Sayfa 10 / 10 İlkİlk ... 8910
271 ile 276 arası toplam 276 sonuç

Konu: Turksportal Spor (Fitness-Vücut Geliştirme..) Sohbet Alanı

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Bu tür programlar sana göre değil özgür, seni daha da zayıflatır bunları yaparsan. Kilo almak için bence fitness salonuna başlamalısın, ağırlık çalışarak geliştirebilirsin vücudunu.
    Vücut geliştirme gibi bir niyetim yok açıkcası fitness salonuna gitmek falan da bana göre değil. Zaten bunu da "Lan bu nasıl iş" diyip yaptım, devam edeceğimden değil hani
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Beyler boyum 170cm,kilom 105 oldu geçen Ekim ayında 94 kilo, 2013 Nisan ayında 90 kilo 2012 Ağustos ayında 84 kilo, 2012 Mayıs ayında ise 82 kiloydum,ondan önce de 2012 Şubat ayında 90 kiloydum.

2 yıl gibi bir sürede 23 kilo almayı becerdim,vermem gerekirken.Özellikle 2012 Ağustos'tan sonra dershane başladığından beri ne spor kaldı ne bir şey,anca okul-ev-dersane arasında gidip gelmekten ve yemek yemekten başka bir şey yapmıyordum.Sonunda buna bir dur demeye 3 ay önce karar verdim ve hem ders çalışmak hem de spor yapmak için açık liseye geçtim.Tabi bunuda beceremedim.Zaten yemeyi seven biriydim,iyice eve hapsolunca bu kiloya gelmem kaçınılmaz oldu.

Son 3-4 gündür yediğime dikkat ediyorum,sabahları erken kalkmaya çalışıyorum ancak ne yapacağımı bilmiyorum ve spor yapmıyorum.Günde 1-2 saat spor yapacak vaktim var kesinlikle,bunu yapmaya da kararlıyım,sabahları basket oynayacağım,akşamları da yürüyüş-koşu karışımı bir şeyler yapmayı planlıyorum,yatmadan önce de 10 dakika falan mekik-şınava ayırsam yeter diye düşünüyorum.

Haziran'da da sınav süreci bittikten sonra yüzmeye gitmeyi planlıyorum,cidden kilo vermeyi geçtim de bana göre vücudu en çok şekillendiren sporların başında yüzme geliyor.Ağustos 2012'de 84 kilo olmama rağmen Mayıs 2012'de 82 kilo olduğum zamandan daha toplu gözüküyordum,çünkü 1 aya yakın bir süre yüzmüştüm.

Evet içimi döktüm,önceden şişman olupta kilo verenler,veriyor olanlar varsa fikirlerini alabilirim,ekstra bir şey yapmamı önerenleri de dinlerim ancak spor salonu olmaz,fazla pahalı

Haftalık da buraya yazacağım noluyor ne bitiyor diye,başaracağım forum,başaracağız.

Felsefemde belli ; Gnothi Seauton,anlamı ''ne kadar ekmek,o kadar köfte'' (tabi ki değil)
    Bunu yazdım ya 1 ay sonra 110 oldum

4 gündür sıkı bir diyetteyim,henüz bozmadım ve 106 oldum,şu an vücuda alıştırma aşamasındayım sanırım Benim gibi içinin yağları fazla olanlar için kısa zamanda çok kilo verilmesi normal bir durum,1-2 ay böyle devam etsem 110kg öküzden,95-90kg civarında bir buzağına dönüşebilirim
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Bana yazdıgın program bu sayfadamıydı bulamıyorum.
    Bursaspor Researcher for Football Manager '07

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=120306

Bu konudadır büyük ihtimalle abi.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Ağır depresyon ve yoğun çalışma temposu yüzünden 3 haftada 114 kilodan 104 kiloya düştüm. Bu süreçte tatlıyı bıraktım, çaya attığım şekeri üçten teke düşürdüm, yarım porsiyondan fazla yemedim, bol su içtim. Sağ bacağımda ACL kopması olduğu için doğru düzgün spor yapamadım. 3 ay sonra da bu bacakla askere gideceğiz, bakalım neler gelişecek.

Ek olarak bugün şu programı uygulamaya başladım. 45 dakika filan sürüyor.

vücut geliştirme de katkı maddelerinden uzak durmak gerekiyor, doğal beslenmeli ve protein ağırlıklı yemeli. ben haftada iki kere çalışıyorum, yumurta ağırlıklı besleniyorum (her gün üç yumurta), ve omuz kasları çalışıyorum ağırlıklı olarak. İnternette bu konuda çok bilgi var, tavsiye ederim.

Sayfa 10 / 10 İlkİlk ... 8910

Mesaj Yetkileri