Bu sefer zor bir takım seçtiğimi düşünüyorum.Hedef önce bir üst lige çıkmak.

Fethiyespor, 23.03.1933 yılında Nevzat Yergüz başkanlığında 8 kişiden oluşturulan yönetim kurulu tarafından kuruldu. İlk yıllarda adı Ege Gençlerbirliği gibi isimlerce bir kaç kez değişti ama kurulduğundan beri kulübün renkleri lacivert-beyaz üçüncü renk ise kırmızı'dır. Akdeniz'in şimşekleri olarak anılan Fethiyespor, 1983 yılında ilk kez profesyonel lige çıktı ve bundan sonra bir daha hiç amatöre düşmedi,tarihinde ilk kez 94-95 sezonunda büyük bir başarı kaydederek 2.lige çıkan Fethiyespor şu anki başkanı İsmail Öztürk'ün de forma giydiği takımla ertesi sene 2.lige iyi başlamasına rağmen ikinci yarıda aldığı mağlubiyetler ve 4 sarı kartlı oyuncu oynattığından dolayı 3 puanı silinerek 1 puan farkla ligten düştü, 2001-2002 sezonunda çok kötü bir performans gösterek ligten düşme tehlikesi yaşıyan şimşekler Fethiye Şehir Stadyumu'nda tıklım tıklım dolu bir stadta Körfez Belediye ile karşılaştı, 90 dakika boyunca direnen rakibi karşısında 90. dakikada bulduğu golle ligte kalmayı başardı. Şehirde yaşayan bir çok yabancınında desteklediği Fethiyespor 2005-2006 sezonunda 2. LİG B Kategorisi'ne yükselmeyi başarmıştır.

Kurallar okundu , kabul edildi.

NOT : Bu sefer uzun sürecek.İnanıyorum istiyorum.