1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Üniversite Hakkında sorular

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Default Üniversite Hakkında sorular

Öncelikle herkese Merhaba ,
    Ben 15 yaşındayım ve ZK And Denizciliğe gidiyorum.Bu sene 2.Sınıfım ve bölüm seçilecek.Güverte bölümünü kestirdim aklıma okulun çoğu istediği için biraz kasıcam kendimi ve bırakmadan Üniversiteye girene kadar gideyim diyorum.O yüzden burada soracağım sorular çok önemli.

Güverte Bölümünün Üniversiteleri:

Burada Kocaeli Üniversitesi ve Taban Puanları 423 ve 405 olan yerleri gözüme kestirdim önceliğim Dokuz Eylül.Bunlar için Kaç Soruda kaç Net çıkartmak rahatlıkla beni oraya sokar ? Bu üniversitelerde okuyanlar varsa ortam , çevre , hocalar felan nasıl ? Birde sanırım okul Lys ile alıyormuş bunun hakkında tavsiyeleriniz varmı ?

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Valla yeni puanlamayı bilmiyorujm ama şunu söyliyim kıbrısı yazma okumazsın

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Kıbrısı düşünmüyorum zaten İzmir ve Kocaeli tam istediğim yerler birde niye öyle dedin ki merak ettim .D

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Kıbrıs sakat.Fiyat olarak ordaki şeyler buranın 3 katı.Orası da eğlencenin tavan yaptığı bir yer okul okunmaz

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Aileme kalsa zaten direk Kocaeliye yollayacaklar yakın diye anneme dedim İzmir'e gitmek istiyorum diye.Orası çok uzak ben seni nasıl kontrol edeceğim diyor sanki Lise arıyoruz

Kıbros Pahalıdır Ama Candır

Kocaeli'de Çok Pahalı Yalnız En Mantıklı İzmir Duruyor Ama Kocaeli'nin Şöyle Bir Avantajı Var Gemi Alanının Başkenti

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Kocaeli iyidir bence aileni dinle bu arada 15 yaşından direk ortamları düşünmeye başlamışsın bilgin var zaten en azından denizcilik okuyormuşsun o bölümde ne nasıldır bilmem ama hocaların filan transkript ine bak (nerden mezun olmuşlar vs ayrıca ekşieye filan hocaları arattır illa bilen vardır isimleriyle hocalar hakkında yorumlara filan bakarsın)
    Ayrıca en önemlisi kaç soruda kaç net çıkarmalıyım yok en büyük hatadır abicim sen hepsini yapmaya bak

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Önder HOCA View Post
    Kocaeli iyidir bence aileni dinle bu arada 15 yaşından direk ortamları düşünmeye başlamışsın bilgin var zaten en azından denizcilik okuyormuşsun o bölümde ne nasıldır bilmem ama hocaların filan transkript ine bak (nerden mezun olmuşlar vs ayrıca ekşieye filan hocaları arattır illa bilen vardır isimleriyle hocalar hakkında yorumlara filan bakarsın)
    Ayrıca en önemlisi kaç soruda kaç net çıkarmalıyım yok en büyük hatadır abicim sen hepsini yapmaya bak
    Kocaelide halamlar var o yüzden pek rahat olamam Ortam düşünme değilde kuzenim var Aydında okudu Liseyi sırf fotoğrafları özendiriyor insanı Birde her insan kendini bilir sınavdan ne yapacağını ne edeceğini alacağı sonuçlar pek süpriz olmaz o yüzden yapabileceğime uzaksa daha fazla çalışmam gerekiyor.

Mesaj Yetkileri