1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Denizlispor | Horozlar Geliyor !

Default Denizlispor | Horozlar Geliyor !

Sempatim olan Denizlispor ile kariyer açıyorum , Türkçeyi doğru kullanmaya özen göstereceğim ve sunumuma dikkat edeceğim , ekstra şeyler ile güzel sunum hazırlamaya çalışacağım , hadi hayırlı olsun .

Kariyer kurallarını okudum kabul ediyorum.

HOROZ CUP '12 Başlıyor !

Denizlispor , Afyonkarahisarspor , Tavşanlı Linyitspor ve Yunanistan temsilcisi AEL'in katılımıyla Horoz Cup '12 sezon öncesi hazırlık turnuvası başlıyor . Yarı final maçları Denizlispor - Tavşanlı Linyit ve AEL - Afyonkarahisarspor arasında oynanacak.
    Last edited by dgc15 : 17.Haziran.2012 at 01:16

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Başarılar dilerim.

Başarılar.

Quote Originally Posted by Trabzonspor View Post
    Başarılar dilerim.
    Quote Originally Posted by alpaykartal View Post
    Başarılar.
    Teşekkürler .

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Türkçeyi daha girişte yanlış kullanmışsın. ''Türkçe'' yapım eki almış bir sözcük olduğu için kesme işaretiyle ayrılmaz. Başarılar
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Quote Originally Posted by lofthei View Post
    Türkçeyi daha girişte yanlış kullanmışsın. ''Türkçe'' yapım eki almış bir sözcük olduğu için kesme işaretiyle ayrılmaz. Başarılar

Teşekkür ederim heyecanıma verin onu burada sanırım 2.kariyerim daha önce biten Birkirkara felan o tür kariyerleri okudum bana gaz geldi bende açıyım dedim

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by dgc15 View Post
    Teşekkür ederim heyecanıma verin onu burada sanırım 2.kariyerim daha önce biten Birkirkara felan o tür kariyerleri okudum bana gaz geldi bende açıyım dedim
    nannar hocanın kariyerini okuyup gaza gelmemek imkansız gerçekten
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

nannar hocanın kariyerini okuyup gaza gelmemek imkansız gerçekten
    Evet gerçekten çok imkansız helal olsun

TRANSFERLERİMİZ :

1-Domagoj Antolic

Eric diye İngiliz bir sağ açık vardı pek beğenmedim Antolic'i transfer ettim geleceğede yatırım oldu potansiyeli yüksek bir oyuncu.

2-Joshua Obaje

Bank Asya'da oynadığım tüm takımlara aldığım bir futbolcudur fırsatçı golcü özelliğiyle Gohou ile bu sezona damag vurucaktır.

3-Ferhat Öztorun

Sol bekte iyi kimse yoktu bende TS'nin listeye koyduğu Ferhat'a teklif götürdüm o da Kayserispor'u reddetip Denizli'nin yolunu tuttu.

4-Semih Kaya

Yasin Çakmak'a 100 bin € 'luk teklif gelince dayanamayıp sattım yerinede genç Semih'i 1 € kira ücretiyle kiraladım seneye lige çıkarsam almayı düşünüyorum.

HOROZ CUP'12 | Yarı-Final Maçı : Tavşanlı Linyitspor

Horoz Cup ilk maçında kendi düzenlediğimiz hazırlık turnuvasında Linyit'i konuk ettik baştan sona üstün götürdüğümüz maçta Linyit'i 4-2 yenerek finale çıkmasını bildik , beğenmediğim Eric golünü attı ama yabancı kontenjanı yüzünden alt takıma gönderildi yeni transferlerden sadece Ferhat bu maça yetiştiği için sadece o oynadı.

Transferler çok iyi özellikle Ferhat ve Semih.

@alpaykartal : Teşekkür ederim yorumun için , diğerleride iyi aslında

HOROZ CUP '12 | Final Maçı : AEL

Finalde Yunanistan'ın benzer itibarlı takımıyla maçımızda yine gülen taraf biz olduk yeni transferlerimiz Ferhat hariç hepsi golle tanıştı ve ilk düzenlenen kendi evimizdeki Horoz Cup'un sahibi olduk hazırlık olsada ilk kupamız

1.Hazırlık Maçı : Boluspor

Maçta baştan sonra üstün olan taraf bizdik bu üstünlük skorada yansıdı ben bu seneden Süper Lig kadrosu kurdum galiba Boluspor'un da kadrosu iyi ama fark attık bu sene sanırım sakatlık felan olmassa zorlanmadan bir üst lige çıkıcağımızdan eminim.

2.Hazırlık Maçı : Diagoras

Bu kez Portekiz'den benzer itibarlı takım olarak hazırlık maçı teklifi götürdük onlarda kabul etti ve onlarıda evimizde yenerek yaptığımız 4 hazırlık karşılaşmasında 4 galibiyet olarak lige iyi başlama şansı elde ettik.

Arkadaşlar ilgi neden bu kadar az biraz daha fazla olsa

Kupa iyi olmuş denilebilir moral depolamıştır,hazırlık maçların'da biraz üst düzey 1-2 takım seçmelisin.

Mesaj Yetkileri