Sayfa 2 / 19 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 541 sonuç

Konu: NBA | Sohbet Alanı

Nesil
    2008
    Yer
    ankara

wade & lebron adamsınız battier sende bi duş al bu seride bu oyuna berbat demek bile iyimserlik olur

Quote Originally Posted by anil luque View Post
    Dediğin doğru aslında iki takımın da çok önemli artıları var. Bana kalırsa bu seriyi benchler belirler.
    Benchte Spurs Oklahoma'yı ezer geçer, net.
    10 adamdan katkı alarak oynuyoruz, giren çıkanı aratmıyor. Benchimiz bir takım oluştursun playoff'u zorlar, o derece

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Spurs'ta bu sezon herkes katkı veriyor öyle Lebron-Wade gibi 2 adam sırtlamıyor...Benchten hemen hemen herkesten katkı alıyoruz OKC'ye baktığımızda sayılı 6 adam var gerisi fos...

Nick Collison var misal acayip savunmacı o da, keza Cook var o da iyi bir şutör.

Zaten as oyuncuları 40'a yakn süre aldığından, onların benche ihtiyacı yok, yorulmuyorlar da.. Bu sene çok da tecrübeliler. Harikulade olacak seri.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

celtics - spurs finali olsa ne güzel olur. kıran kırana duncan - garnett eşleşmesi izlesek...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by BleedingMoon View Post
    celtics - spurs finali olsa ne güzel olur. kıran kırana duncan - garnett eşleşmesi izlesek...
    Efsane olur gerçekten

http://www.youtube.com/watch?v=WrfLiFibJG4

Quote Originally Posted by anil luque View Post
    Garnett hiç bir zaman Duncan'dan daha iyi olamayacağı için böyle çirkefliklere başvurmasını doğal karşılıyorum. Duncan ise her zaman efendi ve diğer oyunculara saygılı, mütevazi bir süperstardır. Ayrıca gelmiş geçmiş en iyi dört numarayı gözlerimizle seyrediyoruz siyah beyaz formayla. Saygı.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

OKC ile güzel bir Konferans Finali olacak gönül isterki 4-0'la geçelim ama mutlaka 1 maç yenileceğizdir...Kafa kafaya geçer bence 7 maç olabilir bu seri de...

Dün OKC'ye karşı harika bir maç kazandık. Maç sonucu yanıltmasın son çeyrek çok rahattık.

Ginobili kalitesini gösterdi herkese.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

En ykaın mac ne zaman arkadaslar
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2010
    Yer
    Kocaeli/Gebze

Bugün 3.30'ta Miami-Boston maçı var.
    Not: Cnn vermiyo

Pazar günü ve uzarsa Salı günkü Boston Miami maçları CNN de.

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

Bu SAS acayip bir takim, formdaysa kimse tutamiyor. Serileri 4-0 la geciyor hep. Gecen sene ya da onceki sene ligin en cok kazananani olarak bitirdi ama ilk turda sakatliklar yuzunden elenmisti. Bu sefer sampiyon olacaklar gibi. OKC de durduramadi adamlari, tahminim en kotu 3-1 ile eve donerler. 4-1 ile seriyi sonlandirirlar. 4-0 da olabilir

Sas ile ilgili bir istatistik

Championships 4 (1999, 2003, 2005, 2007)
    Conference titles 4 (1999, 2003, 2005, 2007)

Finale ciktiginda hic kaybetmemis, hepsinde sampiyon olmayi basarmis.
    Sampiyonluklarin hepsi tek senelerde gerceklesmis.
    Bu iki istatistikten biri bozulcak ya da ikisinin de bozulmamasi icin konferans finalinde elenmesi gerekecek. :]
    Ben simdiden finale cikardim SASi ama durum oyle sanki.

Last edited by TeNaciOUS MidFieLdeR : 30.Mayıs.2012 at 21:52

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Namağlup yolumuza devam ediyoruz...2 maçın da skoruna aldanmayın çok rahat maçlardı...Kadromuzda herkes katkı yapmaya devam ediyor OKC deplasmanında bence namağluplüğümüz biter ama en azından 1 maç almamız işin biteceği anlamına gelir...Müthiş form tutturduk özlenen şampiyonluk gelir inşAllah...Diğer tarafa baktığımızda Miami güzel başladı bu gece 2-0 yaparlar diye tahmin ediyorum...

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

Miami SAS finali gorunuyor ufukta, Wade ve Lebron bir yere kadar dayanabilir finalde. Bu sene de yuzuk yok Lebron

Quote Originally Posted by Fearless Coward View Post
    Namağlup yolumuza devam ediyoruz...2 maçın da skoruna aldanmayın çok rahat maçlardı...Kadromuzda herkes katkı yapmaya devam ediyor OKC deplasmanında bence namağluplüğümüz biter ama en azından 1 maç almamız işin biteceği anlamına gelir...Müthiş form tutturduk özlenen şampiyonluk gelir inşAllah...Diğer tarafa baktığımızda Miami güzel başladı bu gece 2-0 yaparlar diye tahmin ediyorum...
    İlk maçın son çeyreği rahattı sadece, yanlış olmasın.

2-1 oldu seri, bekliyordum. 4. maç çok kritik, üçüncü maçtaki gibi oynarsa OKC işimiz çok ama çook zor.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Bende bekliyordum 20 maçlık seri böyle bitmemeliydi en azından herkes inanmıştı galibiyeti öyle oldu...4. Maçı alırız inşAllah aksini düşünemiyorum bile 2-2 olursa 4-2 bile yapabilirler o gazla...

Rahat olun arkadaşlar, SAS kendi sahasına 3-1 galip dönecek diyorum.

2-2 dönerse OKC biraz iştahlanabilir, bu şansı tanımamak yine SAS'ın elinde.

Diğer tarafta Rondo 44 sayılık performansını galibiyet ile süslese çok iyi olacaktı ama hakemler engel oldu, çalınan faulller hakemlerin kimin tarafında olduğunu gösterdi. Umarım Boston seriyi 2-2'ye getirir kazasız belasız.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Bu gece seri 2-1 oldu Miami-Boston. İlginçtir Miami Lebron-Wade ile nereye gidecek diyor herkes. Miami taraftarı olduğum için demiyorum ama, playoffta her ne olduysa Haslem-Battier-Miller üçlüsünden çok yüksek katkı gelmeye başladı, Chalmers zaten 4. isim oluyordu big three'ye onu saymıyorum. Hele Bosh'ın sakatlığı dönerse kısıtlı pivot rotasyonu olan Boston'ın şansı kalmaz gibi. Hadi bakalım.

Diğer seride SAS geçecektir büyük ihtimal çünkü SAS bu sene müthiş bir ofans takımı kurdu ve hücum olarak nirvanaya ulaştılar, maksimumu elde ettiler. Her yönlü hücumu yapabiliyorlar ve her birinden çok iyi katkı alabiliyorlar. OKC'ye baktığımızda ise Durant-Westbrook-Harden üçlüsü ön plana çıkıyor sürekli ve ne yazıkki bu onlara final getiremez. Çünkü ,özellikle Durant, topu eline aldığında potaya bakan isimler sürekli, belki Westbrook'u çıkarabiliriz buradan. Durant üzerinden gidelim, Durant topu eline aldığında eğer çok sıkışmaz ise sürekli potaya gider, şut atar. Genel olarak böyledir ve attığı şut sayısı 25 felan iken 10 isabetle oynayıp serbest atış felan fişman 30 sayıya gidiyor. Ancak Durant'ın yapması gerektiği bir şey var ki takım arkadaşlarını görebilmeli. Durant en çok bu konuda kendini geliştirmezse OKC bu kadroyla şampiyonluğu unutsun. Çünkü Durant sayı tehdidi yüksek olan bir oyuncu ve üzerine adam çekebiliyor ancak bunu iyi kullanmasını bilmiyor, sadece sıkışınca pasa bakıyor. Bu konuda kendini yükseltmeli. Yükseltemezse bazen çok skorer oynadığı maçlara bakar bu seri, çünkü maksimum ofansla oynayan SAS varken bilmem neler olur.

Chalmers'ı nasıl unutursun Dooki?

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Unutmadım zaten, onu Big Three'nin yanına 4.adam olarak gördüğümü yazdım zaten yukarıda

Yarısını okuyup ardından mesaj atarsan böyle olur. Kusura bakma

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

O değil de yine yenildik yahu sanırım 2 seride de ev sahipleri alacak gibi hep...Ama belli olmaz da tabi OKC şimdi bu gazla sıradaki maçı da alabilir çok dikkat etmemiz lazım...İbaka coştu yahu 25 sayı attı Westbrook'un 7 sayı attığı maçta ilaç gibi geldi...

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Miami-Boston maçının ilk yarısı bitti. 42-40

Sadece yarım periyotluk oyunu yetti Celtics'in.Miami daha iyi oynuyor diyebiliriz ama Boston 2. periyotun sonlarına dogru iyi oynamaya basladı.Miami'yi tasıyan Lebron Boston'da ise Rondo şu ana kadar hayal kırıklıgı.Aslında şuan Boston hayal kırıklıgı kimseden beklenen verim alınamadı.3. periyot Pierce Allen Rondo gerçek oyunlarını oynarlarsa Celtics çok rahat kazanır.Hadi herkesi bir kenara atsak sadece Rondo bile oynasa yeter bu maçı almaya.
    Saldır Celtics !

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

3. periyot 15-1 seri yaptı Boston. 60-65 girildi son çeyreğe.İlk defa 3. periyot sonlarına dogru öne gecti Boston.

Veee kötü oynadıgı maçı 94-90 kazanmasını bildi Boston.Gerçi Miami'de güzel oynamadı ama olsun. Bu saatten sonra bu iş dönmez Finaldeyiiiz.
    Last edited by attirson : 06.Haziran.2012 at 07:26

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Neler oluyor yahu OKC'de,Boston'da 2-0'dan çevirdiler 3-2 yaptılar...

Bu arada Spurs ile ilginç bir istatistik ABD'ye göre Çarşamba günü oynanan maçlarda Lakers maçı harici hepsini kazanmış Spurs...Yani 18 maçta 17 galibiyet almışız neden olmasın ? Ayrıca bu galibiyetlerde zor maçlarda da gelmiş Boston deplasmanı falan var bunların içinde

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

Quote Originally Posted by TeNaciOUS MidFieLdeR View Post
    Miami SAS finali gorunuyor ufukta, Wade ve Lebron bir yere kadar dayanabilir finalde. Bu sene de yuzuk yok Lebron
    bunu niye yazmisim ki ben, erken oten horoz olduk galiba. bunu da alintilamam umarim :]

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

final serisini bari verse cnnturk, nba izlemekten mahrum kaldik iyice.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by TeNaciOUS MidFieLdeR View Post
    final serisini bari verse cnnturk, nba izlemekten mahrum kaldik iyice.
    Abi bütün final maçlarını verecek.Bu sabahta BOS-Miami 7. maçını verdiler.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Konferans finalinde elenerek istatistiklerimizi bozmadık en azından seneye alırız inşAllah Lebron James inşAllah yine final de kaybeder OKC kazansın

Sayfa 2 / 19 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri