1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: Liverpool'un Mavi Tarafı | Everton

Default Liverpool'un Mavi Tarafı | Everton

Everton 1878'de Liverpool şehrinde kurulmuştur."The Toffees" takma adıyla da anılan kulübün logosunda bulunan "Nil Satis Nisi Optimum" yazısı "Nothing but the best is good enough" anlamını taşıyor. Türkçe karşılığında cümle biraz düşük gibi dursa da "Sadece en iyi olan yeterince iyidir" anlamına gelmektedir

Gerçmişine bakıldığında İngiltere'nin büyük kuluplerinin arkasında gözükmesine rağmen gayet başarılı bir kuluptür.

Başarılar

Kariyer Hedefleri

• Ligi ilk 7 arasında bitirip Avrupa kupalarına katılmak.
    • Kulübün borcunu azami düzeye düşürüp kar eder düzeye getirmek.

*Kariyer kurallarını okudum kabul ediyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Kariyeriniz onaylanmıştır.

Başarılar dilerim.

Not: Kariyer başlığınızı en kısa sürede değiştirmenizi rica ediyorum. Bu değişimi İstek Bölümüne yazarak yapabilirsiniz.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Sadece en iyi , yeterince iyidir diyerek başarılar diliyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

başarılar dilerim

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

Başlığın anlamı nedir?

Kariyerinzde başarılar diliyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

ne büyük takımların arkası kardeşim, bu sene liverpool'un 4 puan önünde bitirdi everton.
    takipçinim. başarılar...

Hazırlık Sezonu

Skor olarak pek iyi bir hazırlık dönemi geçirmedik.En göze çarpan oyuncu Jelavic'di.Gerek attığı goller gerekse ileride topu tutması ligde işimizi kolaylaştıracaktır.

Transferler

Takımın kadrosu çok dardı ve bütçe yoktu bu bütçeyi oluşturmak, kadroyu genişletmek ve gençleştirmek amacıyla Baines ile Cahill başta olmak üzere tecrübeli oyuncularımızla yollarımızı ayırdık
    Gelen oyunculardan bahsedecek olursak:
    Plamen Illiev:Çok genç bir kaleci bonservisi de gayet düşük ve ileride kar edebileceğimiz bir oyuncu

Petar Zanev
    :Baines'in yerine alındı.Bakmayın bonservisinin düşük olduğuna Baines'i aratmayacakmış gibi duruyor.Gayet hızlı ve defans-hücüm dengesi gayet iyi.

Milan Badelj:
    Kalitesini anlatmaya gerek yok ortasahamızı emenat edeceğiz.Bu görevin üstesinden rahatlıkla geleceğini düşünüyorum.

Cornel Rapa:
    21 yaşında Romanyalı bir bek olan Rapa'yı sağ taraf savunucumuz olarak kullanacağız.Defansif yanı çok kuvvetli fakat hücum kanadında bazı problemleri var Samus Coleman'ın ardından 2.tercihimiz olacak.

James Chester ve Shaun Hutchinson: Bu iki oyuncuyu geliştirmek için aaldık iki de stoper olarak görev yapıyorlar 21 ve 19 yaşlarındalar.Rotasyanda şans bulabilirler.

Josip Ilicic:Yaptığımız en pahalı transfer.Hücumda forvet oyuncusunu beslemekle görevli.Bonservisinin fazla olması ve ilk kez kullanacak olmamdan dolayı bu oyuncu hakkında tereddütlerim var.Umarım bonservisini kat be kat çıkarır.

Yassine El Ghanassy:Hızlı ve teknik bir kanat oyuncusuna daha ihtiyacımız vardı.Genç oluşu ve bonservisinin az olması beni Yassine'e yöneltti.

Lee Cox:Ortasahada defansif ve ofansif olarak oynayabiliyor.Belki ilk 11 için yeterli bir oyuncu değil fakat rotasyonda çok işimize yarayacak.

Evgeny Makeev:Hem sağ bek hem sol bek olarak oynayabiliyor.Tanıtmak gerekirse Seamus Coleman ile özellikleri hemen hemen aynı diyebiliriz.Alternatif olarak aldık ama ilk 11'e girecek kapasitede bir oyuncu

Kariyerinde başarılar dilerim inşallah Liverpool u ezer geçersin

Nesil
    2009
    Yer
    Alanya/Antalya

İnşallah Liverpool seni ezer geçer Şaka bir yana Liverpool taraftarıyım ama başarılar diliyorum.

Teşekkürler

Premier Lig 1. Hafta

Kötü oynadığımız maçta son dakikalarda gelen golle 1 puanı aldık.

Premier Lig 2.Hafta

Kötü oyunumuz sürüyor.Topu rakip kaleye taşımakta zorluk çekiyoruz.Taşıdığımız zaman ise çoğalamıyoruz.

Alt ligden rakibimizi zorlanmadan yedek takımımız ile geçtik.

Bir sonraki Turda Rakip City!

Mesaj Yetkileri