1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Konu Başlıklarına Parantez Açma

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Default Konu Başlıklarına Parantez Açma

Futbol bölümünde birçok konunun yanına parantez içinde bir şeyler yazılması gerçekten hiç ama hiç hoş olmamış.Çok kötü duruyor bence.Tamam Cihan boş durmak istemiyor olabilir ama bunca yıldır böyle devam eden hem göze hoş gelen hem de mantıklısı böyleyken konu başlıklarının yanına bir şeyler yazılması hiç olmamış.Konu içerisine girince tüm bilgiler fazlasıyla öğreniliyor zaten.Paranteze falan hiç gerek yok.Benim gibi düşünen başka arkadaşlar da olduğunu düşünüyorum.Ve bu kararın uygulanıp uygulananmaması gerektiğinin tekrar düşünülmesini rica ediyorum.

Örnek : Eskişehirspor Transfer Haberleri (Servet Çetin)

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Katılıyorum bazı yerlerde doğru yapıyor ama şu transfer haberlerine son gelenleri yazması kötü olmuş bazen 2-3 adam aynı anda geliyor falan olmuyor yani bence hoş durmuyor...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Valla can sıkıntısından yapmıyoruz böyle birşeyi Daha yararlı olsun diye yapıyoruz. Genelin hoşuna gitmediyse sileriz. Sıkıntı değil.
    Last edited by Nedvedmania : 04.Temmuz.2012 at 01:22
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Bence fena değil ama Ünal Başkan 7 transferi açıkladığında nasıl olacak o parantez işi onu düşünüyorum

Yönetici-görevli arkadaşlarımız düzenli takip edip güncellerlerse faydalı bir uygulama bence, o kadar mesaj arasında gözden kaçabiliyor bazen bazı haberler ve bu sayede güncel haberlerin dikkat çekmesi sağlanabilir. Kimseye bir zararı yok sonuçta.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by Walter Sakana View Post
    Bence fena değil ama Ünal Başkan 7 transferi açıkladığında nasıl olacak o parantez işi onu düşünüyorum

Yönetici-görevli arkadaşlarımız düzenli takip edip güncellerlerse faydalı bir uygulama bence, o kadar mesaj arasında gözden kaçabiliyor bazen bazı haberler ve bu sayede güncel haberlerin dikkat çekmesi sağlanabilir. Kimseye bir zararı yok sonuçta.
    Yani bencede. Sanki sitenin temasını değiştirdik

Ben düzenli olarak güncellemeyi düşündüğüm için böyle birşey yapmaya başladım. Dediğin gibi bazı şeyler gözden kaçıyor, haberimiz olmuyor. Misal Mehmet Topal bilincini kaybetmişti bi ara. Bu haberi "İspanyadan haberler"de paylaşınca çok kişinin haberi olmadı. Sıradan haberlerdir diye çok kişi bakmamıştır. Ama başlıkta o habere ait 1-2 kelime olsaydı ilgi çekici olurdu. Veya bi ara Necip'in ayağı kırılmıştı. Ben Beşiktaş sohbet alanına girmediğim için haberim yoktu. Kaç gün geçtikten sonra haberim oldu. Son olarak da Yattara'nın Mersin'e transfer olduğunu geç öğrendim (Belki hala bilmeyenler de vardır )

Yani kısaca amaç güncel haberleri ilgi çekici hale getirmek. Göz kalabalığı yapmak değil

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2011
    Yer
    Kocaeli

Hiç hoş durmamış

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Aygün sanki o parantezleri yazma görevini sana verdiler Gayet güzel uygulama bence Cihan'ın dediği gibi güncel habere dikkat çekilir ayrıca konunun dağılması da bi nebze olsun engellenir. Şu anda GS'nin UEFA rakiplerini konuşuyoruz mesela transfer alanında
    Last edited by LaigLeNoiR : 04.Temmuz.2012 at 11:11
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Bana bir zararı yok.

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Quote Originally Posted by Spy.94 View Post
    La Aygün sanki o parantezleri yazma görevini sana verdiler Gayet güzel uygulama bence Cihan'ın dediği gibi güncel habere dikkat çekilir ayrıca konunun dağılması da bi nebze olsun engellenir. Şu anda GS'nin UEFA rakiplerini konuşuyoruz mesela transfer alanında
    ahh kim attı ulen o taşı

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Şu haliyle daha iyi gibi

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Tepkiyi alınca korktu tabi

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Bu uygulama özellikle sohbet alanı için güzel bence.Transfer haberleri için olması sıkıntı değil bence.
    So what?
    Saike

Mesaj Yetkileri