1 ile 15 arası toplam 15 sonuç

Konu: Kariyer: Hamit Devedjioglu

Nesil
    2006
    Yer
    London

Default Kariyer: Hamit Devedjioglu

Evet, yeni maceralara atılıp yeni bir kariyer yapma planım vardı, bu başlığı görünce bu kariyerimide, iyi veya kötü sizin ile paylaşmak istedim.

Ligimiz henüz belli değil ama 5 ülkeden yaklaşık 20 ligi açıp işsiz olarak başladım.

Öncelikle menejer arayan takımlar ile görüşmelere girmemiz gerekiyordu, şansımıza açıkta 2 tane takım buldum, Limavady United ve Ballymoney United. İki takımda Kuzey İrlanda liginden, biri 1. liginden, biri ikinci. Takımlara baş vurumu yapıp, cv mi verdim ve artık beklemeye geçtim.

Takımlarımız sağolsunlar bekletmeden geri dönüş yaptılar, şimdi sıra hangi takımı seçeceğime kalmış

Limavady United'ın geniş bir alt yapıya sahip olmasından dolayı ilk tercihim oldu. £525'luk teklifi £450'a indirerek parasal olarak takımı sıkıya sokmadan kariyerime başlamak istedim. £450'luk ücret ile takımdaki görevime şuan itibari ile başlamış bulunuyorum, umarım sizlerle güzel bir kariyer hikayem olur.

Yönetim kadrosu ile tanıştık şuan, gerçekten sevimli bir ortam onlar ile uzun bir zaman geçirmeyi umut ediyorum, şimdi bu sezonda oyuncularımın eksiklerini görmek için 1-2 tane fazladan dostluk maçı ayarlamak istiyorum. Şuan takım dizilişini ve taktiğimizi ayarladık artık oyuncularımızı denemek için maça çıkacağız, 11 + 12 lik toplamda 23 kişilik bir dev kadro ile gidiyoruz maça, 23 oyuncudan 8 tanesinin henüz genç kontratı olmasından dolayı alınacak sonuç çok önemli değil bizim için.

İlk maçımızı rezerv takımımıza karşı yapacağız. Genç oyuncularımız ile konuşmamızı yaptık ve maça gidiyoruz.

Spoiler: Maçın Anlatımı 

[YOUTUBE="ZBoWDtn4sGs"]Maçın Golleri[/YOUTUBE]

Günde 1-2 maç yapıp sizlerle paylaşmaya çalışacam. Bilmiyorum beğenirmisiniz yorumlarımı ama Fullmatch izlediğim için kendime göre yorumluyorum oyunu

Herkese iyi forumlar dilerim.
    Last edited by xwerswoodx : 17.Haziran.2012 at 15:22

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Başarılar dilerim.

Başarılar zevkli olması dileğiyle

Nesil
    2006
    Yer
    London

Quote Originally Posted by Trabzonspor View Post
    Başarılar dilerim.
    Teşkkür ederim

Quote Originally Posted by alpaykartal View Post
    Başarılar zevkli olması dileğiyle
    Cümlemize inşallah )

Elimden geldikce sizlerle paylaşmak istedim, bir maç yaklaşık 45 dakika sürüyor, video upload falan derken 60 dakikayı buluyor Ben zaten oyunu tadında oynamayı seviyorum, Günde 1-2 maç

Ayrıca ilk mesajımda videoyu atamamışım onu farkettim düzelttim hemen )

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Evet sırada 2. maçımız var, 2. maçımızda Kuzey İrlanda turumuzla devam edeceğiz. Sıradaki rakibimiz Limavady United Under 18.
    Ben genç takımımdan çok şeyler bekliyorum. Tabi inanıyorum ki orada genç yetenekler her zaman vardır. Bu maç onları gözlemlemem için iyi bir fırsat olacak.

McDaid'den kötü haber geldi. 16 yaşındaki genç oyuncunun kariyeri başlamadan bitti. 8 ay sahalardan uzak kalacak genç oyuncu sakatlıktan sonra hızlı bir şekilde toplanamazsa eğer, genç oyuncunun kariyeri başlamadan bitecek. 16 yaşında bu kadar yetenekli bir oyuncu bulabileceğimizi sanmıyorum fakat genç oyuncuya bize katkılarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

Yeni oyunculara yer açmak için takımdaki bir takım fazlalık oyuncu ile yollarımızı ayırdık, bunun sonucunda transfere harcayabileceğimiz haftalık bütceyi arttırdık.

Ben bu takıma geldiğimde hedefim gelecekti, bu takımdada gelecek vaad eden bir çok oyuncu var, bu oyuncular ile kontrat yapıp ileride takımda görmek istediğim bazı oyuncular olacaktır elbet. Fakat tüm oyunculara benim güvenim sonsuz, ve inanıyorum ki onlarda benim güvenimi kazanmak için ellerinden geleni artlarına koymayacaklardır.

Sıradaki maçımıza konsantre olduk. Bu maçta daha ofansif bir diziliş ile oynayacağız. Sağ kanatta Friel yerine önceki maçta harikalar yaratan genç yıldız McQuillian'a yer verdim, orta sahada ise McClean, Blackburn'ün yerine oynayacak. Ayrıca Freziel'in yerinede Johnston ofansif orta saha olarak forvete yardım edecek. Ben bu maçta Johnston'dan bir patlama bekliyorum.

Maçın başlamasına sayılı saniyeler kaldı artık.

Bu maçta yaptığım hata defansı 3 kişiye indirmemdi, ama olsun sonuç güzel.

McQuillan bugün maçın yıldızıydı.

[YOUTUBE="SZNmTg5hvvA"]Maçın Golleri[/YOUTUBE]
    Last edited by xwerswoodx : 17.Haziran.2012 at 15:37

Nesil
    2010
    Yer
    Kalkan/Antalya

Başarılar dilerim.Bilgisayarının özelliklerini yazar mısın ?

Nesil
    2006
    Yer
    London

Quote Originally Posted by 24kobebryant View Post
    Başarılar dilerim.Bilgisayarının özelliklerini yazar mısın ?
    Teşekkür ederim

Tabi yazayım;
    Model: Hewlett-Packard G56 Notebook PC
    İşletim Sistemi: Windows 7 Home Premium (64 bit)
    BIOS: HP F.06
    RAM: 3,00 GB (2,74 kullanılabilir)
    Hard Disc: 281 GB
    Ekran Kartı: ATI HD 4250 (32 bit)
    Ses: Realtek
    CD-Rom: DTSOFT
    Last edited by xwerswoodx : 18.Haziran.2012 at 00:27

Nesil
    2006
    Yer
    London

Unhappy

Evet kariyerimizin ilk maçlarına devam ediyoruz, sıradaki maçımız Arkadaşlık Liginin ikinci maçı olan L'vady Utd Reserves takımı ile. Geçen maça oranla daha dengeli bir takım ile çıkan rakibimize karşı, daha ofansif bir oyun sergileyeceğiz. Özellikle Ramsey'in son zamanlardaki güzel forumuna rağmen bu maçta çift forvette Trevor ve yeni transferimiz Kearney'e forvet hakkını devrettim.

Topla daha fazla oynamak istediğim için McQuillan'ın yerine Friel'i, Platt'ın yerine ise Jonston'ı oyuna sürdüm. %80 lik pas alış verişi ile takımın en yüksek pas yüzdesine sahip Wilson ise takımın sol kanadında topu ileriye aktarmaya çalışacak.

Takım olarak, geçen maçlara oranla daha yavaş ve paslı bir oyun oynayacağız. Özellikle gördüğüm maçlardaki eskiklikler üzerinde oyuncularım özel olarak antreman alacaklar. Biraz yorucu olacak ama 1 sezon sonunda iyi bir takım kurmaya çalışıyorum. Tabi, takımın menfaatlerinide düşünüyorum, bu nedenlede oyunculara fazladan maaş vermeden £60-90 arasında bir ücret ile takıma bağlamaya çalışıyorum.

Dostluk maçlarında seyircilerimizi türbünlerde göremesekte, onların bizi desteklediğini biliyorum.

Sezona Dostluk Liginin ardından, gideceğimiz İrlanda turu sonrasında başlayacağız. Rakipleri seçerken bize yakın rakipleri seçmekte ısrarcıydım.

Sezona dostluk maçları ardından 1 haftalık tatille açacak olan Limavady Utd. baştan sonra her maçta kazanmak için çıkacak, kazanabildiğimizi ise alıp eve götüreceğiz.

Tüm rakiplerimize başarılar dileriz.

Maç dizilişi:

L'vady Utd. 4-1 L'vady Utd Reserves

[YOUTUBE="eb86X75FMH8"]L'vady Utd - L'vady Utd Reserves[/YOUTUBE]
    Last edited by xwerswoodx : 18.Haziran.2012 at 00:31

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

sendeki sabrın yarısı bende olsa yoda olurdum herhalde=)

Başarılar hocam...

Nesil
    2006
    Yer
    London

Quote Originally Posted by comandante View Post
    sendeki sabrın yarısı bende olsa yoda olurdum herhalde=)

Başarılar hocam...
    Teşekkür ederim kardeşim ) Hahaha ben açıkcası zevk alıyorum böyle hatta bir zamanlar yurtta böyle açmıştı biri ta günümüze kadar işsiz tatil yapmıştı, sonra oyuna başlamıştık beraber her gün günü oynuyorduk. Gün geçince kayıt edip çıkıyorduk Ne zaman maç varsa o zaman o oynuyordu Genelde günde 4 maç izliyorduk Ben böyle böyle yaklaşık 3 ayda 4 sezon geride bıraktım şükürler olsun ki Gs ile 3 kez üst üste lig şampiyonu oldum 1 kez avrupada final oynadım bir kezde şampiyonlar liginde yarı final ama büyük bir başarım yok henüz

Nesil
    2006
    Yer
    London

20 yaşındaki James Cronesbery L'vadyde!

Nesil
    2006
    Yer
    London

Bugün ligimizin iddaalı ekiplerinden Larne'yi evimizde konuk edeceğiz. Ne kadar önemli bir ekip olsada Ligimizin ismi gibi (Dostluk Ligi), dostça geçmesini diliyorum.

Bugün kü maç dizilişini analiz ettiğimizde, rakibimiz orta sahadan defansın arkasına sarkmaya çalışacaktır. Bu nedenle Defansif orta saha oyuncumuz ile ileriye pas atmalarını engellemek istiyoruz. Bugün Ramsey her zamanki gibi oynarsa bu maçı kazanmamak için bir sebebimiz yok.

Wilsonun yerine yeni transfer James oynayacak. James bugün orta saha ile forvet arasında bir bağlantı sağlamaya çalışacak. Sol kanatta oynayacağı oyun ile maçın kaderini belirleyecek. McQuillan bugün defanstan top çıkarmaya çalışacak, yani en iyi bildiği işi yapacak.

Takım Dizilişleri:

Nesil
    2006
    Yer
    London

James Gilpin L'vadyde!

Hamit'ten Jarvis'e sert tepki: Kendine Yeni Takım Bul!
    İki maçta sahne alan Jarvis, 2 maçta yaptığı 4 hata ile rakiplerine 4 gol verdi, Hamit tarafından önceki maçta uyarılan fakat Fanad karşısında alınan 3-2 lik galibiyette yenilen 2 goldede Jarvis'in hataları olunca, Hamit Jarvis'e kendisine takım bulmasını onu takımda görmek istemediğini söyledi.

Friel'in sözleşmesi fes edildi!
    L'vady'nin oynadığı 4 maçta yediği 4 sarı kart ve 1 kırmızı kart sonrası, Hamit, fair-play çerçevesinde olmayan oyuncuları takımda istemiyorum açıklamasını yaptı ve bu sezon kiralık olarak forma giten Friel ile sözleşmeyi fes etti.

L'vady İrlandada Coştu:3-2
    [IMG][/IMG]

Maçın ilk yarısında neredeyse rakibine top vermeyen L'vady İrlanda ekibi Fanad'a karşı güzel bir galibiyet aldı. Jarvis'in yaptığı hatalar ve Friel'in yediği kırmızı kart maça damgasını vururken, Walsh, Doherty, James ve Ramsey dörtlüsünün harika oyunu maçın skorunu belirledi. Girdiği pozisyonları iyi değerlendiren L'vady İrlanda kampının ilk maçınca galibiyetle döndü.
    Last edited by xwerswoodx : 18.Haziran.2012 at 17:15

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Hocam maçları anlatma bence ya. Yani tanıdık bir takım değil, o kadar yazıyı okuyasım gelmiyor inan. Tercih meselesi tabi, güzel de bir uygulama ama uğraşmaya değmez bence.
    Başarılar kariyerinde de.

Nesil
    2006
    Yer
    London

Quote Originally Posted by ardaskoc View Post
    Hocam maçları anlatma bence ya. Yani tanıdık bir takım değil, o kadar yazıyı okuyasım gelmiyor inan. Tercih meselesi tabi, güzel de bir uygulama ama uğraşmaya değmez bence.
    Başarılar kariyerinde de.
    Teşekkür ederim Biliyorum kimse okumak istemiyor ) Eğlence zaten sadece pekte önemi yok Yorumun için teşekkür ederim

Nesil
    2009
    Yer
    Alanya/Antalya

Hocam arkadaşa katılıyorum,anlatmana gerek yok ama şu anda yani 2 sene sonra vs. eğlenceli olabilir çünkü oyuncuları tanıyor olacağız ama şu anda gereksiz bence de.

Mesaj Yetkileri