1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: FM açınca PC kapanıyor

Default FM açınca PC kapanıyor

Arkadaşlar.. 3-4 aydır FM12 icona tıkladığımda pc direk kapanıyordu.. oyun illegal sürümdü.. sonrasında bugün steam kampanyasını yakalayıp oyunu orijinal aldım indirdim fakat yine oyuna tıkladığımda PC direk kapanıyor daha öncelerden sorunsuz oynuyordum çözemedim sorun nedendir acaba ? Win 7 64bit, ASUS M4A89GTD PRO/USB3 anakart, AMD Phenom II 955 X4 QuadCore (3.2 GHz) 8MB AM3 işlemci, Zotac nVidia GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition 1GB 256Bit DX11 ekran kartı, CORSAIR XMS3 8GB DDR3-1333MHz CL9 ram mevcut..

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

fanlara bi baktır istersen,işlemci de aşırı ısınmadan olabilir ısıları bi kontrol et.
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2006

@Börk'ün dediği gibi ısıya bir bak. Bir tek Fm'de mi kapanıyor bilgisayar?

oyun hiç açılmıyor.. BF3 oynuyorum banamısın demiyor (: oyun açılmıyor arkadaşlar.. direk elektrik kesiyor.. ve power tuşuna basıyorum açılmıyor.. power'dan şalteri kapatıp açıyorum sonra pwer tuşuna basıyorum öyle açılıyor hatta.. az önce yine denedim.. xml hataları falan verdi sonra yine kapadı..

çıkan hatalar şağıdadır.. oyunu tamamen kaldırdım yine yükledim yine aynı şekilde.. kafayı yicem

Nesil
    2006

Herhangi bir yama kullanıyor musunuz? Yama kullanıyorsanız onları silin, antivirüs kullanıyorsanız devre dışı bırakıp öyle girmeyi deneyin. Aşağıdaki linkte bu sorunla ilgili bir çözüm yazılmış bir de onu deneyin isterseniz;

Code:
    http://community.sigames.com/showthread.php/279162-Football-Manager-2012-*OFFICIAL*-FAQ?p=7184722&viewfull=1#post7184722

setting silme olayını yapmıştım zaten.. oyunu tamamen silip yeniden yükledim ama yine aynı şekilde şimdi hata verdi.. format atmayı düşünüyorum artık yapacak bişi kalmadı .. :/

EDİT:

Bilgisayara format attım bugün yine aynı şekilde çat diye kapattı şaka gibi yaa
    Last edited by killerabbit : 24.Temmuz.2012 at 15:57

olayı çözdüm FSP epsilon 80+ 600w power vardı onu çıkartıp kasanın orijinal powerı taktım sorun yok şuan sorunsuz oynuyorum..

Nesil
    2006

Sorununuzun çözülmesine sevindim, Battlefield 3 oynarken kapanmazken Fm'de kapanması da ilginç olmuş.

Mesaj Yetkileri