Merhaba arkadaşlar CM'yi 98 den beri oynamaktayım.Son 5-6 yılda iş hayatının verdiği yoğunluktan dolayı ikinci planda kalsa da her zaman tek olarak oynadığım bilgisayar oyunudur.Daha önce hiç kariyer paylaşmamıştım ama düzenli olarak tüm forumlarda Kariyer hikayelerini takip etmişimdir.Bende bir kariyer açmak istedim ve takım seçimi olarak da bir zamanlar 12 sene formasını giydiğim orada doğup büyüdüğüm semtimin takımı KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ ile bir kariyer paylaşmak istedim umarım beğenirsiniz ve uzun soluklu bir kariyer olur her ne kadar çok kısa bir zaman sonra oyunun yeni versiyonu çıkıcak olsa da ..

KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ

Karşıyaka Spor Kulübü, İzmir'in 1912 yılında kurulan ilk spor kulübüdür.
"Kaf Sin Kaf" K.S.K harflerinin eski dilde okunuşudur. Renkleri yeşil-kırmızıdır. Karşıyaka Spor Kulübü armasının içinde ay-yıldız taşıma hakkına sahip olan üç kulüpten biridir. Kaf Sin Kaf'ın yerine bugün kısaca Kaf Kaf 'da denir.
Karşıyaka şu anda Bank Asya 1.Lig'de yer almaktadır. Futbolun yanı sıra basketbol takımı olan Karşıyaka yıllardır Beko Basketbol Ligi'nde mücadele etmektedir ve 1986-87 sezonunda şampiyon olmuştur. Karşıyaka Spor Kulübü futbol ve basketbol haricinde başta voleybol olmak üzere birçok branşta faaliyetini sürdürür. 1980 de ise Göztepe-Karşıyaka maçını 80.000 seyirci izlemiş Türkiyede ve dünyada (2. lig) seyirci rekoru kırılmıştır. Bu rekorun sahibi Karşıyaka'nın Türkiye'nin tek basketbol deplasmanı yapan, futbolda da deplasman kaçırmayan ünlü taraftar grubu'nun adı da semtin simgesi olan Çarşı'dır.

BÜYÜK KARŞIYAKA TARAFTARI

Elle tutulan çok büyük başarısı olmasa bile en önemli başarısı TFF Birinci Lig Şampiyonlukları olmasına rağmen Semt Aşkı ile Semt takımına destek veren çok ciddi sayıda olan bir taraftar topluluğudur Karşıyaka taraftarı..Ayrıca sadece Futbola değil kulübün tüm branşlarına destek verir.

KARŞIYAKA'da Alper AKSUCULAR dönemi ..

KADROMUZ

YENİ SEZON FORMALARIMIZ

TRANSFERLER

Hüseyin bonservis ücreti ödenmeden aramıza katılmıştır.

Bekir Manisaspordan kiralık olarak orta sahamızda alternatif olacaktır.

Eski oyuncumuz Serkan Kılıç bonservis ücreti ödenmeden aramızda.Ahmet Burak Solakel tek sol bektir takımdaki ona yedek olarak alınmıştır.

Arif Şahin bu sene Elazığspor'un Süper Lige çıkmasındaki en büyük katkı sağlayan oyuncuydu bence.Bizde kadromuza makul bir ücretle kattık.Normal mevkisi AMC fakat orda bizde Cihan Yılmaz olduğu için Ben onu AMR mevkisine adapte edicem

Clement Bayema'da bonservisi elinde olarak takımımıza katılmıştır.Bu sezon defansımızın yıldızlarından olacak.

Bu arada belirtmek isterim.Oyunda sadece Türkiye Ligi açık bulunup Database Özel (Geniş+Afrika Uyruklu Oyuncular+G.Amerika uyruklu oyuncular) olarak açılmıştır.

Okan Deniz Bursaspordan kiralık olarak alınmıştır.Forvette alternatif olacaktır..

HAZIRLIK MAÇLARI