Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 456
151 ile 169 arası toplam 169 sonuç

Konu: AC Milan / Yeniden Zirveye

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Serie A 11,12. Hafta

Çok rahat kazandığımız 2 maç oldu.Takım orta alanı arı gibi çalışıyor.

Şampiyonlar ligi

5. maçta 5. galibiyetide rahat bir maçla iyi bir oyun sergileyerek aldık.Hamsik 2 gol attı ama Criscito oyuna yaptığı katkıyla maçın adamı oldu.

Bu arada İtalya kupası 1. turda rakip Siena oldu.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Serie A 13. Hafta

Genoa deplasmanında kaleyi bulan şutlarımızın gol olduğu bir maça şahi olduk.Uzun süredir maçlarda çok az pozisyon veriyoruz.Takım defansif anlamda çok iyi orta alan defansa verdiği katkıyı ofansada veriyor ve çok iyi bir oyun ortaya çıkıyor.İbra dönsede hucumdaki etkinliğimiz 1,2 kat daha artsa.

Thiago Silva 4 hafta sakatlandı.Savunma Dede,Dominguez ikilisine emanet.

Güzel Güzel

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Aynen güzeldi ama öyle biryerde teker patladı ki sinir oldum.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Serie A 14. Hafta

İntere futbol dersi verdik yolladık.

Şampiyonlar ligi

Gurup maçları sona erdi ve yenilgi yüzü görmedik.City karşısında kötü değildik ama şansızdık.

Serie A 15. Hafta

Ayew City maçında sakatlanınca taktik değişip 3 mc 2 fc koydum sol açık olmadığı için,
    diziliş değişiminden mi ne anlamadım gol atamadık üstüne rakip kaleci azmanlaşınca gol atamadık.Adam 9.2 ile oynadı.

Maçtan sonra taraftarda taktik değişmeme kızıdlar.

Sezon başından beri kimse yenemdi geldik saçma bir maçta yenildik hayret doğrusu.

Last edited by Trabzonspor : 15.Ağustos.2012 at 13:11

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Yedek taktiklerde var mıydı bu diziliş. Yoksa takım alışmadığı oyun taktiği olduğunda bocalayabiliyor. Taraftar da bir maçtan hemen sallamasın. Şampiyonluk gelince ilah, maç kaybedince aoww
    TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Quote Originally Posted by Ümit View Post
    Yedek taktiklerde var mıydı bu diziliş. Yoksa takım alışmadığı oyun taktiği olduğunda bocalayabiliyor. Taraftar da bir maçtan hemen sallamasın. Şampiyonluk gelince ilah, maç kaybedince aoww
    Yedek taktiklerde yoktu aga öyle bir anda sol açık kalmayınca bunu yapıp çıktım ama kötü oynamadık yalnızca rakip kaleci azmanlaştı.Devre arasında tüm varımı yoğumu sol açık için harcayacam.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul & Trabzon

Doka'yı satim sana

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Birhayli ara verdim oyuna kuzenler gelince şimdi biraz oynadım onları koyarım.Devre arasında birde sol açık aldık.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

A. Griezmann Milan'da

Aew'in sakatlığından sonra sol açıkta oynayacak oyuncu olmayınca yeni bir oyuncu arayışına girdik ve her zaman kadromda olmasını istediğim Griezmann'ı 23 milyon € ödeyerek kadromuza kattık.

Bu transferden sonra takımın ortalama yaşı 24 oldu.Takımın başına geldiğimizde 33 falandı bu rakam.İbra,Abbiati ve Mexes'de gidince bu rakam daha aşağıya inecek.

Bu arada ödül kazandım.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

O ödül ne demek?

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Takımın başında çok iyi bir yönetim sergiledim.1,5 yıl içinde 3 kupa kazanıp,kadroda mükemmel bir değişim yaptım,Ödülün bir anlamı vardır ama araştırmadım,daha önce Mou'ya vermişler o aldıysa bu ödülü değerlidir demek

Tüm ödüller kabulümüzdür.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Ben araştırdım da Best Coach of the Year ödülüymüş.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Serie_A_Coach_of_the_Year

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Öyle bir ödül olduğunu tahmin ediyordum zaten.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Toplu sonuçlar

Chievo maçından sonra hiç mağlup olmadık.Bu sezon şu ana kadar tek yenilgimiz Chievoya karşı.İtalya kupası ve Ş.l ligi eleme maçlarının ilk ayaklarında avantajlı skorlar aldık. 2. maçları yapınca ekeleyeceğim.

Takım oyununu çok iyi oynuyoruz.Yalnız bu sezon ligde bi golcü sıkıntısı var.Doumbia sakatlandı arkasından Pato.Zaten Zlatan sakattı yeni iyileşti.Şu anda takımın ligdeki en golcüsü Silva 13 golle.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Şampiyonlar ligi

Turu iyi oyunla geçtik ama Çeyrek ve Yarı finalde geçen yılki kurayı çektik.Final yolu çok zorlu olacak.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Oynayaıp oynayıp toplu ekliyorum.Şuanda ligi aldık gibi,Ş.l'de de avantajlı skor aldık ama rakip Barca hiçbirşey belli olmaz.İlk maç rakip 1'de penaltı kaçırdı.

Puan durumu

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Şampiyonlar ligi

Uff acayip bir maç oldu.Rakip 2-0'dan sonra genç oyuncularını oyuna soktu tamam bu iş bitti yarı finaldeyiz dediğim anda iki genç oyuncu 2 gol attı hemde kaleye gelen ilk 2 şuttu.Uzatmalar gösterildiğinde eleneceğimizi düşünüyordum hatta oyunculara sayıp sövüp maç sonu istifa edecektim ama kontradan Pato bir gol attı ve yarı finaldeyiz.

Yarı finalde rakip İnter'i 3-2 ile geçen Real Madrid oldu.İnter zorladıysa biz yıkabiliriz Real'i.

Yarı final'in diğer ayağı ise Bayern - Tottenham oldu.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Hakem de Cüneyt Çakır'mış..

Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 456

Mesaj Yetkileri