Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 43 arası toplam 43 sonuç

Konu: Mesaj silme

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Online olayının orjinal oyunla alakası olsa da tam neden olarak onu sürmek doğru değil bence turnuvalar için.Önceden yapıldı FM12 için turnuva.Sonuncu sefer artık oynamak istemiyordu millet.Orjinalle alakası varsa korsanlar için de yapın turnuva Ben turnuva olsun derdinde de değilim yanlış anlaşılmasın.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by futureless View Post
    Online olayının orjinal oyunla alakası olsa da tam neden olarak onu sürmek doğru değil bence turnuvalar için.Önceden yapıldı FM12 için turnuva.Sonuncu sefer artık oynamak istemiyordu millet.Orjinalle alakası varsa korsanlar için de yapın turnuva Ben turnuva olsun derdinde de değilim yanlış anlaşılmasın.
    Şimdi böyle resmi bir sitede korsan oyun ile turnuva yaparsan çok yanlış olur diye düşünüyorum.

Ancak bende turnuva olmasından yanayım.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Turnuva istiyorsanız talepte bulunun yapsınlar.Ama son açılan turnuva gibi 3 kişide kalmasın ama oda.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

mesela yukardaki mesajlar konu dışı olduğu için silinebilir

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Quote Originally Posted by futureless View Post
    Quote Originally Posted by ThreepWooD View Post
    Şimdi böyle resmi bir sitede korsan oyun ile turnuva yaparsan çok yanlış olur diye düşünüyorum.

Ancak bende turnuva olmasından yanayım.

Buyrun kendine güvenen varsa Turnuva yapmak için bana ulaşabilir.

Konuya dönersek de Mesaj silme işini bence üyeler abartmaya başladılar. Silinen her mesajdan sonra örnek teşkile edebilecek başka bir mesaj bulup hemen laps diye örneği koyarak bunu bunu silmediniz de ben ne yaptım da sildiniz diye. Cevabını aslında kendisi de biliyor. Sonuçta robotlar yönetmiyor forumu, her an herkes her yeri göremeyebilir. Ancak sizden gelen uyarılar sonucu farkettiğimiz mesajlar olabiliyor. Biz de bunları değerlendirmeye alıyoruz.

Ancak işin dozunu her seferinde kaçıranlar oluyor, göz yumuyoruz işlem yapmıyoruz böyle oluyor.

Kurallar çok basit, meddah'ın da söylediği gibi Kural 6, Kural 8 ve Kural 10'a uymayan mesaj yazmayacaksınız. Bu zamana kadar genelde bu kurallara bile ceza (uyarı puanı) vermediklerimiz bile oldu ama bu dakikadan sonra daha detaylı inceleyeceğimizden şüpheniz olmasın tüm konuları.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Turnuva yapılmasını istediğimden değil diye özellikle belirttim.

Kurallar basit evet Murat söylediğin gibi.Benim istediğim daha katı yaptırımlar uygulanması.Silinen mesajlar belli , daha iyi bir ortam için ; x tane mesajı silinen üye ceza alabilir.İlle sövmesi gerekmiyor.Onun dışında daha önce de söylediğim gibi , madem böyle gidecek daha katı bir uygulama getirin de olay çıkmasın her gün burada.Amacımız forumdan kopmak olsa koparız , amacımız forumun daha iyi işlediğini görmek , burada gerçek dostluklar da tanıdım ben.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Zaten kurallara uymayanlar belirli bir seviyeye geldiğinde ceza alıyorlar, burada farklı bir durum yok zaten.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Ayırt etmeden söylüyorum hangi takım taraftarı olursa olsun Murat , burada o kadar tartışma meraklısı kişiler var ki , hala her gün sabır yoklayan , bana cezadan falan bahsetme.İnandırıcı olmuyor.Sonra söylediğimiz için biz uyarı alıyoruz , neyse.Bildiğin gibi devam o zaman.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Konuya dönersek de Mesaj silme işini bence üyeler abartmaya başladılar.
    bu cümle her şeyi özetliyor

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    fenerbahçe konusuna yazmışım iki yaşına bastı yazmışım geçen sene onca kıyamet kopmuş birisi gelip ciddi olmadığını düşündüğüm bi tavırla oğlu mu diye soruyor bende onun ciddiyetsizliğine aynı şekilde cevap verdim siilinecekse ikisi de silinecekti çünkü yok bacanağı lafının kimseye bi zararı yok ki herkes bu çocuğu biliyor

ben hala silme işinin objektif olmadığını düşünüyorum isteyen istediğini söylesin bu kadar da sıkboğaz edilmemeli üyeler zaten site durgun bu tip baskıcı kurallar insanları ancak siteden uzaklaştırır

kararlı ama yumuşak bi yönetim her zaman insanları cezbeder neyse nasıl olsa imam bildiğini okuyacak

ahaha ben de bu mesaj niye silindi diyordum cevabı görmeden seni savunacaktım ama meğersem ilginç bir cevap vermişsin. Alex'in oğlu falan mı? diye sorulan bir soruya(daha önce duymadım felipe isminde bir oğlu olduğunu alex'in, duyduysam da hatırlamıyorum. çok ayrıntı bir bilgi olduğunu düşünerek sorulması gayet normaldir diye düşünerek yazdım. senin algılamanda bir problem çıkmış orada) bacanağı demişsin. ben alex'in akrabaları arasından bir tahmin yapıp sormadım alex'le bir ilgisi olabilir diye düşündüm aklıma gelebilecek alex'le alakasız bir sürü insan arasından.

neyse şimdi anladın mı bilmiyorum ama saçma bir cevap vermişsin iyi ki silmişler. sanki felipe de souza'yı bütün dünya biliyor ben de dalga geçiyormuşum gibi. antu'da takılmıyorum gün boyu o yüzden doğal yani . hade rastgele.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    bu cümle her şeyi özetliyor
    Silinen mesaj sizin mesajınız ise nedenini sizden iyi kimse bilemez.

Neden benim mesajım silinmiyor yukarıda da yazdım bunu ?

Bazı mesajlar biraz küçük sebeplerden dolayı siliniyor ama sitede silinen mesajların %80'i doğru karar bence.Ya tahrik ya konu dağıtma yada kişisel problemler.

Ben hiç mi dağıtmıyorum konu dağıtıyorum hatta sabah Fenerbahçe Transfer alanında Kaka'nın dinini ve özelliği ile ilgili bir tartışmamız oldu.Ancak oradaki tartışmaya dikkat çünkü ne birbirimize hakaret ettik nede dalgaya vurduk.

Çoğu üye kendini savunucam diye karşısındakini takmıyor böylece karşılıklı sorunlar oluşuyor.Benimde silinen mesajım var ancak gidip bile bile rakibe dalga mayetli yazılar pek yazmamaya çalışıyorum.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Konu yine çığırından çıktığı için kilitliyorum.

Eğer kişisel sorunlarınız var ise bunu forum üzerinden çözmenize izin vermeyeceğim. Özel olarak halledin. Eğer forum üzerinde kişilerden rahatsız iseniz bu konuda Destek Merkezi'ne bireysel olarak konu açıp yöneticiler ile görüşebilirsiniz.

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Valla beyler forum bitti, gerileme döneminde falan diyorsunuz ama buranın forum sitesi olmadığını tekrar hatırlatmakta fayda görüyorum. Futbolda aptalca tartışıp birbrinizi kırmaya o kadar meyillisiniz ki bunları silince veya silmeyince suçlu direk yönetim oluyor.

Forumda isterse kimse olmasın. Önemli değil. Bizim için önemli olan Football Manager bölümüdür ve bu bölüm için yapacaklarımız var. Şu an Türkçeleştirme yapıyoruz ve açıkçası zerre umrumda değil futbol forumunda birbirini gereksiz yere yiyen üyelerin çıkarttığı sorunlar ve bunlar yüzünden yöneticilerin yapıp ya da yapmadıkları. Bunun yüzünden forum müdavimleri forumdan gidiyorsa gitsin yani napalım.

Zaten hiçbir zaman futbol forumu sitesi olmadık. En iyisiyiz demedik. Futbolu tartışabileceğiniz bir sürü site var. Kininizi, nefretinizi kusmak istiyorsanız, başkasının aptalca bir mesajına sanki ailenize küfür edilmiş gibi atarlanacaksanız lütfen başka yerler bulun.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri