1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Duran Top Savunması

Default Duran Top Savunması

Duran toplarda savunma ayarlarını hiç değiştirmedim. Çok sık gol yiyorum. Önerebileceğiniz ayarlar var mı? Paylaşırsanız çok sevinirim.
    Teşekkürler.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by 19hsyncn07 View Post
    Duran toplarda savunma ayarlarını hiç değiştirmedim. Çok sık gol yiyorum. Önerebileceğiniz ayarlar var mı? Paylaşırsanız çok sevinirim.
    Teşekkürler.
    Ayar değilde Match Preparation'dan defending set pieces çalıştırırsan yediğin gol azalır.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Ben frikiklerde bile on ve arka direklere adam yerlestiriyorum. Cogu zaman frikiklerde adamlarin cizgiden cikartiyor. Korner icin ozel bir komutum yok ama 3 adam haric herkesi icerde tutarim.

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

yan top zaafiyetin varsa bir kere ilerde adam birakma derim. herkes ceza alanini korusun, gorevleri vermek sana kalmis. en etkili cozum kalabalik savunma :]

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

Bu durum top meselesi tamamen takımın ortalama boyuyla alakalı kısa takımlarda ne yaparsan yap her sezon en az 5 10 gol yıyorsun duran toptan

Örneğin bir Chelsea'de hıcbır sey ıle ugrasma hayatta gol yemezsın duran toplardan butun oyuncuların fızıkleri iyi temel etken bu yani

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by Bordo61Mavi View Post
    Ben frikiklerde bile on ve arka direklere adam yerlestiriyorum. Cogu zaman frikiklerde adamlarin cizgiden cikartiyor. Korner icin ozel bir komutum yok ama 3 adam haric herkesi icerde tutarim.
    Kalecinin manevrasını engellemiyor mu? Benimde şimdi hoşuma gitmeye başladı bu taktik.

Mesaj Yetkileri