1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Sokak Çocukları Yürek Parçaladı

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Default Sokak Çocukları Yürek Parçaladı

[YOUTUBE="http://www.youtube.com/watch?v=V1Axz81xhhU&feature=endscreen&NR=1"]yürek parçaladı[/YOUTUBE]

şükretmeyi öğrendiğim videodur kendisi..
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2010
    Yer
    Viyana

Göz boyamak için sözde yardım yapıyorlar somaliye dünyanın öbür ucuna , çok yardım sever oluyorlar göz önünde oluyorlar.Kendi içimizdeki yaraları sarmaya gelince sıra(!)bu adamlar tinerci oluyor şerefsiz namussuz oluyor.Yok Suriyeye bilmem nereye yardım.Ha diyeceksiniz onlarda insan evet onlarda insan ama bunlar kendi insanımız yaraları sarılmamış bir insan başka birine yardımı dokanabilirmi hayır.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Bu videoyu önceden izlemistim bunların bulundugu yer Zeytinköy.Oraya polis dahi giremiyor o kadar berbat bir yer.Hani yardım isteseler niye bu kadar agresif kötü davranıyorlar insanlara.
    Birde şuna takıldım şu sonradan çıkan şapkalı hem yardım istiyor hem hala tiner çekiyor.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

bağımlılık işte yapacak bir şey yok istemiyor ama içiyor.bu insanlar gerçekten çok acınası haldeler polisin onlara hiç yardım amaçlı geldiğini düşünmüyorum.
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Polis kime yardım amaçlı gidiyor ki?

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

"Ben ben.. İnsanım" sözün bittiği yer.

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Video eski, bunu daha önceden de izlemiştim; ama hakikaten yürek parçaladı şimdi izlerken de. Kimbilir neler yaşadı bu gençler, neler gördüler de, bir ara ilk konuşan kişi kendini kaybedip avazı çıktığı kadar haykırdı. Onların ruh hallerini tahmin bile edemeyiz sanırım.

Mesaj Yetkileri