Sayfa 1 / 9 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 257 sonuç

Konu: Galatasaray-Hedef Türk Olmayan Takımları Yenmek - 4. Sezon -

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

Default Galatasaray-Hedef Türk Olmayan Takımları Yenmek - 4. Sezon -

Merhaba canlar ben Yücel Uzun.Eski fm'cilerdenim.Üniversite hayatım boyunca biraz uzaklaşmıştım fm'den ama artık mezun oldum ve yaklaşık 1 aylık bir boşluğum var işe başlayana kadar...

Bu zaman dilimini eski dostum fm ile geçirmek istedim ve cm 00-01 den beri gelenek haline gelen Galatasaray ile kariyerime başlamak istedim.Arada çıkan her oyunu 1-2 sezon oynadım ama baya uzaklaştım oyundan.Eski bilgilerimin ışığında neler yapabileceğim açıkcası ben de merak ediyorum.

Bu geceyi büyük ihtimalle oyuncu-personel arayarak ve taktik-antreman üzerine uğraşarak geçireceğim.dediğim gibi oyunu ilkkez oynayacağım için yardımlarınızı tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Yıllar öncesinden beni hatırlayanlar da bi selam çaksın...

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Kariyeriniz onaylanmıştır.
    Başarılar dilerim.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2008
    Yer
    ankara

başarılar dilerim

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

Quote Originally Posted by semih99999 View Post
    başarılar dilerim
    Sağolasın ilk kariyer için pek ümitli değilim ama...bi de transfer bütçesi 657 k olunca =)

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

İlk İŞ olarak Sabri Sarıoğlu ve Servet çetinle kontrat yenilendi...

Milan Baros ve Tomas Ujfalusi ise gidecekler listesinde...

Tesche , Kemal Tokak ile ilgileniliyor şu anda...

4-3-2-1 taktiğini denemeyi düşünüyorum...Kemal tokak ı alırsam onun dışında 11de değişiklik yapmayacağım. Zaten finansal olanaksızlık var. 657 k ne abi vermeyeydin hiç madem...

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Forum ana sayfadan baktığında başlığın sadece belli kısmı görünüyor.

"4 Yıl Aradan Sonra"

İster istemez 4 yıl sonra ne olmuş diye bakmaya giriyorsun. Ben Avrupa, lig ya da yerel kupa başarısı bekliyordum ama forumdaki 4 yıllık ayrılık çıktı.

Başarılar dilerim.

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

Quote Originally Posted by DisCo View Post
    Forum ana sayfadan baktığında başlığın sadece belli kısmı görünüyor.

"4 Yıl Aradan Sonra"

İster istemez 4 yıl sonra ne olmuş diye bakmaya giriyorsun. Ben Avrupa, lig ya da yerel kupa başarısı bekliyordum ama forumdaki 4 yıllık ayrılık çıktı.

Başarılar dilerim.
    O zaman adminden rica edeyim başlığı Galatasaray - Yıllar Sonra olarak değiştirsin=)

Eyvallah sağolasın...

Transferler

Kemal Tokak -- Samsunspor
    Vilson -- Gremio
    Robert Tesche -- Hsv

Transfler vasat oldu maalesef ama para olmadığı için bu sezonluk böyle idare edeceğiz...

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

Ve takım tam olaral hazır...

Milan Baros ve Tomas Ujfalusi satıldı...aston villa ve udinese ye teşekkürü borç biliriz...

Ortasahaya takviye olarak Jay Spearing alındı...Pişman olacağıma dair bir his var içimde...

Hazırlık turumun ilk durağı olan Yunanistan kampında 4 maç ayarlandı...

Mykonos tan uzak tutmak lazım futbolcuları...

ImageShack.us

ImageShack.us

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Selamlaşma var dediler geldik Kariyer takip etme gibi bir huyum yoktur ama başarılar. Geçmiş yılların acısını çıkart
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    Selamlaşma var dediler geldik Kariyer takip etme gibi bir huyum yoktur ama başarılar. Geçmiş yılların acısını çıkart
    ve aleyküm selam =) beni takip et bakalım ne zaman kovulacağım=)

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

Ve Yunanistan kampı bitti...Futbolcular bugün saat 10:00 sularında tesislere döndüler...

Defansa önem verilen bir taktik anlayış oturtmaya çalışan Yücel Uzun kamp sürecinden genel anlamda memnun olduklarını fakat hala bazı eksiklikleri olduğunu ve bunları kapatmaya çalıştığını dile getirdi.

İşte kamp sürecinde alınan skorlar;

Kamp sürecinde Vilsonun ufak bir sakatlığı tadımızı kaçırsa da asıl moraller Rieranın 1 aylık sakatlığında yaşandı...

Yunanistan kapmından sonra takıma verilen 1 haftalık tatil bitti ve lige tam hazır olmak için 3 hazırlık maçı daha ayarlandı...Bu hazırlık maçlarının sonuçları şöyle;

Bu süreçte antrenman kaçıran Sercan Yıldırım uyarı cezası aldı...Cezayı kabul etmemesi üzerine süresiz olarak kadro dışı bırakıldı.Elmander de sakatlandığı için bu süre de İbrahim Selen takımımızın forveti olacak.Oyuncular burada şunu anladı. Hiçbir şahsiyet Galatasaray'dan büyük değidlir...
    Last edited by comandante : 08.Haziran.2012 at 14:23

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Başarılar.
    TariboWest

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

Quote Originally Posted by Ümit View Post
    Başarılar.
    Eyvallah hocam...

Evet ve lig başladı...Fm tarihimin şampiyonluğa oynadığım takımlarla en kötü başlangıcımı yapmış olabilirim...Oyuna yabancılığıma veriyorum bunu.sezon sonu kovulmazsam seneye daha iyi işler yapabilirim umarım...

Bir de ya 657 k transfer bütçesi nedir bilen var mı ben acaba bişeyler mi yaptım bilmeden...

Bir de bir soru daha devlet hastanesi gibi oldu kulüp ya herkes sakatlanıyo bunun olayı nedir bilen var mı?

Evet arkadaşlar ilk 8 haftanın sonuçları ve istatistikleri aşağıda...

Bunlar ilk 8 hafta sonuçları...Gördüğünüz gibi baya başarısız...deplasmanda resmen yokum piyasada...

Ligin durumu ise aşağıdaki gibi...yönetim binasının kapısındaydım dün gece kovulmamak için yalvarıyordum.Oğlum bak git dediler...

ImageShack.us

Bu da oyuncu istatistikleri...Gururumuz tackle istatistiğinde 2. olan Eboue oldu.Onun dışında herhangi bir yerde adımız anılmıyor.

Uploaded with ImageShack.us

Taraftarlardan fatih terim sesleri yükseliyor yavaştan. Ben ise şu anlık susuyorum...Cevabımı ligin geri kalanında vereceğim..Umarım...

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Antreman yükünü azaltıp gelişmiş doktorlar alarak sakatlıkları minumuma indirebilirsin.
    Taktiksel bir revizyon şart gibi görünüyor.
    Bildiğim kadarıyla bütün Türk takımlarında ortalama bu transfer ücreti .
    48 Aylık transfer yapabilirsin.

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

48 aylık yapıyorum da 3 m lik adam alsam bitiyo gene=) neyseki barosla ujfalusiyi okuttum da biraz para girdi kasaya...

antrenmanların hepsi medium ağırlıkta.

taktiği değiştirdim yeni taktik aşağıdaki gibi...

ImageShack.us

Bu taktikten sonra takım biraz toparladı gibi..İlk yarının bitimine az kaldı.ilk yarı bitince puan tablosu ve oyuncu verileri gelecek.Yorumlarınızı bekliyorum

Pek iyi başlamamışsın ama zamanla düzelir abi.. Galatasaray zaten yaptığı transferlerle bütçeyi bitirdi, sana verilen bütçenin o kadar az olması doğal İlk sezonu iyi tamamlarsan 2. sezon yüksek gelecektir..

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

Quote Originally Posted by EndoplazmiK RetikuluM View Post
    Pek iyi başlamamışsın ama zamanla düzelir abi.. Galatasaray zaten yaptığı transferlerle bütçeyi bitirdi, sana verilen bütçenin o kadar az olması doğal İlk sezonu iyi tamamlarsan 2. sezon yüksek gelecektir..
    Galiba düzeliyor hocam...Kayserispor beraberliğinden sonra oynadığım 4 maçı da kazandım...

Bu süreçte aydın yılmaz kazımın sakatlığını fırsat bilerek 2 maçta 4 asist yaptı...

Elmander ise beklediğimden daha iyi çıktı.Poacher olarak denerken soru işaretleri vardı kafamda ama giderdi hepsini=)

İşte son 4 maçım;

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

iyi toparlamışsın başarılar.

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

Quote Originally Posted by Önder HOCA View Post
    iyi toparlamışsın başarılar.
    Eyvallah hocam...

Ve ligin ilk yarısı bitti...Lige çok kötü başlayan galatasaray inanılmaz bir toparlanma süreci yaşadı.11. liğe kadar düşmesine rağmen şu anda ligde 2. konumda...

Yıl içindeki en ilginç gelişme ise sakatlanan musleranın formayı ufuktan bir daha alamaması.Ufukun mükemmel performansı Yücel Uzun u düşündürdü fakat sonunda forma yine hakedene gitti..

Şimdi ilkyarının son maçlarıyla ilgili görüntüler ve istatistikler;

İlk yarı sonundaki lig durumu

Oyuncu İstatistikleri...Fenerbahçe ambargosu göze çarpıyor...

Takımımın ayakları...Gol yollarında sıkıntı var belli bu...devre arasında takviye gelecek...

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

Ve devre arası transferinde ilk olay gerçekleşti...Sene başında rotasyon için hsv den 675 k ya alınan tesche , nürnberg e 1.1 m e satıldı...Sabah saatlerinde gördüğü teklifle irkilen yücel uzun'adam toplasana 100 dakka oynadı ve vidanjör gibi oynadı.3e 5e bakmayın verin' dedi ve transfer gerçekleşti...

Daha sonra ise Taraftarların ısrarla istediği etkili bir forvet elemanı için günlerdir koşturan yücel uzun, yıldız isim bekleyen taraftara Jelle Vossen ile geldi...Bu isim taraftarı ikiye böldü.Futboldan anlayan galatasaraylılar çocuğun geleceğinden umutlu.Ama futbolu fotomaçtan takip edenler Agüero Alexis Sanchez Neymar gibi isimler beklerken hatta Ze roberto artık gelsin derken duydukları bu isimle hüsrana uğradılar...

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Vidanjör'e kahkaha attım
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

Quote Originally Posted by lofthei View Post
    Vidanjör'e kahkaha attım
    =) cok fena oynadı ama adam=)

Ve ligin 2. yarısı galatasaray için kabus gibi başladı...Öncelikle Bursa deplasmanından 1 puanla döndük...ama gelin görün ki adamlar bana sahayı falan hep dar etti.ağlıyodum korkudan...

Ardından Türkiye kupası maçım geldi...Rakip Elazığspor...Dedim ki forma şansı bulamayan elemanları oynatayım belki 1-2 bişey yaparlar şans bulsunlar...kötü mü ettim? Kötüden de öte ettim...bildiğin 11 tane suntayı sürdüm sahaya.Ve elazığspor penaltılarda eledi beni...

Kendimi teselli ettim ve bu doğrultuda basın açıklaması yaptım.''Ya arkadaş kupa dediğin nedir ki almışız zamanında yeterince...Lig önemli lig'' Bu açıklamayı duyan Ünal Aysal koşarak salona girdi ve ''alın bunu burdan'' dedi...apar topar götürdüler beni..

Bu facianın ardından lige dört elle sarıldım...o kadar sıkı sarılmışım ki sonuç aşağıda...

Soyunma odasına girdim aferin lan size dedim ve koşarak uzaklaştım...

Ve bunlar yetmezmiş gibi ufuk da 1 ay sakatlandı....maşallah dediğim 2 gün yaşamıyo arkadaş.

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

Şanssızlık peşimizi bırakmıyor...yeni transfer Jelle Vossen 2 ay sakatlandı...Sabri sarıoğlu ise 7 hafta..

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Sakatlıklar kötü olmuş 4-5 haftalık seri yakalarsan Ligde üst sıralarda tutunabilirsin.

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

Ve normal sezonda sona geldik...Fenerbahçenin muhteşem sezonuna başta ben olmak üzere rakiplerinin kötü sezonları eklenince ortaha hezimetin çıkması kaçınılmazdı...

Bir türlü istikrarı sağlayamayan galatasaray takımı ara ara seri yakalasa da yaptığı puan kayıplarıyla şampiyonluk şansını minimuma indirdi...

Galatasaray taraftarları berbat başlangıcın ardından takımın normal sezonu ikinci bitirmesinden mutlu gözüküyorlar aslında...

Şimdi normal sezon maçlarımın kaldğımız yerden devamını sunuyorum sizlere...

Eskişehirspor karşısında şahlandı bizim oğlanlar...Elmander gol atarak dağılıun beyler dedi...

Geçen maç 8 atan takımdan eser yoktu resmen...rakibimiz 10 kişi kalmasına rağmen bi halt edemik.ve malum sonuç...

İlk yarıda atılan 5 gol maçın da sonucu oldu...

Çağlar birinci sağolsun atıldı saçma sapan bir pozisyonda hiç alakasız yerde...ve sivas galatasarayı affetmedi...ben de Çağları affetmedim haliyle...2 hafta para cezası verdim.bi daha tekrarlarsa evinden aldırcam...

Çok etkili bir oyunla antalyayı mağlup ettik...ama gol yeme hastalığımız sürüyor...

Belediye deplasmanında zorlansak da 3 puanı almayı bildik...Çok sakat veriyor bu takım çook...

Çok rahat bir maç oldu...ama gol yemeden bitiremiyoruz maçları...

Zor geçmesini beklediğim deplasmanda çok rahat bir 3 puan aldık...Elmander yine şov yaptı...Riera 3 asist 1 golle yıldızlşaştı...

Rahat bir maç oldu...form yakaladık...

Form falan yakalamamışız.Lanet olsun arkadaş=))

Evet 1 maç puan kaybettik mi arkası geliyor hemen...puan kaybettiğimiz yetmezmiş gibi ' de oyuncumuzdan olduk

Beşiktaş deplasmanından 1 puanla döndük...ardarda ^maçtır puan kaybediyoruz...

Rahat bir galibiyet oldu...İyileşen vassenden verim almaya başladık sonunda...

Bir beraberlik daha...Çok fazla puan kaybettik çoooook...

Aşağıda da göreceğiniz üzere fenerbahçe lige ambargo koydu...bunun en büyük sebebi ise rakiplerinin berbat bir sezon geçirmiş olmaları...Evet normal sezonun sonuna geldik ve puan varkı tamı tamına 14...matematiksel olarak imkansız değil ama mantıksal olarak mucizelere kalmış bir durum şampiyon olmamız...

Ünal Aysal'ı ofisinde ziyaret eden Yücel Uzun görüşme sonunda basın açıklaması düzenledi...Mikrofonlara ''Ünal beye şampiyonluğa olan inancımın tam olduğunu söyledim.O da beni yaş odunla dövdü'' dedi...Ünal beyin bu fevri tavrı kulübü ikiye böldü...Az bile yaptı diyenler ünal beyi desteklerken bizi niye çağırmadı diye sitem edenler karşı cephede...

VEEEE....Süper Final başlasın...
    Last edited by comandante : 09.Haziran.2012 at 18:58

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

Ve Süper Final Başladı...Galatasarayın şampiyon olabilmesi için fenerbahçeni afedersiniz gübre gibi bir süper final dönemi geçirmesi lazım...İşte ilk maçlar...

İlk maçında galibiyet alan galatasaray Fenerbahçenin evinde beşiktaşa yenilmesiyle birden umutlandı...

Sırada büyük maç...Büyük derbi...Türk Telekom Arenada devler kozlarını paylaşıyor...Bakalım Galatasaray kazanıp şampiyonluğa ortak olabilecek mi? yoksa Fenerbahçe kazanıp büyük ölçüde şampiyonluğunu mu ilan edecek?

İşta derbi sonucu...

İlk 2 maç sonunda oluşan puan durumu;

Shot at 2012-06-09

Play Off'da şansın yüksek inşallah alırsın.

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

Süper Final grubunda 3. maçımız İnönüde Beşiktaşa karşı...Ne olursa olsun bu maçı kazanmalıyız.Ve kazanacağımıza inancım da tam...

Ve işte maç sonucu...9 kişiyle bu da iyi bir sonuç ve de deplasmanda oynuyoruz...Bu ne öfke sayın futbolcular oldu mu şimdi?

Ve 3. maçlar sonrası oluşan puan durumu;

Fenerbahçenin de puan kaybetmesi umutlarımızı diri tutuyor...Umut işkenceyi uzatır ama işte...

Son 3 maç mutlaka 2 galibiyet şart.

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

Quote Originally Posted by alpaykartal View Post
    Son 3 maç mutlaka 2 galibiyet şart.
    Aynen öyle hocam...bu hafta çok kritik...evimde antebi yenmeliyim ve bjk-fener maçının berabere bitmesi lazım=) fener yenerse bitirir...bjk yenerse onlar da potaya girer iyice=)

Sayfa 1 / 9 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri