1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: NBA 2011-2012 Sezonu Şampiyonu MIAMI HEAT!

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Default NBA 2011-2012 Sezonu Şampiyonu MIAMI HEAT!

Seri dün bitti, daha 3.çeyrek bittiğinde kutlama yapıyordum açıkçası face'te vs. Son dakikalar artık howard,harris,cole,jones ve tam hatırlamıyorum ama haslem olabilir, bu 5'le oynarken lebron-wade ikilisinin kutlamaları, taraftarların sevinçleri, inanılmazdı. 89 maçlık bir serüveni oldu Heat'in bu sene, her maçı da kaçırmadan izledim ve artık bu şampiyonluğu görmeyi bırakın Lebron-Wade'i, ben bile hak ettim. EN SONUNDA ŞAMPİYON MIAMI HEAT!

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Kral tahtına oturdu Wade bu takımda olduğu sürece bu takımın sırtı yere gelmez.

Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İzlemeyi düsünüyordum yine uyuyakaldım
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

OKC'nin yaptığı ayıp bu kadar rahat şampiyon mu yapılır yahu keşke biz olsaydık en kötü şampiyon olurduk nası geçemediysek şunları

Nesil
    2010
    Yer
    Kocaeli/Gebze

Kral sonunda hak ettiği yüzüğü aldı.Bu sene olgunlaştı bunu basın toplantılarında ki konuşmalarından, oyun içinde ki yüz ifadelerinden anlayabilirsiniz zaten.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by last breath View Post
    Kral sonunda hak ettiği yüzüğü aldı.Bu sene olgunlaştı bunu basın toplantılarında ki konuşmalarından, oyun içinde ki yüz ifadelerinden anlayabilirsiniz zaten.
    Bunları geçtim, clutch olarak kendini geliştirdi ki en büyük eksikliği buydu, ayrıca kendi açıklaması vardı bir tane bencilliği ile alakalı. Artık o kadar bencil oynamıyor, yani lakabına yakışacak derecede top kullanıyor, o kadar da olacak yani. He hala bir kaç problemi var. Mesela isolation oynarken el üstü şutlar kullanma tercihleri çok yanlış ama onları da zamanla düzeltecektir ki bir senede zaten bayağı geliştirebildi kendini, daha ne yapsın!

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

O da kim?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

OKC'ye sinir oldum.. Özellikle de Harden-Westbrook ikilisine.. Yalnız Kevin Durant de daha olmamış.. çok pasif kalıyo ve takıma liderlik yapamıyo henüz.. Dünkü maçta bu daha da belirgin gözüktü..

Neyse sonuç olarak iyi oynayan kazandı bu sefer, istemeye istemeye tebrik ediyorum o takımı

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

OKC'nin sorunu takım oyunu yok. NBA'in sitesinde makaleler dönüyor Durant pas at, durant drive ediyorsun üzerine adam çekiyorsun pota altına çıkarsan öküz var bir sürü basacak smaç felan diye.

Sadri Şener kupa bizim hakkımız demiş, Pat Riley Metris'te Lebron sorgudan sonra " Allah'ın yardımıyla aklanacağız, kupada alın teri var " dedi.

Mesaj Yetkileri