1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Endülüs'te Bir Türk... Riazor Ayağa Kalkıyor!

Post Endülüs'te Bir Türk... Riazor Ayağa Kalkıyor!

Tarihe adını "Türkler" olarak yazdıran ve günümüzde oynadığı her maçta halen stadında Türk Bayrağı asılı duran R.C. Deportivo de La Coruna S.A.D yaşadığı büyük düşüşten çıkış formülünü yine Türkler'de buldu ve takımın başına genç teknik adam Hakan ÖZGÖREN'i getirdi...

Hakan ÖZGÖREN imza töreninin ardından katıldığı basın toplantısında şunları dile getirdi:

* Burada bulunduğum için heyecanlıyım, köklerinde Türk Kanı olan Deportivo'yu hakettiği eski şaşalı günlere taşımak için elimizden geleni yapacağız.
    * Ben ve ekibim başarı için nelerin gerekli olduğunu gayet iyi biliyoruz.
    * Takımın maddi durumu ortada 100 milyon paund'u aşkın bir borcumuz var, bu sebepten ötürü transfer yapmamız zor görünüyor.
    * Ekonomik küçülmeye gideceğimiz doğru bazı oyuncularımızı satarak bonservis bedelleriyle kulübe bir gelir sağlamayı amaçlıyoruz.
    * Guardado, Riki, Lassad, Aythami ve Ze Castro daha öncesinde gitmek istediklerini kulüp yönetimine iletmişler ancak ben henüz kendileriyle görüşmeden konuyla ilgili bir açıklama yapmayı uygun bulmuyorum.
    * Deportivo daha fazlasını hakediyorsa kulüp başkanından futbolcusuna, menajerinden top toplayıcısına, taraftarına kadar herkesin elini taşın altına koyması ve samimi olması gerekiyor, ben mevcut futbolcuların bu zor günlerde takımı yanlız bırakmayacağına inanıyorum.
    * Başarmak için 24 saat çalışmak yetmiyorsa 25'inci saati bulacağız, başarı kelimesinin benim lügatimdeki karşılığı çok çalışmaktır.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Kariyeriniz onaylanmıştır.

Başarılar dilerim.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

Başarılar dilerim

Büyük bir mali kriz içerisinde bulunan Deportivo sezona transfer yapamadan mevcut kadrosuyla başlıyor; ilk maç Riazor'da Huesca'ya karşı.

Maç sonucu: Deportivo - Huesca: 4-1 Goller: Saul ( 2 ), Riki ( 2 )
    2. Hafta
    Deportivo - Hercules: 1-2 Gol: Ayoze
    3. Hafta
    Valladolid - Deportivo: 2-2 Goller: Riki, Lassad
    4. Hafta
    Guadalajara - Deportivo: 1-3 Goller: Riki, Guardado, Lassad
    5. Hafta
    Deportivo - Gimnastic: 2-1 Goller: Guardado, Riki
    6. Hafta
    Deportivo - Cordoba: 4-0 Goller: Saul, Aythami, Lassad, Riki

Türkler Ligde formda bir görüntü sergilerken yönetimde kazan kaynıyor; alacaklarını tahsil edemeyen futbolcular takımdan ayrılmak istediklerini bir bir menajerlerine iletirken Genç Menajer Hakan ÖZGÖREN bu ekonomik sıkıntıdan kurtulabilmek için bazı futbolcuları istemeyerek de olsa satmak zorunda olduklarını dile getirdi.

Takımdan ilk ayrılan futbolcu 2,5 Milyon Paund karşılığı West Ham'a transfer olan Diego Colotto oldu...

Lige çok iyi başlamışsın inşallah bir üst lige çıkarsın

Teşekkür ederim devre arasında kilit oyuncularımızı takımda tutabilirsek bende çıkacağımıza inanıyorum.

Mesaj Yetkileri