1 ile 26 arası toplam 26 sonuç

Konu: Kocaelispor | Körfez Aydınlığa Doğru... | Sezon 1

Default Kocaelispor | Körfez Aydınlığa Doğru... | Sezon 1

Kocaelispor | Körfez

Açık Olan Ligler: Türkiye ve Güney Afrika tümü

Veritabanı: 12.2.0

'Kariyer Hikayeleri' bölümüyle ilgili tüm kuralları okudum ve kabul ediyorum.

- - -

Körfez Sezonu Açıyor

- Yeni sezona daha emin adımlarla girmek isteyen Kocaelispor takımında, genç ve deneyimsiz bir isim koltuğu devraldı.

Başkan Kırgız'ın yönetimine ve amaçlarına çok güvendiğini dile getirdi isim İlter Aykal, bu kulüpte istenen başarıyı yakalayabilmek için gece-gündüz çalışmak istediğinin altını çizdi. Başkan Kırgız'a tekrar tekrar teşekkür eden çiçeği burnunda teknik adam bu şansın kendisine verildiği için çok mutlu.

Taraftarlar ise takımın geleceğinden endişeli değil. Uzun süredir beklenen başarıyı yakalayamayan takımlarına taze bir ivme getireceklerini düşünüyorlar.

2013 yılının haziranına kadar sözleşme imzalayan teknik direktörlerinin en kısa sürede çalışmalara başlayacağını dile getiriyor sayın Kırgız.

Kulüp Tarihi

Kocaelispor, 1966'da Kocaeli'de kurulmuş olan Türk futbol kulübü.

Kocaeli profesyonel futbol takımı 1979-80 ve 1991-92 yıllarında Türkiye 2.ligi şampiyonu oldu.

Türkiye birinci ligindeki en büyük başarısı ise ilk yarısını lider tamamladığı 1992-1993 sezonunda aldıgı 4.lüktür

1996-97 ve 2001-02 sezonlarında Türkiye Kupası'nı alarak tarihinin en büyük başarılarını elde ettiler. 1997-98 sezonunda Türkiye'yi Avrupa Kupa Galiplerinde, 1998-99 ve 1999-2000 sezonlarında aldığı derecelerle de Türkiye'yi InterToto kupasında temsil ettiler.

Ayrıca takımın 2 Bank Asya 1.Lig şampiyonluğu bulunmaktadır.

- - -

Umarım sizin takibiniz ve mesajlarınızın renk kattığı, zaman zaman şampiyonluklarla süslenen bir kariyer olur umarım.
    Last edited by NikolaiBelinski : 16.Haziran.2012 at 13:11

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Kariyeriniz onaylanmıştır.

Başarılar dilerim.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2011
    Yer
    Kocaeli

Sensiz Bir Süper Lig Olmaz Olsun ...

başarılar

Başarılar.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Başarılar.
    TariboWest

Borçlarından daha büyük bir yüreğe sahipsin Kocaeli.

Başarılar.

Quote Originally Posted by LaigLeNoiR View Post
    Kariyeriniz onaylanmıştır. Başarılar dilerim.
    Teşekkür ederim.

Quote Originally Posted by SaLviO View Post
    Sensiz Bir Süper Lig Olmaz Olsun ... başarılar
    Olmaz olsun... Teşekkürler.

Quote Originally Posted by alpaykartal View Post
    Başarılar.
    Teşekkürler.

Quote Originally Posted by Ümit View Post
    Başarılar.
    Teşekkürler.

- - -

Kocaelispor Mali Olarak Sıkıntıda

Uzun süredir mali kriz içerisinde olan Körfez, transfer konusunda hocasından anlayışlı olmasını istedi.

Transfer konusunda yetkili tek ağızın hocalarının olduğunu belirten sayın Kırgız, teknik ekiple bir görüşme yaptı. Transfer edilmesini gereken oyuncuların listesini alan Kırgız, listede en yaşlı oyuncunun 21 yaşında olduğunu görünce şaşırdığını gizleyemedi. Aykal ise bu şaşkınlığa bütçemizin yettiği kadar maaş isteyen oyuncularla anlaşmaları gerektiğini bunun onlara gelecek safhalarda yarar sağlayacağını söyledi.

Teknik ekip kadroda düşünmediği oyuncuları serbest bıraktı. Kadroda yer bulmasını beklemediği ve sözleşme feshini kabul etmeyen oyuncular için 35K tazminat ödendi. Bunun üzerine yönetimin maaşlarda dahada kısıtlamaya gitmesi Aykal'ın başını iyice ağrıtmaya başladı.

Yaklaşık her ay 900£ maaşlardan zarar eden ekibin hemen acil kaynaklar edinmesi gerekiyor.

8 Oyuncu İle Sözleşme İmzalandı

Kocaelispor transfere hızlı girdi girmesine ama transferler taraftarları hiç memnun etmedi.Aykal yaptığı basın toplantısında bütçelerinin yettiği kadar sözleşme yaptıklarını ve en iyi oyuncuları seçtiklerini dle getirdi. (Hepsi regen bu yüzden oyuncu profillerini koymaya gerek duymuyorum)

Mehmet Pişkin | Forvet

- Hava toplarında üstün bir oyuncu olmasına rağmen çok yavaş bir oyuncu.

Mesut Topçuoğlu | Defans Orta

- Çok iyi bir takım oyuncusu ama Mehmet gibi yavaş bir oyuncu.

Yasin Yılmaz | Ofansif Orta Saha Sağ

- Çok hızlı bir oyuncu fakat biraz bencil. Körfez'in yeni Robben'i

Erol Kalecikli | Orta Saha Orta

- Çok iyi bir atlet, ama markajı kötü. Defansif olarak biraz düşük bi isim.

İbrahim Şaş | Defans Sol

- Takım için çalışan bir cesur yürek, eksiği hava topları.

Kemal Demir | Forvet

- Bu sene muhtemelen ilk 11'in değişmezi. Takım oyuncusu olmasına rağmen zeka olarak pek yararlı değil.

Enver Menteşeli | Orta Saha Orta

Erol'un kopyasını buldum adeta, o sakatlandığında yerine girecek olan iyi bir atlet.

Doğan Sezgin | Defans Orta

İyi niyetli bir oyuncu takım için savaşıyor ama hızı yeterli değil. Zaten alabildiğimiz stoperlerin hepsi hız olarak kıt.

Nesil
    2010
    Yer
    Kalkan/Antalya

Başarılar dilerim.

Transferlerini tanımıyorum .

Quote Originally Posted by 24kobebryant View Post
    Başarılar dilerim.
    Teşekkür ederim.

Transferlerini tanımıyorum .
    Zaten parantez içinde hepsi regen diye yazmıştım

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Başarılar dilerim.
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Quote Originally Posted by NikolaiBelinski View Post
    Zaten parantez içinde hepsi regen diye yazmıştım
    Kusuruma bakma görmemişim.

Quote Originally Posted by lofthei View Post
    Başarılar dilerim.
    Teşekkür ederim.

Kusuruma bakma görmemişim.
    Önemli değil.

- - -

Sezon Öncesi Hazırlık Kampı Sona Erdi

Sezon öncesi hazırlıklarını bitiren Körfez, sezona hazır gibi görünüyor. Karşılaşmaların çoğunluğunda öne geçmesine rağmen skoru koruyamamaları takımın kondisyon olarak eksik olmasına ve gençlerden kurulu olmasına bağlı olduğu düşünülüyor.

Artık sezon başlıyor arkadaşlar, medyanın bize sonuncu muamelesi yapmalarını hazmedemedik takım olarak. İlk hedefimiz kümede kalmak, eğer ki başarısız olursam Kocaelispor takımına teşekkür ederim ve kendim istifamı veririm.

Saldır KOCAELİSPOR!

Hazırlık maçları inişli çıkışlı geçmiş.

Hazırlık maçları inişli çıkışlı geçmiş.
    Anlayamadım bende öne geçtiğimiz maçlarda skor üstünlüğünü koruyamıyoruz. Umarım önümüzdeki lig karşılaşmalarında bu kötü özelliğimizi alt ederiz.

Defansımızda büyük sıkıntı var o zaman hocam.

MSN'e gelebilme ihtimalin var mı ben alt liglerde iyi değilim forumda'da KSK kariyerim varda.

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Görmemişim, başarılar hocam.

Kariyerinde başarılar hazırlık maçlarını kafaya takma önemli olan Kocaelispor ile iyi yerlere gelmen

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

Başarılar hocam...Zor bir kariyer olacak

başarılar.bi kaç kez denedim kocaelisporu kurtarmayı ancak olmuyor.0' a yakın bir transfer ve maaş bütçesiyle olmuyor.başlangıç kadrosuda çok zayıf.küme düşmelerini engellersen burada ayakta alkışlarım

Quote Originally Posted by ardaskoc View Post
    Görmemişim, başarılar hocam.
    Önemli değil, teşekkürler

Quote Originally Posted by dgc15 View Post
    Kariyerinde başarılar hazırlık maçlarını kafaya takma önemli olan Kocaelispor ile iyi yerlere gelmen
    Kadromuzu oturtmaya çalıştık, deneme amaçlı olduğu için tam kıstas almamak lazım.

Quote Originally Posted by comandante View Post
    Başarılar hocam...Zor bir kariyer olacak
    Teşekkürler, katılıyorum.

Quote Originally Posted by caner9292 View Post
    başarılar.bi kaç kez denedim kocaelisporu kurtarmayı ancak olmuyor.0' a yakın bir transfer ve maaş bütçesiyle olmuyor.başlangıç kadrosuda çok zayıf.küme düşmelerini engellersen burada ayakta alkışlarım
    Teşekkürler, benim ilk denemem bu. Transfer ve maaş bütçesi yok denebilir ve bu yüzden çok zayıf transferler yaptık. Hedef olarak bunu belirledik zaten küme düşmemek

- - -

Pazar günleri oynayamıyordum oyunu bugün start veriyoruz kariyere hayırlısıyla, sabah biraz oynamama rağmen crash dumps hatası aldım durduk yerde umarım autosave vardır tekrar giriyorum şimdi

Umarım Crash Dumps etkilemez kariyerini.

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

Başarılar dlerim

Spor Toto 2.Lig

1.Hafta

- Sezon öncesi bahsettiğimiz skor üstünlüğünü koruyamama huyumuzun kurbanı olduğumuz bir karşılaşma. Bunu kenara koyduğumuz zaman genç ve fazla potansiyele sahip olmayan takımımızın verdiği takdire şayan mücadelesi yönetim ve taraftar fazlasıyla mest etti.

2.Hafta

Deplasmanda pek varlık gösteremediğimizi kabul etmek zorundayım. Erol Kalecikli oyuna sonradan girip attığı golle takımın gol atan en genç oyuncusu rekorunu üstüne aldı.

3.Hafta

Tüm teknik direktörlerin bu seviye için uygun olmadığımızı belirtmesi ve bizim küme düşeceğimizi iddia eden Mardinspor teknik direktörüne tokat gibi bir cevap verdik. Maçın her esnasında pes etmediğimiz için mutluyum.

4.Hafta

Maçın üzerinde konuşulacak pek bir şey olmadığını düşünüyorum. Zevksiz ve kaliteden yoksun bir karşılaşma idi. Kazanan ev sahibi takım oldu ama bazı dersler aldık.

5.Hafta

Evimizde dirençli oyunumuza devam ettik, taraftarımızın rüzgarını arkamıza alınca kolay pes etmedik ve güçlü bir takımdan 1 puanı aldık.

- - -

İlk 5 Haftanın Yıldızı

İlk 5 hafta takımın yıldızı Kemal Demir oldu.

Oynadığı 5 karşılaşmada attığı 5 gol ile takımın en skorer ismi.
    Last edited by NikolaiBelinski : 18.Haziran.2012 at 15:57

Maçlar inişli çıkışlı.

Spor Toto 2.Lig

6.Hafta

İstenmedik bir puan kaybı oldu bizim için. Taraftarlar arasında homurdanmaların başladığını söylemek güç değil. Ama yönetimin bize olan güveni her zaman sonsuz.

7.Hafta

Eskiden yönettiğim Turgutluspor'un oyuncu kadrosu ve oyun stilini pek unutmamışım belli ki . İki kere öne geçmemize rağmen skoru koruyamadık ama böyle bir ekipten aldığımız bir puan çok değerli.

8.Hafta

İlk yarıda her şey biter gibi olmasına rağmen ikinci yarıda kazandığımız penaltı hem bizi hem taraftarımızı ateşledi, nitekim bir puanı almayı başardık. Düşme potasının üstünde ne kadar puan alsak bizim için altın değerinde.

9.Hafta

Deplasmanda taraftarımıza müthiş bir armağan vererek ligdeki ikinci galibiyetimizi aldık. Bu sefer iki defa geriye düştüğümüz maçı galibiyetle tamamlıyoruz. Pendikspor yansın kaçırdığı penaltıya.

9.Hafta Puan Tablosu

Pendikspor karşılaşmasıyla beraber oluşan puan tablosu. Şimdilik istediğimiz bir yerdeyiz ama gelecek 2 haftadan 6 puan çıkarmak öncelikli hedefimiz. Rakiplerimiz Eyüpspor ve Diyarbakırspor.

Türkiye Kupası 1.Tur

Zayıf rakibimizi fazla zorlanmadan kupadan eledik. Bir sonraki turda rakibimiz kardeş takımımız Körfez FK oldu. Muhtemelen dostluk çerçevesinde bize yol verirler artık

Mesaj Yetkileri