Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 104 sonuç

Konu: Sarısıyla Kırmızısıyla Alnımızın Akıyla / Galatasaray II. Sezon

Default Sarısıyla Kırmızısıyla Alnımızın Akıyla / Galatasaray II. Sezon

Logomuz

Kuruluşu
    1905 Sonbaharı

Kurucuları
    Ali Sami Yen, Asım Tevfik Sonumut, Emin Bülend Serdaroğlu, Celal İbrahim, Bekir Sıtkı Bircan, Reşat Şirvanizade, Refik Cevdet Kalpakçıoğlu, Abidin Daver

Kurulduğu Yer

Galatasaray Lisesi 5. sınıfı

İlk Renkler
    Kırmızı-Beyaz (Sonradan Sarı-Siyah ve Sarı -Kırmızı)

İlk Lokal
    Galatasaray`da Bulgar Sütçü`nün Dükkanı

İlk Amblem
    Tobler Çikolatasındaki Kartal

İlk Başkan
    Ali Sami Yen

İlk Maç
    Galatasaray- Kadıköy Faure Mektebi (2-0)

İlk Spor Dalı
    Futbol

İlk Şampiyonluk
    İstanbul Pazar Ligi Şampiyonluğu

Kuruluş Hedefi
    "İngilizler gibi toplu halde oynamak, bir renge ve isme sahip olmak. Türk olmayan takımları yenmek." Ali Sami Yen

Başkanımız

Hedeflerimiz;
    - İlk yıl şampiyon olup şampiyonlar ligine hak kazanma
    -Türkiye kupasını kazanma.
    -Ezeli rakiplerimiz ebedi dostlarımıza karşı kaybetmeme.

Kuralları okudum kabul ediyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Kariyeriniz onaylanmıştır , başarılar dilerim ..
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Bu sezon şampiyonlar ligine katılamadığımız için fazla bi transfer yapmadım, bi santrafor bi stoperle işimi hallettim.

Hızı ve şutlarıyla beni etkileyen isim; Darwin Quintero

Liderlik ve istikrarlı özelliklere sahip olması beni bu transfere itti; Rens Van Eijden

Hazırlık Maçlarımız

Yedeklerlimizle takımı denemek için yaptığımız maçta rahat kazanıp morallerimizi düzelttik.

İlk ciddi hazırlık maçımız levanteyleydi. Maça güzel başladık ama 14'te gol atıp 16'da yedik, ardından son dakikalara doğru muslera 2 kez topu elinden kaçırdı ve 2 gol daha yedik.

Adıyamanspor ile yaptığımız maçı çok rahat kazandık. İlk yarı as takım, ikinci yarı yedeklerimiz oynadı.

Adanaspor karşısında oyunumuzu sergiledik. Gökhan Zan'ın hazırlık maçında kırmızı kart görmesi beni kızdırdı açıkçası.

As takım oyuncularının milli takımda olması dolayısıyla yedeksiz ve neredeyse defanssız çıktığımız maçta vaslui ile 2-2 berabere kaldık.

Yine sadece yedeklerle oynadığımız maçta Sheriff karşısında güzel bir galibiyet aldık.

Quinteronun devleştiği maçta lige moralle başlamak açısından foça belediyesi ile yaptığımız maçı kazanmasını bildik.

Hazırlık maçlarımızda her ne kadar güçsüz takımlarla oynasak da istikrarlı bi performans izledik. Levante maçında da şanssızlığımız dolayısıyla yenildik sağlık olsun.

Akşam 7-8 gibi yaptığım lig maçlarını da yükliycem, şimdi bi işim var yorumlarınızı bekliyorum

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Başarılar hocam takipteyim nasıl oynatıyorsun takımı ?
    Büyük Başarılar Yakın Meşaleyi Yakın! | Galatasaray SK - Kariyerime Beklerim ...
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=108961

Quote Originally Posted by MeliksahAydogan View Post
    Başarılar hocam takipteyim nasıl oynatıyorsun takımı ?
    Teşekkürler, birazdan paylaşıcam taktiği 13 hafta oynadım oyunda ilk 9 hafta en çok benimsediğim taktiği kullandım sonraki 4 hafta farklı bi taktik kullandım maçları paylaştıktan sonra paylaşıcam hemen.

Spor Toto Süper Lig 1.-9. Haftalar arası :

İlk ve son şutlarını 82. dakikada attılar savunmacılarımız çalışıyor!

En korktuğum ve çekindiğim deplasman gaziantep deplasmanından galibiyetle ayrılmak çok mutlu etti beni.

Ujfalusi boş geçmedi yine

Kadıköydeki galibiyet en çok taraftarımızı coşturdu!! Galibiyet golu eski fenerli servetten geldi!

Maçta büyük üstünlük kurduk ama 2. golü bulamadık.

Belediye çalışıyor!

Milli 'servet'imiz!

Elmander quintero'nun artan performansını görünce gaza geldi tabi

Sabri reyiz iş başında

Quintero'nun sakatlanması canımızı sıkmıştı.

Elmander son dakikada ipten aldı bizi.

Kazımdan hiç beklemediğim bi performanstı bu sürpriz oldu

En güçlü rakibimize karşı kaybettiğimiz maç hiç güzel olmadı.

Elmander diyorum sadece

Sert oyunu seviyorum ilerde sıkıntıya sokabilir beni ama sorun yok

Maçta çok çok kötüydük son dakika golüyle kazandık. Elmander'in sakatlığı çok çok çok üzdü takımın en golcü ismiydi.

Bi'dahaki mesajımda taktiklerimi ve puan tablosunu paylaşacağım.

Puan Durumu

Taktiklerimiz

1.Ligde zayıf takımlara ve türkiye kupasında oynattığım taktik;

2.Güçlü takımlara karşı oynattığım taktik;

Bu arada

Ligin ilk yarısının bitmesinin ardından transfer çalışmalarına başlayan Galatasaray, Vitesse'den Wilfried'i kadrosuna kattı! Bu yıl şampiyon olacaklarını düşünerek gelecek yıl için genç ve istikrarlı bir kadro kurmak isteyen Galatasaray geleceğin Drogba'sı olarak nitelendirilen Wilfried Bony'yi £2,500,000'a kadrosuna kattı. Cimbom'un bu transfer sonrasında Baros ile yollarının ayrılmasına kesin göziyle bakılıyor.

Wilfried Bony İlk Antrenmanında!

CİMBOMDA BEKLENEN TRANSFER GERÇEKLEŞTİ!

Wilfried'in gelmesi, Sercan'ın yüklesen formu ve Quintero-Elmander ikilisinin gollerinin arkasında bekleneni veremyen tecrübeli golcü Baros Dortmund'a satın alma opsiyonu ile birlikte Dortmunt'a transferi gerçekleşti.

CİMBOMDA SAKATLIK ŞOKU!!

Bugün sabah saatlerinde yapılan çift kale antreman maçında pitbull lakaplı Felipe Melo takım arkadaşı Fernando Muslera'yı sakatladı. MR'ı çekildikten sonra doktor raporu gelen Muslera'nın 5-6 hafta takımdan ayrı kalacağı belirtildi. Muslera'nın yokluğunda kaleyi Galatasaray'ın emektar kalecisi Aykut Erçetin kaleyi devralacak.

SERVET SEZONU KAPATTI!

Galatasaray'ın ve Milli Takım'ın deneyimli stoperi dün oynanan Bursaspor maçında sakatlanarak oyundan çıkmıştı. Hemen acile kaldırılan deneyimli stoperden gelen haber tüm Galatasaray camiasını üzdü. Servet'in sakatlığının uzman tedavisi altında çözüleceği ve yaklaşık 3-4 ay sahalardan uzak kalacağı da gelen haberler arasında. Daha önce de Ujfalusi'nin sakatlanması ve hala düzelmemesi teknik direktör Muhammet Er'i düşündürüyor. Semih Kaya,Gökhan Zan ve Rens van Eijden sakatlanmamış stoperlerin hepsi. Servet'e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Beklenen reaksiyonu alamadığım için oynadığım maçların sadece skorlarını paylaşıcam eğer ilgi olursa tek tek atıcam tekrardan.

Takım Verileri:

Oyuncu verileri:

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Süper gitmiş kardeş başarıların devamı....
    ADANA DEMİRSPOR

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    Süper gitmiş kardeş başarıların devamı....
    Eyvallah usta biraz ilgi olsa daha zevkli olucak da neyse böyle de iyi

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Ben takipçin oldum

bii puan tablosunu atsan

birde servet sakatlanmış defansın ortasına oyuncun var mı?
    ADANA DEMİRSPOR

Eyvallah usta
    Hakan baltayı stopere çektim, yanına da van Eijden'i koydum yedekleri de Gökhan Zan ve Semih Kaya.

Bu da puan tablosu;

Aykut güven veriyor kalede hadi bakalım

Wifried ilk golünü attı, ardından sakatlandı. Gökhan Zan da aldığı darbeden dolayı sakatlandı 3-4 hafta da o yok. Nedir benim bu sakatlıklardan çektiğim?

Çağların durumu iyi ama Selçuk 2 hafta sahalardan uzak.

Wilfriend artık takıma alıştı gollere başladı

Yeter Yıldırım Demirören Yeter!

AYKUT ERÇETİN!

Quintero ikinci yarıda fırtına gibi esti, 2 gol 1 asist!

Beşiktaş derbisinden de sağ çıktık, ama bazı taraftarlar taşkınlık çıkardığı için inönü'de 3 kişi yaralandı sayısız taraftar da gözaltına alındı.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Tamam ligde şampiyon oluruz o kesin benim gözüm de

ŞL o ŞL yi alak
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Puan tablosu ve oyuncu istatistiklerini göndersene dostum. Kariyer açtığının farkına daha yeni vardım

Ligi alıcaz inşallah ŞL'de de en az yarı final istiyoruz
    Olsun usta fark ettin sonunda dur 3 veya 4 hafta sonra normal lig bitiyo o bitsin toplu atıyım hemen başlıyorum

Son hafta fikstürü; Bursaspor maçından itibaren kalede Aykut vardı, yüzümü kara çıkarmadı

Puan Tablosu; 88 Puanla bitirdik ligi!

Takım Verileri; Harikayız takım olarak!

Oyuncu Verileri; Sözü size bırakıyorum

Türkiye Kupasında Yarı Final Rakibimiz Eskişehirspor!

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Silip süpürmüşsün valla helal olsun dostum. Yeni transferlerle Avrupada ses getirmeni bekliyorum

Şampiyonluk Grubu 1. maçında Kadıköy'e üç puan için gittik, 3 sakatla ayrıldık!

Maçın 6. dakikasında Selçuk Elmander'in ayağına ölesiye kaymasından dolayı kırmızı kartla oyundan çıktı. 40. dakikada ise Çağlar hakemin kötü yönetimine isyan ederken ağzından çıkan küfürler dolayısıyla kırmızı kart ile oyundan atıldı.
    Wilfried,Riera ve Melo sahadan sakat ayrıldı.

Eyvallah usta, Ünal başkan'ın cebinde akrep var biraz bütçe verse getireceğim tecrübeli 2-3 oyuncu 1 tane de genç oyuncu var da bi şampiyon olup para kazanalım da hepsini halledicez
    Last edited by lemograss : 23.Ağustos.2012 at 21:04

Eskişehir'i safdışı bıraktık.

Finalde rakip Kayserispor!

Şampiyonluk Grubu 2. Maç Trabzonspor ile!

Maç öncesi güzel kareler.

Maçtan enstanteneler.

Çok güzel maçtı ama Muslera'nın iki net hatası yüzünden 2 gol yedik. Ospina'nın sözleşmesinin bitmesini bekliyorum şu anda

3. Maç Beşiktaş Maçı!

Nazar değdi bize usta, şampiyonluk grubunda şu ana kadar galibiyetimiz yok, 2 deplasmanda 6 puan bıraktık inşallah geriye kalan 3 maçı alnımızın akıyla kazanırız.

Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri