1 ile 17 arası toplam 17 sonuç

Konu: LFC Marshalls Kadro Güncellemesi

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Default LFC Marshalls Kadro Güncellemesi

İnternetten bulduğum bu kadro güncellemesini paylaşıyorum. Detaylı incelemedim ama tüm transferler yapılmış gibi gözüküyor. Temmuz sonu itibariyle tüm transferler var. Galatasaray ile yeni kariyer açacaktım, iyi oldu bu yama. Yamayı rardan çıkarıp Belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 2012/editor data içine atın, yeni oyun açın, açarken change kutucuğunu işaretleyin. Yeni oyun açma ekranında LFC Marshalls yamasının yanındaki tikin seçili olduğundan emin olun.

Herkese iyi oyunlar.

https://rapidshare.com/files/2406659...lls_Update.zip

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Oyuncuların özellikleriyle oynanmış mı abi ?
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by benbenim View Post
    Oyuncuların özellikleriyle oynanmış mı abi ?
    Yok ama bazı transferler aktarılmamış olabilir.

Arkadaşlar benim oyunun versionu 0.3 ben 1.2 yapmak istiyorum nerden yapabilirim

Bence oyun için hazırlanmış en iyi transfer yaması (tabiiki resmî güncellemelerden sonra ). Tek sorun Türkiye liglerinden (STSL, BA1L ve ST2L) bazı transferlerin oyuna aktarılmamış olması.

Nesil
    2011
    Yer
    adana

indirdim muhteşem olmuş çok beğendim ama sorualrım olacak hamit galatasaraya geldiğinde de sakat mıydı ve bu yama için normal sürüm editörünü kullanabiliyor muyuz

edit:carlos carvalhal ve hiddink oyunda ekli onları kaldırıp diğer teknik direktörleri ekleyip mentalitelilerini öyle yapma durumumuz var mıdır ilerleyen transfer yamalarında

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Güncelleme iyi güzel ama keşke resmileşmeyen transferler ekli olmasaydı. N'Doye Trabzonspor'da bu güncellemede.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Ufak tefek hataları da bir arkadaş düzenleyip eklerse iyi olur. Benim fazla zamanım olmuyor. Fırsat bulursam ben yaparım.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Türkiye ligine önem verilmemiş. Drenthe Beşiktaş'ta. Sanırım güncellemeyi hazırlayan kişi Liverpool taraftarı. Liverpool epey güçlü

Nesil
    2011
    Yer
    adana

güzel yama olmuş ama arkadasın dediği gibi türkiye önemsenmemiş hamit sakat emre semih pa-ca'sı hala düşük olcan adın gaziantepde vs uzar gider

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

Quote Originally Posted by zeck17 View Post
    güzel yama olmuş ama arkadasın dediği gibi türkiye önemsenmemiş hamit sakat emre semih pa-ca'sı hala düşük olcan adın gaziantepde vs uzar gider
    Dostum sanıyorum senin oyunun versiyonu 12.2 değil. Yama 12.2'ye ayarlı. Zaten orjinal yamada bile Olcan Adın Trabzon'da ve Semih'in ca'sı yüksek. Bende hiç öyle bir sorun yok.

Ama diğer arkadaşın dediği gibi Drenthe Beşiktaş'ta gözüküyor. Yine de piyasadaki en iyi transfer güncellemesi bu.

Nesil
    2011
    Yer
    adana

Quote Originally Posted by HeracLes View Post
    Dostum sanıyorum senin oyunun versiyonu 12.2 değil. Yama 12.2'ye ayarlı. Zaten orjinal yamada bile Olcan Adın Trabzon'da ve Semih'in ca'sı yüksek. Bende hiç öyle bir sorun yok.

Ama diğer arkadaşın dediği gibi Drenthe Beşiktaş'ta gözüküyor. Yine de piyasadaki en iyi transfer güncellemesi bu.
    evet bu sene orjinal oyun alma durumum olmadığından alamamıştım cidden en iyi transfer güncellemesi ve bilgilendirdiğiniz için teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    İsTaNBuL-BaKıRKöY

arkadaşlar son güncelleme gelirmi son dakika transferleri var çünkü??

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

Quote Originally Posted by RAUL8788 View Post
    arkadaşlar son güncelleme gelirmi son dakika transferleri var çünkü??
    Ayın 15'inde son güncelleme olacakmış.

Nesil
    2006
    Yer
    İsTaNBuL-BaKıRKöY

Quote Originally Posted by HeracLes View Post
    Ayın 15'inde son güncelleme olacakmış.

teşekkür ederim..

Mesaj Yetkileri