileceklerini yapıyor ama yapmakta zorlandıklarını da yapmaya diretiyor.

Wade biraz daha fazla rol alsaydı eğer ne KD ne Lebron, o ödülü Wade alırdı. Ya da CP3.

Quote Originally Posted by Dooki View Post
    Ben hala Lebron'a oy vermiyorum. Clutch olarak çok kötü olmasına rağmen hala son dakika oyununa devam etme çabaları sezon başı, gerçi daha sonra bu yönünü de geliştirdi sayılır. Ayrıca isolation oynamaya çalışıp hücumları berbat ediyor çoğu zaman. Yapabileceklerini yapıyor ama yapmakta zorlandıklarını da yapmaya diretiyor.

Wade biraz daha fazla rol alsaydı eğer ne KD ne Lebron, o ödülü Wade alırdı. Ya da CP3.
    Yalnız LeBron'u sadece hücum yönünden değerlendirmemeli. Savunma anlamında da çok iyi bir sezon geçirdi, zaten savunamayacağı pozisyon yok bu adamın. Durant ise o konuda daha kötü.

Parker'a verilse bizim gibi Spurs'lüler de mutlu olurdu ama, takım öyle bir takım ki kimse ön plana çıkmıyor

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Doğru Lebron savunma olarak baya üst düzey. Ona ben bile bi' şey diyemem.

Mesaj Yetkileri