1 ile 14 arası toplam 14 sonuç

Konu: Enes Kanter'den Milli Ayıp

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default Enes Kanter'den Milli Ayıp

http://www.fanatik.com.tr/Enes-Kante..._28_269974.htm

Haberin başlığı öyle olduğu için ben de konuyu öyle açtım hani ayıplanacak bir durum mudur değil midir tam kestiremiyorum doğrusu ama mazeret göstermemiş olması Enes'i biraz kötü durumda bırakıyor diye düşünüyorum. Genç yaşta gelen şöhretin bir sonucu mu sizce bu arkadaşlar görüşlerinizi merak ediyorum.

Umarım bir mazereti vardır yoksa şimdiden havalar tavan yapmasın

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Haberde yazılanlar ne kadar doğru bilinmez ama telefonları falan kapatıp menajer ile haber yollatması bence çok kötü.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Bence milli takımında ona ihtiyacı yok

Eğer haber doğru ise yaptığı cidden ayıp.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

35 yaşındaki adam tatilini bırakıp geliyor 20 yaşındaki adam gelmem diyor . Milli takım bunlara emanet olmaz zaten.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Eger adam akıllı özür dileyip mazeretini bildirmezse çagırmasınlar bir daha.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

bo elemanın zaten bi tarafını daha oynamadan kaldırdılar ne gördükki ne oynuyo ki bu kadar ünlü oldu bu çocuk hala anlayabilmiş değilim

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Genelde NBA'de oynayan oyuncular elemelere katılmıyor. Çünkü elemelerin zaten önemi yok gibi bakılıyor büyük ihtimal geçecek takım. Bu yüzden NBA oyuncuları Amerika'da kalmayı tercih ediyorlar takımlarıyla birlikte. Ben çok da ayıplamadım açıkçası, çok oluyor bu tarz durumlar.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    bo elemanın zaten bi tarafını daha oynamadan kaldırdılar ne gördükki ne oynuyo ki bu kadar ünlü oldu bu çocuk hala anlayabilmiş değilim
    Öyle deme abi adamın kumaşı enfes ona diyecek laf yok. Ancak şöyle söyleyeyim basketbolun Quaresma'sı. Olay bu.

Alakası yok Anıl abi NBA draftından önce videolarını izledim oyununu gayet ciddi oynayan bir oyuncu yoksa Quaresma ile uzaktan yakından alakası yok bu adamın.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by leventb12 View Post
    Alakası yok Anıl abi NBA draftından önce videolarını izledim oyununu gayet ciddi oynayan bir oyuncu yoksa Quaresma ile uzaktan yakından alakası yok bu adamın.
    Abicim oyununa lafım yok karakter açısından diyorum ben. Bu adam daha 17 yaşında Washington Üniversitesi'ni parmağında oynatmış bir adam. Sözlü olarak taahhüt etmesine rağmen oraya gitmeyi bahanelerle reddetmiş biri. Dikkatini çekerim henüz 17 yaşında yaptı bunu. Milletin ekmeğe agu dediği yaşta adam Washington Üniversitesi'ni oyalıyor. Olay bu.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

zaten milli takıma da form tutmak için katıldığını söylemişti geçen sene. enes benim için bitmiştir
    Last edited by LaigLeNoiR : 25.Temmuz.2012 at 14:27 Reason: Sözlere dikkat !

Ona birşey demem zaten Anıl Abi. Zaten bu yılki kadro zaten genç, İzzet var Furkan var Kerem Gönlüm katılacak.Aratacaklarını sanmıyorum ben Enes'in.

"Yıldız oyuncular gelmedi, çünkü onları ben çağırmadım" demiş Tanjevic. Enes'i de o çağırmamış olabilir.

Mesaj Yetkileri