Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 162 sonuç

Konu: 1965 Ruhuna Döneceğiz (Eskişehirspor)

Default Eses Trabzon Mağlubiyetini Unutmanın Peşinde

Default Eses 3 Puanı 3 Golle Aldı

Default Eses Samsunspor'u Ağırlıyor

Default Kemal Tokak Kızardı, Akıllara şike Geldi

TARAF GAZETESİ: ESKİŞEHİRSPOR'UN SEZON ÖNCESİNDE, SAMSUNSPOR'UN YÜKSEK BONSERVİS BEDELİ İSTEMESİNE- KEMAL TOKAK'IN ESKİŞEHİRSPOR'A YEŞİL IŞIK YAKMASINA RAĞMEN, BİR TÜRLÜ RENKLERİNE KAVUŞTURAMADIĞI TOKAK 71. DAKİKADA KIRMIZI KART GÖRDÜ. 71. DAKİKAYA KADAR SAMSUNSPOR'UN ÜSTÜN FUTBOL'U VARKEN KIRMIZI KARTTAN SONRA ESKİŞEHİRSPOR ÜSTÜNLÜĞÜ ELE GEÇİRDİ. VE 81. DE KAMARA'NIN ATTIĞI GOLLE 3 PUANI HANESİNE YAZDIRAN TARAF OLDU.

MAÇTAN SONRA TAŞKINLARA BU KONUDA SORU SORULUNCA TAŞKINLAR'' SÖYLEDİKLERİNİZDE BİR FUTBOLCUNUN EMEĞİNİ HİÇE SAYMAK VAR, TÜRK FUTBOLUNA ARTIK NEFES ALDIRIN'' CEVABINI VERDİ.

Default 14. Hafta Sonunda Işte Puan Durumu

ESKİŞEHİRSPOR'UN TEKNİK PATRONU GERİDE KALAN 14 HAFTAYI DEĞERLENDİRDİ

ESKİŞEHİRSPOR'UN 14 HAFTALIK PERFORMANSINA VE LİGDE DİĞER TAKIMLARIN PERFORMANSINA BAKARAK BİR DEĞERLENDİRME YAPILACAKSA, BU OLUMLU OLACAKTIR. 14 HAFTA SONUNDA OYNAN FUTBOL ESKİŞEHİRSPOR'UN ŞAMPİYONLUK GRUBUNA KALACAĞININ SİNYALLERİNİ VERMEKTEDİR. BİZİM İÇİN HİÇBİR KARŞILAŞMA DİĞERLERİNDEN ÖNEMLİ DEĞİLDİR. HEDEFİMİZ AVRUPA'YA GİDEBİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELEN HERŞEYİ YAPMAKTIR Kİ BUNU DA ŞUANA KADAR BAŞARDIK. LİG UZUN BİR MARATON SAKATLIKLAR, CEZALAR CAN SIKABİLİR.BU OLUMSUZLUKLAR BİZE NE KADAR AZ RASTLARSA BİZDE HDEFLERİMİZE O KADAR İYİ YÖNELEBİLİRİZ.

Default Eskişehirspor Taraftarı Ankara'ya Alınmayacak

Default Eskişehirspor'a Ankara Güçlü Geldi

Default Eses Mersini Konuk Ediyor

Default Batugol 3 Puanı Getirdi

Default Eses'te Burhan Eser şoku

Default Ilk Yarının Son Maçını 3 Puan Ile Kapatmak Istiyor Kırmızı şimşekler

Default Güle Oynaya Es

Default Ikinci Yarı öncesi Puan Durumu

Default Değerli Turksportal üyeleri Için Araya Sıkıştırılmış Bir Not

ARKADAŞLAR ESKİŞEHİRSPOR İLE BAŞLADIĞIM BU YOLDA İLK YARIYI BİTİRDİM. BU SÜRECİ TAMAMLADIKTAN SONRA BİRAZ NABIZ YOKLAMAK İSTEDİM. FM 2012 DE BUGÜNE KADAR 5 TAKIM YÖNETTİM ( NOTTİNGAM FORREST, GÖZTEPE, A MİLLİ TAKIM, NAPOLİ, SHOUTHAMPTON FC ) ONLARI BURADA PAYLAŞMA FIRSATIM OLMADI. NASİP ESKİŞEHİRSPOR İLE BAŞLADIĞIM KARİYERİ PAYLAŞMAKMIŞ.
    KARİYERİ TAKİP EDENLERDEN İSTEDİĞİM İLK YARI PERFORMANSINI GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURARAK BİR TAHMİN YAPMALARI VE BU KARİYER HAKKINDA GÖRÜŞ BİLDİRMENİZ. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM. SAYGILARIMLA ...

DOĞUKAN TAŞKINLAR

gidişatın oldukça güzel, kadro derinliği açısından sıkıntı yaşama durumun olursa herşeye rağmen en kötü ilk 6da olursun diyorum. beşiktaş ve galatasarayın yarışın bu kadar dışında kalması beni şaşırttı yapıcakları transferlerle toparlanıp ensene yapışabilirler aman dikkat.
    bir de yanlış hatırlamıyorsam aldığın oyuncuların profillerini foruma eklememiştin, fm 2012 de 3 aydır ingiltere liginde kariyer yaptığım için bizim çocuklardan kim iyi kim kötü unuttum açıkcası
    yapıcağın transferlerde oyuncu profillerini de eklersen görsellik açısından şahane giden kariyerin, daha da renklenir.

Quote Originally Posted by Abazhanzo View Post
    gidişatın oldukça güzel, kadro derinliği açısından sıkıntı yaşama durumun olursa herşeye rağmen en kötü ilk 6da olursun diyorum. beşiktaş ve galatasarayın yarışın bu kadar dışında kalması beni şaşırttı yapıcakları transferlerle toparlanıp ensene yapışabilirler aman dikkat.
    bir de yanlış hatırlamıyorsam aldığın oyuncuların profillerini foruma eklememiştin, fm 2012 de 3 aydır ingiltere liginde kariyer yaptığım için bizim çocuklardan kim iyi kim kötü unuttum açıkcası
    yapıcağın transferlerde oyuncu profillerini de eklersen görsellik açısından şahane giden kariyerin, daha da renklenir.
    İlgin için eyvallah, transferlerin profillerinin eklemeye unuttum. Artık gelecek sezon ya da transfer yaptığımda önerini dikkate alıcağım. Çok teşekkürler. Birilerinin takip etmesi kariyeri daha çok zevkli hale getiriyor.
    Kadro konusunda haklısın pek derin bir kadroya sahip değilim. O yüzden sıkıntılar yaşıyacağımı çok iyi biliyorum. Ama gelecek sezon derin bir kadro kuracağıma emin olablirsin

Default Eses 2. Yarıyı Antep Deplasmanıyla Açıyor

Default Eses'e Devre Arası Yaramadı

Default Türkiye Kupasında Bazı Toplu Sonuçlar

Default Eses Belediye Kapısında

Default ESKİŞEHİRSPOR 3 BOY(u)D

YEREL BASIN: Eskişehirspor Ligde yakın takipçisi İBB'yi evinde ağırladı. 3 sezondur İBB'yi evinde rahatlıkla geçen Kırmızı Şimşekler bu kez tıkandı. Tıkanıklığı oyuna 65. dakikada giren BOYD açtı. Boyd'un attığı golle beraberlikten 3-2 yi yakalyan ESES İBB'yi boynu bükük gönderdi.

Taşkınlar WEBO için övgü dolu sözlerde bulundu. Bu Sezon forvet hattına istediği gibi şekil veremediği bildiren Taşkınlar '' WEBO çok değerli bir futbolcu, onu izlerken zevk alıyorum. Umarım Seneye webo stilinde bir futbolcuyla anlaşabilirz dedi.

Default Eses Erciyesi Zar Zor Geçti

Default Kırmızı şimşekler Manisa Deplasmanında

Default Eses Evine 3 Puanla Dönüyor

Default Taşkınlar'dan 2 önemli Maç öncesi Açıklama

İKİNCİ YARIYA İYİ BAŞLADIK
    İkisi dışarıda biri içeride olmak üzere 3 karşılaşmadan 6 puan çıkardık. Bu bizim için önümüzdeki iki önemli maç için moral verici oldu. İçeride Galatasaray ve dışarıda .Fenerbahçe ile karşılaşacağız. Hedefimiz bu 2 maçtan 4 puan çıkarmaktır.Galatasaray arkamızda, Fenerbahçe önümüzde olduğu için Fenerbahçe ile karşılaşacağımız maçtan 3 puan almak daha önemli olacaktır.

Default Eses Cimbom'u Konuk Ediyor

Default Olmadı Eses!!!

ESKİŞEHİRSPOR İÇ SAHADA İLK MAĞLUBİYETİNİ GALATASARAY'DAN ALDI. İLK YARIYI 1-0 ÖNDE KAPATAN KIRMIZI ŞİMŞEKLER. İKİNCİ YARI OYUNA GALATASARAY'IN AĞIRLIĞINI KOYMASIYLA 2-1 MAĞLUP DURUMUNA DÜŞTÜ.
    İÇERİDE KAYBEDİLEN GALATASARAY MAÇI TARAFTARLARDA DERİN ÜZÜNTÜYLE KARŞILANDI. HAFTAYA KADIKÖY'E GİDECEK OLAN KIRMIZI ŞİMŞEKLER STRES ALTINA GİRDİ.

TAŞKINLAR BU MAÇI UNUTUP HAFTAYA FENERBAHÇE MAÇINA ODAKLANMALIYIZ. ORADAN ÇIKARTILACAK PUAN VEYA PUANLAR ÖNEMLİ OLACAKTIR ŞEKLİNDE KONUŞTU

Default Kırmızı şimşekler Kadıköyde Puan Peşinde

Default Kadıköy'e Iki Kez şimşek Düştü !!!

ANADOLU TV : ESKİŞEHİRSPOR SONUNA KADAR HAK ETTİ.
    LİGTV : FENERBAHÇE KÖTÜ OYNADI

MAÇIN ARDINDAN BASIN TOPLANTISINA KATILAN TAŞKINLAR '' TARAFTARLARIMIZA SESLENİYORUM, GALATASARAY MAÇINI TELAFİ ETTİĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUM, UMARIM ONLARDA AYNI ANLAYIŞ İÇİNDEDİLER'' cümleleriyle taraftarlarına galibiyeti armağan etti.
    TAŞKINLAR '' BİLİYORUM Kİ BU AKŞAM TELEVİZYONLARDA ESKİŞEHİRSPOR'UN İYİ OYUNUNDAN ÇOK FENERBAHÇENİN KÖTÜ OYUNU KONUŞULACAKTIR. BU SADECE FENERBAHÇE'YE VEYA BİZE ÖZEL BİR DURUM DEĞİL. FENERBAHÇE'NİN KÖTÜ OYUNU GALİBİYETİMİZİ GÖLGELEYEMEZ'' DEDİ.

Default Eses Kadıköy De Yakaladığı çıkışı Devam Ettirmek Istiyor

Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri