Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 456
151 ile 169 arası toplam 169 sonuç

Konu: Fm 2013'ten Beklentiler

Nesil
    2006
    Yer
    İsTaNBuL-BaKıRKöY

bence stad takı atmosfer geliştirilmeli hep aynı ses.tezahürat olmalı en azından bazı takımların

Her sene defalarca yazıyoruz ama boşuna sanırım öylesine mesaj yazarak zaman kaybediyoruz.

Turksportal ekibi bu istekleri SIGames'e iletiyor mu ?

İletmiyorsa isteklerimizi bu konu yerine bence sigames forumuna yazmalı yada mail atmalıyız ..

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    biraz düşününce spiker gerçekçiliğe aykırı sen orda kendini yedek kulübesinde hayal etmelisin bu durumda da hiçbi menejer önünde oynanan maçı bi spikerden dinlemek istemez
    Maçı yedek kulübesinden izleyemediğimiz için TV'den izliyormuş gibi hissediyoruz.Şimdi düşündüm de sana hak verdim,doğru söylüyorsun.

Quote Originally Posted by burc ugur View Post
    Her sene defalarca yazıyoruz ama boşuna sanırım öylesine mesaj yazarak zaman kaybediyoruz.

Turksportal ekibi bu istekleri SIGames'e iletiyor mu ?

İletmiyorsa isteklerimizi bu konu yerine bence sigames forumuna yazmalı yada mail atmalıyız ..
    FM13'ün grafik ve yapım(özellik)aşaması çoktan bitmiştir.Şimdi oyuncu transferlerini yapıyorlardır.Bunlar aslında FM14'te görmek istediklerimiz.Bunlar gerçekten iletiliyor mu bilmiyorum,bende de bir şüphe oluştu şuan.

Ön tanıtım ne zaman olcak acaba fotoları ve yeni özellikleri merak ediyoruz. Bilgisi olan var mı?

Quote Originally Posted by caner485 View Post
    Ön tanıtım ne zaman olcak acaba fotoları ve yeni özellikleri merak ediyoruz. Bilgisi olan var mı?
    Eylül ortası tanıtım yapılacak diye biliyorum.

Default Transfer

Oyunda bence transfer ve taktik olayi belirliyor ben transfer olayina bakis acimi soyleyeyim
    Transferde rusya fransa gibi takimlarda az daha iyi takimlara gidiyor sonra real barcaya 20 gibi gidiyor buna lafim yok hepsi mi boyle olur
    Mesela teknik direktorun favori oyunculari swensea laudrup geldi 2 ispanyadan adam michu pablo hernandez getirdi
    Everton moyes iskoc oyuncuyu essien i mourinho joe alen rodgersin yanina
    Buyuk takimdan buyuk takima giden yok modric ibra song van persie gercek hayatta gider
    Ben premier league oynarim bakinca adamlar ordan aliyor rodwel adam johson adebayor dembele bebatov adam johson vs
    Gemc oyuncular artik hemen10 milyon olmsin bi takimindak oynasin ondan sonra
    transferde bosalan yere adam alinsin van persie bebatov giroud gibi essien lass gibi sinclair pablo hernandez singurdun van der vaart tarzi gibi
    Dusunulmeyen adamin transferi kolayligi nijel de jong adenayor par ji sung
    Supriz tansferler olsun julio cesar qpr meriles fener ibra psg
    bir de bilinen oyuncular oyunda gitsin buyuk takima javi martinez hazard modric
    Benim bu fantezim italya liginden bir seyh klubu alsin bir yilda200 milyon harcasin yaw
    Kisaca 3d olacagina bunlar olsun arkadas
    Bir de oyuncunun beklentisi olsun hayyata berbatov oynamak istiyorum dedi premear leagu de kldi lass oynmak isiyorum dedi para dedi anji baros quaresma para dedi gitmedi olaya bir acisi olsun
    Bazisi memleketim desin eski haber ama ronaldinho elana fabiano vs
    Bir de sozlesmesi biten bitmeye yakin oyuncularla herkes ilgilensin van persie juventus m city m unt
    Bir de gercek anlamda yilin transferleri olsun ben oyunda bunlari ya hic gormedim ya da cok az
    4 sezon oynadim 2012 yi transferde sadece lucas liverpoldan intere gitti geri kalan hepsi bos transfer

Oyuncu isimleri yanlis yazdiklarim oldu kusura bakmayin

Yeni oyuna girdiğimizde hep aynı oyuncuların transfer listesinde olması da can sıkıyor.victor anichebe,joaquin...gibi sadece bunlarla olmuyor, süpriz isimler de olsun.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Benim beklentelerim Şunlar..

-Transfer konusu gerçekten düzeltilmeli 8 milyon tl..olan bir oyuncuya kulübü 25 milyon tl istiyor..bu kadar arada dağlar kadar fark olamaz ...

-Kulübün borcçarını bir kısmını transfer bütcesinden feda edip ödemeyi isterdim..Ki şu anda kafama takılan en büyük konu bu...

-Altyapı'dan yardımcı teknik direktörün...bu hafta bu altyapı oyuncusunu denemelisin...Demesi lazım..kendimiz araştırmayalım..

-Menajer aldığı cok ucuk ücretler..oyuncusu 1.1 milyon tl isterken kendisi 4.4 milyon tl istiyor..Oyuncuya mecruburum alıyorum..ama menajer gününü gün ediyor...bu oyuncunun istediğiyle ya biraz fazla yada aynı olmalı...

-3 liglerinde olmasını isterdim...

-Birde...Manager önerdiği ama almak istediğimiz...Süper ligdeki teknik direktörlere önerme olursa harika bir şey olur..misal iyi bir kaleci..benim kalecim var..bunu antalya,eskişehir teknik direktör önersek..süper olur..

Kolay gelsin...
    Last edited by petrol_fb12 : 05.Eylül.2012 at 19:07 Reason: Hatırlama

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Tek beklentim artik seri hakkinda bi bilgi paylasilmasi olur su saatten sonra

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

bir ligde özellikle de türkiye liginde 5 sene üst üste şampiyon olduktan sonra alabileceğin adamlar vasat adamlarsa ( antrenöre elettikten sonra) burda bir yanlış vardır. En azından futbolcuyla konuşabilmelisin. Astronomik teklifler edebilmelisin. Son serilerde bu transfer olayı iyice bozulmuş durumda.

Ayrıca taktik diziliş yaparken oyunun hücum ve defans anlamındaki dizilimini aynı zamanda topsuz oyunda oyuncuların mevkilerini ya da görevlerini belirleyebilmelisin.

Antrenman kısmı bence sil baştan yenilenmeli. Hali hazırda çok kullanışlı bulmuyorum. 98 yılından beri kesintisiz oynuyorum oyunu ama hala gelişsin diye beklediklerimiz var. Biraz daha hız lazıım. Hoş şükür ki birçok kişinin emeği sayesinde türkçeye kavuştuk. Gerisini de bekliyoruz bakalım...

Eski serilerde takımın 3 yıldız futbolcusunu yıldız vererek gösteriyordu, ilişkimizin iyi olduğu futbolcular favori personelimiz olabiliyordu aslında ufak ama güzel detaylardı bence keşke tekrar olsa. handheld de vardı mesela

Maç motoru tamamen baştan yazılsın. Yeter artık başka bir oyun serisinde bu kadar saçmalık olsaydı ne o seri kalırdı ne de o şirket.

Oyundaki kötü karma olayı kaldırılsın. Maçta ne zaman iyi bir şey olsa anında takımın başına kötü bir şey gelerek dengeleniyor. Mesela ilk yarıyı 2-0 önde kapatmışım ikinci yarı ya oyuncum sakatlanıyor ya da kırmızı kart görüyor.

3 kuruşluk adamın benden 10kuruş isteyip 1 kuruşa başka takımlara gitmesi düzeltilsin.

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

Kesinlikli kupa toreni olmali zar zor s. Ligini aliyoruz 2 3 saniye bi sevlnc o kadar. Madalya toreni ikinci olan takimi alkislama ve kaptanin kupayi kaldrmasi bu kadar.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Lestad View Post
    Bugün yayınlanan maç motoru videosundan sonra bu oyundan bir b.k olmayacağı kesinleşti
    şimdi izledim. 2013 e yaklaştığımız şu günlerde hala sahada yürürken kayan adamların olması, topun abidik gubidik yerlere gitmesi gibi saçmalıkları bayındıran maç motorunun hakikaten değiştirilmesi şart.

Ben zaten ya 2D oynuyorum ya da sadece yazı ile. Eskiden olduğu gbi klasik hala en güzeli.

herkesin ayrı ayrı değindiği eksiklikler ve iyileştirmeler var pek çoğuna katılıyorum. Benim deyinmek istediğim yerler ise şöyle :

- Çok üst düzey futbolcuların reel de izlediğimiz gibi seyir zevki veren bir performans sergileyememesi büyük eksiklik bence. Mesela Messi öyle olağanüstü oynamıyor fm'de çok da gol kaçırıyor. Profil özelliğine göre çok çok düşük performans sergileyen oyuncular var. Oyundaki ortasahanın ortasında olan adamlar sezon boyunca 1-2 maç hariç yıldızlaşamıyorlar. Xavi ve İniesta'nın hiç performansı yok örneğin. 6-7 asisti geçemiyorlar. hadi asisti az oldu diyelim ama oyunu yönlendiren ve katkı yapan bir yapıları yok. Puan dereceleri 8'i hiç görmüyor sezon sonunda bence sadece forvetler 8 oynamamalı. Defans olarak da bir tek Kara'nın 8 oynadığını gördüm o da kornerden her sezon 15 gol attığı için. Bir pique bu kadar randımanlı oynayamıyor mesela. Bence profili iyi olan yıldız futbolcuların bir başka oynaması gerçek bir yıldız gibi sahada kendini göstermesi lazım.

- Maç motorunun da acil değişmesi lazım yeni animasyonlar şart ben bu motorla maçı seyrederken hiç seyir zevki alamıyorum odun gibi hareketler yapıyorlar. Neymar'dan estetik çalımlar vs görmek isterim. Bir de korner çizgisinde oyuncu önüne gelen topu kontrol edemeyerek aut yapma olayı çok oluyor normalde kontrol edilebilecek pozisyonda.

yönetim sadece bütçe verip pilot takım bulmasın. oyuncuyla anlaşırken cebinden para bile koyabilsin.
    ayrıca bir oyuncuyla gerçekte sokakta anlaşılmaz, bir otel tutulur ve anlaşima orada yapılır. bence böyle şeyler de olmalı. ama ben FM 32'DEn ümitliyim ....

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Kendi teknik ekibimizi oluşturabilelim. Bir takımdan diğerine geçtiğimiz zaman teknik ekibimizi de yanımızda götürebilelim.

Quote Originally Posted by Balroq View Post
    Kendi teknik ekibimizi oluşturabilelim. Bir takımdan diğerine geçtiğimiz zaman teknik ekibimizi de yanımızda götürebilelim.
    o dediğin kısmen oluyor aslında sen gittikten sonra bir kaç antrenör ve yardımcında istifa edip ayrılabiliyor onları tekrar alabilirsin

Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 456

Mesaj Yetkileri