Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 43 sonuç

Konu: Mesaj silme

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Default Mesaj silme

mesaj silme olayı gene çığırından çıktı bu kadar da olmamalı hiçbi eleştiri yapamayacak mı burdakiler ?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    mesaj silme olayı gene çığırından çıktı bu kadar da olmamalı hiçbi eleştiri yapamayacak mı burdakiler ?
    Karışılıklı şikayet - eleştri yapılmak isteniyorsa Destek Merkezine konu açılabilir. Orada gereken cevaplar verilir. Burası ikili atışmanın yeri değil.
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    Karışılıklı şikayet - eleştri yapılmak isteniyorsa Destek Merkezine konu açılabilir. Orada gereken cevaplar verilir. Burası ikili atışmanın yeri değil.
    Kafana göre gelip mesaj silme yetkisine sahip değilsin. Yöneticilerin imzalarına nobrain.dk linkleri eklediği günleri unutmadım. Kaldıki herkes swf linki ekliyor. Rahatsız eden şey nedir. Kimle dalga geçtim? Kime laf söyledim? Swf koydum diye mesajım silindi.

6 Senedir bu forumdayım. Arada gittim-geldim. Ara verdim-döndüm falan. Genelde.. Hatta her zaman yöneticiler her şeyde haklıdır. Aksi olduğunu görmedim hiç. Ben bu konuyu Destek Merkezine taşısam 3 kişi 600 kelimelik destan yazacak oraya ve olay kapanacak.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by Bekq View Post
    Kafana göre gelip mesaj silme yetkisine sahip değilsin. Yöneticilerin imzalarına nobrain.dk linkleri eklediği günleri unutmadım. Kaldıki herkes swf linki ekliyor. Rahatsız eden şey nedir. Kimle dalga geçtim? Kime laf söyledim? Swf koydum diye mesajım silindi.

6 Senedir bu forumdayım. Arada gittim-geldim. Ara verdim-döndüm falan. Genelde.. Hatta her zaman yöneticiler her şeyde haklıdır. Aksi olduğunu görmedim hiç. Ben bu konuyu Destek Merkezine taşısam 3 kişi 600 kelimelik destan yazacak oraya ve olay kapanacak.
    Şimdi birincisi koyduğun helehele swfsinin amacının ne olduğu belli. Ve karşıdakini kızdıracak birşey. İkincisi ben o mesajı silmeseydim alıntı yaptığın kişi gelecek sana cevap verecekti. Sonra yine mesajları silmek zorunda kalacaktık. Birisi sizi ciddiye alarak mesaj yazıyor, birşeyler anlatmaya çalışıyor ama siz karşısına onu küçük düşürecek, dalga geçilecek bir swf koyuyorsunuz. Bende bunu silmişim. Bu mu "Kafaya göre silme yetkisi" ?

Ayrıca Nobrain olayını hatırlamıyorum. Kim yapmışsa hata yapmış. Konuyla ne alakası var ?

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Şimdi birincisi koyduğun helehele swfsinin amacının ne olduğu belli. Ve karşıdakini kızdıracak birşey. İkincisi ben o mesajı silmeseydim alıntı yaptığın kişi gelecek sana cevap verecekti. Sonra yine mesajları silmek zorunda kalacaktık. Birisi sizi ciddiye alarak mesaj yazıyor, birşeyler anlatmaya çalışıyor ama siz karşısına onu küçük düşürecek, dalga geçilecek bir swf koyuyorsunuz. Bende bunu silmişim. Bu mu "Kafaya göre silme yetkisi" ?

Ayrıca Nobrain olayını hatırlamıyorum. Kim yapmışsa hata yapmış. Konuyla ne alakası var ?
    Nobrain olayını konusu açıldığı için söyledim. Cevap istemedim ya da bir şey ima etmedim.

Dalga geçilecek swf demişsin. Nereden anladın bunu? Bir başka konuda Kaka gelmesin Alex'in yedeği olur demiştim ve şaka yapmıştım. Biri geldi şaka yapıyorsun herhalde dedi. Bu kafayla o mesajı da silmen lazım. Şaka yapmıyorum belki ciddi söylüyorum.

Arkadaş mali durum iyi olsa demiş. Ben de şaka yapıyor herhalde diyerek o tarz bir cevap verdim. Olay bu.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Nobrain olayını konusu açıldığı için söyledim. Cevap istemedim ya da bir şey ima etmedim.

Dalga geçilecek swf demişsin. Nereden anladın bunu? Bir başka konuda Kaka gelmesin Alex'in yedeği olur demiştim ve şaka yapmıştım. Biri geldi şaka yapıyorsun herhalde dedi. Bu kafayla o mesajı da silmen lazım. Şaka yapmıyorum belki ciddi söylüyorum.

Arkadaş mali durum iyi olsa demiş. Ben de şaka yapıyor herhalde diyerek o tarz bir cevap verdim. Olay bu.
    Yazı yoluyla "Şaka yapıyorsun heralde" demek ayrı, alaycı bir swf koymak ayrı. Bunu ayırt etmeni bekliyorum senden sadece.

Öbür konuda ise, evet silebilirdim. Ama bekledim. Beklemekle de haklı çıktım çünkü gerçekten şaka yapıyormuşsun. Burada ise dediğim gibi bir ciddiyet söz konusu var. Bu ayrımı da anlamanı bekliyorum senden.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yazı yoluyla "Şaka yapıyorsun heralde" demek ayrı, alaycı bir swf koymak ayrı. Bunu ayırt etmeni bekliyorum senden sadece.

Öbür konuda ise, evet silebilirdim. Ama bekledim. Beklemekle de haklı çıktım çünkü gerçekten şaka yapıyormuşsun. Burada ise dediğim gibi bir ciddiyet söz konusu var. Bu ayrımı da anlamanı bekliyorum senden.
    Cihan ben oraya şaka yapıyorsun herhalde yazsam dalga geçtin diye yine silerdin

Bu bekleme olayı yeni geldi sanırım. Hayırlı olsun ne diyelim.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

mesela şöyle bir mesaj dururken http://forum.turksportal.net/vb/show...&postcount=263

yöneticinin elzem oldukça mesaj sildiğini anlıyorum. tepki gelince falan yani. diğer türlü hep bir dengesizlik var silinen mesajlarla ilgili.
    (/s)

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bu kadar rahatsız olduysan mesajımdan editleyeyim.Amma sorun ettin yahu.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Cihan ben oraya şaka yapıyorsun herhalde yazsam dalga geçtin diye yine silerdin

Bu bekleme olayı yeni geldi sanırım. Hayırlı olsun ne diyelim.
    Hayır silmezdim. Önceki yazdığımla çelişiyor gibi gelebilir ama onuda açıklarsam iyice uzayacak konu. Açıklamamı istiyorsan özel mesajdan cevap yazabilirim.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Cihan bu mesajlarıda sil madem Fenerbahçe sohbet alanı ne alaka.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by attirson View Post
    Cihan bu mesajlarıda sil madem Fenerbahçe sohbet alanı ne alaka.
    Dedim destek merkezine açın diye ama işte napalım cevap vermeye mecbur kalıyoruz burada.

Quote Originally Posted by goosfraba View Post
    mesela şöyle bir mesaj dururken http://forum.turksportal.net/vb/show...&postcount=263

yöneticinin elzem oldukça mesaj sildiğini anlıyorum. tepki gelince falan yani. diğer türlü hep bir dengesizlik var silinen mesajlarla ilgili.

Burayla uğraşırken orası gözden kaçıyor doğal olarak. Ayrıca tek yöneticisi ben değilim bu sitenin

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Orayla uğraşırken orası gözden kaçıyor doğal olarak. Ayrıca tek yöneticisi ben değilim bu sitenin
    farkındaysan nedved değil de, yönetici dedim.
    (/s)

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by goosfraba View Post
    farkındaysan nedved değil de, yönetici dedim.
    Şu an söz konusu ben olduğum için doğal olarak üstüme alındım. Beni kastetmediysen sıkıntı yok

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Destek merkezine konu açılacaksa yöneticinin eylemleri değil kimliği konu olmalı nacizane fikrim.

Nesil
    2005
    Yer
    Sakarya

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    Belirli bir örnek üzerinden mi hareket ediyoruz bunu derken? Senin son mesajlarına baktım; en son ben silmişim, "Felipe kim, Alex'in oğlu mu?" sorusuna "yok bacanağı" şeklinde verdiğin cevabı. Söz konusu olan bu ise: Şikayet gelmeyince genelde silmiyoruz bu tür mesajları ama şikayet gelince de, çok gerekli bir mesaj olmadığı için, el mahkum.

Başka bir mesaj veya mesajlar ise söz konusu olan iş değişebilir tabii.

Quote Originally Posted by Bekq

Bahsi geçen türden bir swf konuyu kişiselleştiriyor.

Benim bir şikayetime 3 kişi 600 kelimelik destan yazsa, ciddiye alındığım için memnun olurum. Ha, mesele "bana cevap yazılmasın, ne yazarsam haklı olayım" meselesi ise, malesef, biraz daha makul şeyler yazmak gerekiyor.

Quote Originally Posted by goosfraba

Bu mesaj, konuyu bağlamada işe yarar bir mesaj.

Her zaman diyoruz ki, "bu konuda aciziz"; istesek de istemesek de işin doğası gereği dengesizlik oluyor, olmaya da devam edecek. Üyeler de yapıcı ve yardımcı olsun, bu dengesizlik minimize edilsin.
    "Beşerin taptığı bir kendisinin heykelidir"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Birtek Fenerbahçe'li arkadaşların şikayetçi olması da ayrı bir ironi olmuş sanki

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Neden benim mesajım silinmiyor ?

Bazı arkadaslar çok abartıyor olayı bence...
    Bazı kişiler herseyi dalgaya vurduğundan doğal olarak siliniyor mesaj.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Birtek Fenerbahçe'li arkadaşların şikayetçi olması da ayrı bir ironi olmuş sanki
    Bende elimden geldiğince söylüyordum hep bu mesaj silme olayını.Bir ölçüsü yok.Tartışmalarda küfür,argo veya ağır tahrik gibi mesajlar gelmedikçe silinmesini doğru bulmuyorum.
    Artık pek fazla mesaj yazasım gelmiyor.Biliyorumki silinecek.Heves kaçırıcı bir durum.

Nesil
    2005
    Yer
    Sakarya

Konu Fenerbahçe Sohbet Alanı'ndan taşınan mesajlarla oluşturuldu.

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Berkay bari sen söyleme şu "yönetici her zaman haklı çıkıyor burada" bıdı bıdısını.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Felipe kim, Alex'in oğlu mu?" sorusuna "yok bacanağı"
    fenerbahçe konusuna yazmışım iki yaşına bastı yazmışım geçen sene onca kıyamet kopmuş birisi gelip ciddi olmadığını düşündüğüm bi tavırla oğlu mu diye soruyor bende onun ciddiyetsizliğine aynı şekilde cevap verdim siilinecekse ikisi de silinecekti çünkü yok bacanağı lafının kimseye bi zararı yok ki herkes bu çocuğu biliyor

ben hala silme işinin objektif olmadığını düşünüyorum isteyen istediğini söylesin bu kadar da sıkboğaz edilmemeli üyeler zaten site durgun bu tip baskıcı kurallar insanları ancak siteden uzaklaştırır

kararlı ama yumuşak bi yönetim her zaman insanları cezbeder neyse nasıl olsa imam bildiğini okuyacak

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Bir önceki isyanda da aynı şekilde cevaplar verilmişti yönetimce . Ben görevli arkadaşlara değil onların da üstü olanlara söylüyorum aslında daha çok. Forum zaten taraftar forumlarına döndü boşa inkâr etmeyin . Turnuva yapılamıyor en aktif olması gereken dönem olan yaz aylarında bakar mısınız ? En son yapılmaya çalışıldığında 3 kişi mi ne başvurdu çünkü.Madem düzen böyle gidecek , (en fanatik Fenerliyi , en fanatik Galatasaraylıyı , en fanatik Beşiktaşl'ıyı , Trabzon'luyu her neyse forum görevlisi yaptıkça bu sürecek , forum görevlisi arkadaşlara sitem etmiyorum onlara bu görevleri verenlere söylüyorum tekrarlayayım ) sohbet alanlarına yazma olaylarında kısıtlamalar yapın.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Konu Cihan konusu değildir. Yanlış anlaşılmasın. Son olayda beni 1 ay ceza grubuna sokan kişi Fenerbahçe'li yöneticiydi. Ama demek istediğim takım vs. olayı değil. Genel.

Nasılki benim mesajım FB'li yönetici tarafından silindiğinde; "Ama o Fenerbahçe'li bilerek silmez" denmesi saçma ise; "Cihan GS'li o yüzden siliyor" demek çok daha saçma olur.

Üstte bir arkadaş daha demiş. Mesajım silinecek diye yazmıyorum diye. Durum budur tam olarak.

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

Burada kalmaya mecbur degilsiniz, nasilsa biliyoruz ki durum yillardir boyle bundan sonra da degismeyecektir. Kendinizi daha ozgur hissettiginiz daha kaliteli, daha cezbedici platformlarda devam edin, oylesi yoksa da girisimde bulunan kisi olun. Biz de sizi destekleyelim. Basindan beri diyorum, burasi maalesef miadini doldurdu. Elinde avucunda olan bir kac mudavimi de teker teker kaybediyor. Eminim ki bunlarin neticesinde sizlerden cok kendileri uzulecek. Birakin bu sekilde yonetmeye devam etsinler.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Site gerileme hatta bitiş döneminde resmen.

Nesil
    2005
    Yer
    Sakarya

Abi, ben anlamıyorum. Bana anlatın ne olur.

3 tane kural var Spor Alanı'nda ekseriyetle uygulanan: Argo, Küfür ve Hakaret (Kural 6), Spor Taraftarlığı (Kural 8) ve Konu Dışı Mesajlar (Kural 10). Formül o kadar basit ki: Bir mesaj yazacaksınız; içinde küfür ve hakaret bulunmayacak, rakip takıma karşı lakayt ve aşağılayıcı olmayacak, bir üyeye karşı kişisel sataşma barındırmayacak.

Böyle bir mesaj yazmak bu kadar zor mu?

Quote Originally Posted by _yoLcu_
    fenerbahçe konusuna yazmışım iki yaşına bastı yazmışım geçen sene onca kıyamet kopmuş birisi gelip ciddi olmadığını düşündüğüm bi tavırla oğlu mu diye soruyor bende onun ciddiyetsizliğine aynı şekilde cevap verdim siilinecekse ikisi de silinecekti çünkü yok bacanağı lafının kimseye bi zararı yok ki herkes bu çocuğu biliyor
    Bana hâlâ adamın sorusu ciddi gibi geliyor. Seninkinin ciddi olmadığını sen de söylüyorsun zaten. Sorulan sorunun neden ciddi olmadığını anlayabilirsem, gidip onu da silmeyi düşünüyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Pek silinen mesajım olmadı benim özellikle son dönemde bu stad paylaşım olayında o kadar yazmama rağmen ne ceza ne silinme oldu, şaşırmadım da değil hani Benimde gereksiz bulduğum bazı silinen mesajlar vardı silinmese de olurdu dediğim ama bu silinme olayında da tek yönetici bazlı bakmakta saçma. Ters laflar, direk tahrikler olmadığı sürece mesaj silindiğini pek görmedim ben. Hatta Galatasaray Sohbet, Transfer alanında direk aşırı olmasada tahrik edici sayılabilecek mesajları var Fenerbahçeli arkadaşların ama ben şikayet etme gereği duymadım o mesajlar için, olacaktır böyle şeyler. Yani özet geçersem yöneticilerin sırf kafasına göre mesaj sildiğini düşünmüyorum, yazanda, şikayet edende fazlasıyla etkili bu konuda.

@futureless
    Abi o turnuvaya talebin azalmasının asıl sebebi orjinal-korsan oyun ayrımı. Orjinal oyunu olmayan oyunu multi oynayamıyor doğal olarak korsan oyun kullanan çoğunluk turnuvaya giremiyor ben dahil. Yoksa okul varken bile başvuru yapıyorduk turnuvalara
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Quote Originally Posted by futureless View Post
    Bir önceki isyanda da aynı şekilde cevaplar verilmişti yönetimce . Ben görevli arkadaşlara değil onların da üstü olanlara söylüyorum aslında daha çok. Forum zaten taraftar forumlarına döndü boşa inkâr etmeyin . Turnuva yapılamıyor en aktif olması gereken dönem olan yaz aylarında bakar mısınız ? En son yapılmaya çalışıldığında 3 kişi mi ne başvurdu çünkü.Madem düzen böyle gidecek , (en fanatik Fenerliyi , en fanatik Galatasaraylıyı , en fanatik Beşiktaşl'ıyı , Trabzon'luyu her neyse forum görevlisi yaptıkça bu sürecek , forum görevlisi arkadaşlara sitem etmiyorum onlara bu görevleri verenlere söylüyorum tekrarlayayım ) sohbet alanlarına yazma olaylarında kısıtlamalar yapın.
    Ben en fanatiğinden Trabzonsporluyumgörevde aldım hatta yetkimde vardı spor alanında ama çok aşırı olmadıkça kimsenin mesajını silmedim işte sırf bu söylem yüzünden.Dedimki ben bunu silsem 2 gün sonra bu adam gelecek 'Ben Trabzonsporla ilgili eleştiri yaptım ama bu fanatik adam sildi mesajımı.' diyecek,en iyisi başkalarına bırakmak dedim kenara çekildim.Ama ben silmesemde birinin silmesi lazım bu mesajları,onlarda farklı takımdansa onada eleştiri gelecek ama birinin silmesi lazım dimi ama?

Turnuva vs konularına hiç girmeye gerek yok.Bundan 1 hafta önce işin başındaydım ve bu yıl bu online işi çöktü.Bunun nedenide sitedeki yönetici kadrosuyla alakalı değil.Burası resmi site ve burada yapılan turnuvalarda korsan oyunda olan versiyonlarda turnuva düzenlenmiyor.Orjinal oyunda fazla kişide olmadığı için bu sıkıntılar yaşandı.Bir ara 20 kişilik bir kadro üst üst sürekli turnuva yapar oldu ve herkes şikayetçi olmaya başladı bizde son verdik.Zaten son vermesek ne olacak ligdeki durum içler acısı 2,3 kişi maçını yapmak için uğraşıyor diğerleride keyfi gelirse yapıyor.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Mesajlarin adaletsizce silindiğine inanmiyorum.silinen mesajlarim da oluyor arada.ama tamamen hakli sebeplerden siliniyor.eleştiriye ilk önce kendinizden baslayin.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri