Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 48 sonuç

Konu: Fatih Terim

Nesil
    2011
    Yer
    istanbul

Default Fatih Terim

Arkadaşlar Fatih Terim Galatasaray'da simgelerde yer alıyor. Editorden baktım seviye olarak 90 gösteriliyor. Sizce de 100 verilip efsaneler arasında yer alması gerekmiyor mu? Başarılarını teker teker yazmaya gerek yok. Bence Galatasaray'ın efsaneleri arasında gösterilmesi lazım. Yani Galatasaray taraftarı Bülent Korkmaz'ı Fatih Terim'den daha mı çok seviyor gerçekten? Bülent Korkmaz'ın seviye 100. Yanlış anlaşılmasın Bülent Korkmaz haketmiyor demiyorum ama Fatih Terim sonuna kadar hakediyor. Bence bu düzeltilmeli diye düşünüyorum. Adama saygımdan Galatasaray'ı seçmek istemiyorum ya oyunda

Herkesin düşüncesi kendine şahsen UEFA kupası hariç bir başarısı olduğunu düşünmüyorum. Milli takımda aldığı maaş ve gidemediğimiz kupa bana bunu gösteriyor.

Ama tabi dediğin Galatasaray olarak doğru ve mantıklı adamı seviyorlar

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

4 sene ust uste sampiyonluk basari degil tabi

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Avrupa 3. lüğü ?
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Ligde önceki sene 8. olan takımı, bu sene yepyeni kadroyla şampiyon yapmak ?

Galatasaraylılar kendinize göre haklısız abi , bana göre değil diyorum; arkadaş 4 sene üst üste başarı değil tabi diyor. Galatasaray madem 4 büyükten biri oluyorsa şampiyonluk zaten hedefi değil mi olacak tabi

Bakış açın çok yanlış.

Madem bir takımı 4 sene üst üste şampiyon yapmak bu kadar basit, neden olamıyorlar.Yapana da hakkını vereceksin değil mi?

Nesil
    2011
    Yer
    Kocaeli

Quote Originally Posted by berkay123456 View Post
    Ligde önceki sene 8. olan takımı, bu sene yepyeni kadroyla şampiyon yapmak ?
    bu dusunce bence yanlis nedenine gelirsek gecen seneki kadroya bak bu seneki kadroya bak
    gecen seneki kadro bozulmadan sampiyonluk gelseydi soyledigin dogru olurdu

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Quote Originally Posted by SaLviO View Post
    bu dusunce bence yanlis nedenine gelirsek gecen seneki kadroya bak bu seneki kadroya bak
    tartismayi buraya tasimiyalim ama el insaf sadece 11/10 oyuncu"nun uyumu çok ama çok zordur.

Nesil
    2011
    Yer
    Kocaeli

uyum sorunu en fazla 5 hafta surer hadi diyelim 10 hafta ama fatih hocaninda etkisi vardir yani basarinin yarisi hocadadir

Quote Originally Posted by SaLviO View Post
    Ben uyum ve disiplinden bahsediyorum ama.

İyi bi kadro oluşturduk bu doğru ama neredeyse her bölgeye yeni transfer gerçekleşti.Kadronun uyumunu sağlamak zordur ve hele ki bu değişikliklerle ilk sene de gelen şampiyonluk çok iyi bir başarıdır.

İş kadroda bitseydi Beşiktaş ligi rahat götürürdü değil mi ama ?

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by alpi1925 View Post
    Galatasaraylılar kendinize göre haklısız abi , bana göre değil diyorum; arkadaş 4 sene üst üste başarı değil tabi diyor. Galatasaray madem 4 büyükten biri oluyorsa şampiyonluk zaten hedefi değil mi olacak tabi
    Galatasaray futbol kategorisinde sanırım 83 tane kupa aldı.Bunların 13 tanesinde takımın başında Fatih Terim vardı.Yani Galatasaray'ın aldığı kupaların %15,66 sında Fatih Terim vardı.Bu yeterli midir ? Ayrıca bu teknik direktörlük başarıları.Futbolculuğuna girmiyorum.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Galatasaray futbol kategorisinde sanırım 83 tane kupa aldı.Bunların 13 tanesinde takımın başında Fatih Terim vardı.Yani Galatasaray'ın aldığı kupaların %15,66 sında Fatih Terim vardı.Bu yeterli midir ? Ayrıca bu teknik direktörlük başarıları.Futbolculuğuna girmiyorum.
    Yukarı bakarsan dostum görürsün ne demek istediğimi Galatasaraylılar övmekte haklı diyorum senin fikrindir bu.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Yukarı bakarsan dostum görürsün ne demek istediğimi Galatasaraylılar övmekte haklı diyorum senin fikrindir bu.
    Galatasaraylılar diyorsunda şimdi o ''Galatasaraylılar'' olmasa zaten ne en sevilen kişiler olur,ne simgeler olur,ne de efsaneler olur.Galatasaraylılar bir oyuncuya,yöneticiye,teknik adama karşı sevgi duymasa zaten onlar giremez oraya.Ayrıca sende en üstteki mesajı okurken konunun milli takımla alakası olmadığını ve sadece ''Galatasaray'' olduğunu anlarsın.Fatih Terim'in başarısını burada tartışıyorsak vay bizim geriye kalan teknik direktörlerimizin haline.

Kariyerini sonlandırdığı zaman efsane olur, daha aktif devam ediyor hizmet etmeye, hemen gömdünüz efsane yaptınız adamı

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Deus Dominus View Post
    Kariyerini sonlandırdığı zaman efsane olur, daha aktif devam ediyor hizmet etmeye, hemen gömdünüz efsane yaptınız adamı
    Adam yaşayan efsane zaten Sen git 11 yıl futbol oyna bu kulüpte,kaptanlık yap.Gel teknik direktör olarak tarihinin en başarılı yıllarını yaşat bu kulübe.Tabi ki efsane olacak.Alex,Aziz Yıldırım ne ise Fenerbahçeliler için Fatih Terim'de bizim için öyle yani yaşayan efsane.Yaşayan efsane derken sporda aktif olmasından bahsediyorum

Quote Originally Posted by Deus Dominus View Post
    Ah anlatabilsem.

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Galatasaraylılar diyorsunda şimdi o ''Galatasaraylılar'' olmasa zaten ne en sevilen kişiler olur,ne simgeler olur,ne de efsaneler olur.Galatasaraylılar bir oyuncuya,yöneticiye,teknik adama karşı sevgi duymasa zaten onlar giremez oraya.Ayrıca sende en üstteki mesajı okurken konunun milli takımla alakası olmadığını ve sadece ''Galatasaray'' olduğunu anlarsın.Fatih Terim'in başarısını burada tartışıyorsak vay bizim geriye kalan teknik direktörlerimizin haline.
    Ben tartışmaya gerek duyuyorum çünkü dediğim gibi UEFA Kupası hariç bir başarısını görmüyorum.Diğer Teknik Direktörlerden üstün tutman da senin fikrindir bana göre mümkün değil.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Ben tartışmaya gerek duyuyorum çünkü dediğim gibi UEFA Kupası hariç bir başarısını görmüyorum.Diğer Teknik Direktörlerden üstün tutman da senin fikrindir bana göre mümkün değil.
    Tamam anlıyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

bencede efsaneler arasına sokulmalı efsane olması için ölmesine gerekmiyor en azından oyunda gerekmiyor.Beni ve 8 senedir bizim takımda forma giyen 2 oyuncumuı oyun kendi efsane yaptı

Nesil
    2011
    Yer
    istanbul

Tartışmak istediğim Fatih Terim'in başarısı ya da başarısızlığı değildi. Ben ve benim gibi birçok Galatasaray'lının gözünde efsane olan bir ismin oyunda Galatasaray'ın efsaneleri arasında yer alması gerektiini düşündüğümü tekrar belirteyim. Zira zaten Fatih Terim'in başarılı olup olmadığını tartışmak abesle iştigal olur. Yaptıkları ortadadır. Veriler bellidir. Kendisi en iyi Türk teknik direktördür.

Bana göre bir Türk takımına UEFA kupasını kazandırması bile başlı başına efsane olmaya yetecekken kaldı ki konu Fatih Terim olunca Galatasaray için 101 puandan Süper Efsane yapıp yanına da kimseyi koymamak gerekli. Diğerleri en fazla Efsane olabilir en fazla o.

ohoo tek tek başarıları yazmışsınız siz imparator futbolculuğundan beri efsanedir zaten

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

Ayrıca sadece GS'da değil. Milli takımla Avrupa 3.lüğü ve Fiorentina'nın tarihinde ilk kupa finalini yaşattı. Milan'dan nasıl gönderildiğini zaten hepimiz biliyoruz. GS'a gelince 7 senede 5 şampiyonluk, 1 UEFA kupası ve daha nice kupalar almış bir adam. En önemli özelliği ise 3 gelişinde de dibe vurmuş bir takım aldı, 2sinde de geldiği ilk sene de şampiyon oldu yokluk içinde. En son gelişinde ki sonuç kesinlikle F.Terim'e ait değildir ne stadımız vardı ne doğru düzgün bi yönetim vardı. Rahmetli Özhan Canaydın harika bir insandı ama başarılı bir başkan değildi. Seneye bu takım ligi 10. bitirse bile çıkıp hiç bir taraftar F.Terim istifa demez.

Nesil
    2011
    Yer
    Elazığ

Adam sadece teknik direktörlüğü ile değil,futbolculuğu ile de efsane.
    Last edited by bySperman : 25.Mayıs.2012 at 18:15

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbuL

alpi1925 sen FM'de bile bir takimi 4 sene üst üst'e şampiyon yapamazsın " BENCE TABİ "
    TÜRKÇE FM İÇİN !!!
    LİSANSLI OYUN !!!

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir,Türkiye

Fatih Terim'i sevmek zorunda değilsiniz ama saygı duymalısınız.
    not:fenerliyim.

Nesil
    2011
    Yer
    Bursa

Bu oyunda öyle bişey beklemeyin ben Valencia klübünü 2 sene ş.l aldırdım bu bile efsane olmama yeterli ama yetmedi şampiyonluk,ispanya kupaları,süper kupalar bunları aldım bırak efsaneyi favori kişilere bile adımı yazmadılar...

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Quote Originally Posted by vFor View Post
    Bu oyunda öyle bişey beklemeyin ben Valencia klübünü 2 sene ş.l aldırdım bu bile efsane olmama yeterli ama yetmedi şampiyonluk,ispanya kupaları,süper kupalar bunları aldım bırak efsaneyi favori kişilere bile adımı yazmadılar...
    ilginc bir durum.. normalde ilk sezon sampiyon olduktan sonra favorilere girme olasiligi yüksek bende nedense hep böyle oluyor

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

@albi1925

Uefa kupasını alması zaten efsane olmasına yetecek bir başarı değil mi ? UEFA kupası he deyene veriliyoda bizim mi haberimiz yok. Ayrıca kulüplerin simgeleri, efsaneleri taraftar gözünde bu sıfatları kazandıkları için böyle adlandırılmıyorlar mı ? Nitekimde Fatih Terim'i bir Galatasaray'lı olmama rağmen sevmesemde saygı duymak zorundayım ve yaptıklarını da gözardı edemem. Fatih Hoca şu anda tartışmasız en başarılı ve en iyi teknik direktördür. Konuyu açan arkadaş neden kulübün efsanelerinde değilde simgelerinde yer alıyor demiş. Sen niye milli takımı karıştırıyorsun araya hemde saçma sapan bi şekilde aldığı maaşı dile getiriyosun. Örneğin Abdullah Avcı milli takımda başarısız olursa İBB'nin simgesi hatta efsanesi olmayacak mı sırf milli takımda başarısız olsa bile.
    Screw you guys, I'm goin' home

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri