Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 52 arası toplam 52 sonuç

Konu: Avrupa'nın Fatihi Yeniden Doğacak / GALATASARAY

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Ş.L'de son durum ne oldu bu süper galibiyetten sonra?

Quote Originally Posted by webcagri View Post
    Ş.L'de son durum ne oldu bu süper galibiyetten sonra?
    Yeni mesajda geliyor hocam.

11.Hafta

İyi oyunla ilk yarıda maçı bitirmeyi başardık.

12.Hafta

Yine çok güzel oynadık ama bir Beşiktaş fobisi gidiyor. Şuana kadar bir tane Beşiktaş galibiyeti alamadım. Zaten bu maçtada kaleyi 1 şutları tutmuş oda gol oldu. Ayrıca Boumal'da sakatlanınca sol açığa Olcan geçecek bakalım performansı nasıl olacak.

13.Hafta

Olcan başarılı bir oyun sergiledi ve birde gol attı. Genel olarakda iyi olduğumuz için skor farklıydı.

Şampiyonlar Ligi 5.Maç

Türkiye'deki oyunun aynısını Fransa'da oynayınca skorda değişmedi. İlk seneden ŞL'de böyle bir başarı beklemiyordum. Kendim bile şaşırdım. Umarım nazar değmezde bu şekilde ilerleyebiliriz.

Not: Şu an tatildeyim 5-6 güne dönerim. Dönüşten sonra maçları artık tek mesajda 1 maç olarak paylaşıcam.

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Döktürmüşsün maşallah

Quote Originally Posted by webcagri View Post
    Döktürmüşsün maşallah
    Sağol hocam. Korkum ŞL'den 2.turdan elenmek. Bir çeyrek final görsek bu yıl benim için yeterlidir.

hocam sen bi taktiği paylaşsana bişey deniycem

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Maçlar güzel.İyi tatiller

Quote Originally Posted by lemograss View Post
    hocam sen bi taktiği paylaşsana bişey deniycem
    Birazdan paylaşırım.

Quote Originally Posted by wladcas View Post
    Maçlar güzel.İyi tatiller
    Sağol hocam

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Gidişat çok iyi

Zorlu deplasmanı rahat geçtik. Tek kötü yanı Fener derbisinden önce Semih'in cezalı olması artık bir revizyon yapacağız orada.

lemograss kardeş buyur taktiğim.

Quote Originally Posted by AlperKSK View Post
    Gidişat çok iyi
    Umarım devam edecek hocam.

2.Sezon ortasında Santos'a ilgim olduğu düşünüldü ama biz Avrupa'da başarı almadan bu takımdan gitmeyeceğiz.

Çok iyi oynadığımız maçı 2-1 yenildiğimize hala inanamıyorum. 65'e kadar Fener'in 2 veya 3 atağı var. Biz gol üstüne gol kaçırıyoruz ama 65'te Wilfried sakatlanıyor ve taktik değiştiriyorum. Oyunda Fener'e geçiyor. Golü yedikten sonra toparlanıyoruz ama Kemal son dakikalarda bizi yakıyor. Artık darısı Tottenham'ın başına Arena'da bir dağıtalım İngilizleri.

Beyler uzun süre yoktum ama döndüm. Kariyeri oynayamadım ama bu geceden başlıyorum ve takiplerinizi bekliyorum.

Şampiyonlar Ligi Gruplar 6.Maç

Puan Durumu

Net 2-3 pozisyon harcadık ama 2 katınıda yemedik ve 1 tane penaltı kurtardık. Yinede İngilizlere dersini veremedik ama grubu lider çıkarak Avrupa'ya gerçek gücümüzü gösterdik.

16.Hafta

Bu zorlu deplasmanı almak bizi rahatlatacaktı ve son 30 dakikada gelen gollerle önce 3-0 öne geçerek sevindik ama son dakikalarda gelen 2 golle tedirgin olduk. Yinede maçı aldık ve bizi takip eden rakibimize deplasmanda darbeyi vurduk.

Puan Durumu

Şampiyonlar Ligi 1.Eleme Turu

Kuramızı çektik ve rakibimiz Milan Baros'u sattığımız Sevilla çıktı. Çok etkili olup Çeyrek Finale çıkmak istiyoruz.

17.Hafta

18.Hafta

Ocak ayı transfer dönemimiz başladı beyler. Sol bekte 4-5 maçtır sorun var ve transfer şart. Ayrıca orta sahayada alınacak bir tane. Sizdende öneri bekliyorum.

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Sol bek için yabancı olarak Martin Olsson var.

Orta saha'ya dediğin MC sanırım yerli mi lazım + yedek mi olacak as mı oynayacak ?
    Büyük Başarılar Yakın Meşaleyi Yakın! | Galatasaray SK - Kariyerime Beklerim ...
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=108961

Başarılar...

EKİBİ OLARAK KARİYERİNİZDE BAŞARILAR DİLERİZ...

Quote Originally Posted by MeliksahAydogan View Post
    Sol bek için yabancı olarak Martin Olsson var.
    Orta saha'ya dediğin MC sanırım yerli mi lazım + yedek mi olacak as mı oynayacak ?
    Hocam Gabriel Araujo'yu önerdi Madrid. Biraz tuzlu ama iyi adam senin Martin'ede bakacağım. Orta sahayada şöyle iki yönlü bir as ve yedek lazım ikiside olabilir.

Quote Originally Posted by lionelforlan View Post
    Başarılar...
    Sağol hocam.

Quote Originally Posted by Ateist Misyoner View Post

EKİBİ OLARAK KARİYERİNİZDE BAŞARILAR DİLERİZ...
    Oooo eyvallah hocam.

Evet sol beke aradığımız kan Real'den geldi. 6.25M'ye gelen teklifi kabul edip Gabriel Araujo'yu aldık. Umarım hayırlı olur.

Yine orta sahaya eski oyuncumuz Barış Özbek'i alıyoruz. Trabzon'da kadroda yer bulamadığı için mutsuzluğundan yararlanıp 575B verip aldık. Umarım orta saha biraz daha gelişir.

Başarılar Hocam Gidişat iyi ŞL'de final görürüz gibime geliyor hatta bu oyunla alırız kupayı

Quote Originally Posted by cabir48 View Post
    Başarılar Hocam Gidişat iyi ŞL'de final görürüz gibime geliyor hatta bu oyunla alırız kupayı
    Hocam bir çeyrek final görsem bana yeter. Onun içinde Sevilla'yı eleriz umarım.

19.Hafta

Çok övdük yenilgi geldi.

Real'den bir öneride orta sahaya geldi beyler. Barış alsakta Hamit'i kaçırmamak için 3.9M'nu gözden çıkarıyoruz. Umarım Hamit'le orta saha Melo'lu haline döner.

Türkiye Kupası 5.Tur Maçı

Fena oynamadık ama Hamit'in yaptırdığı penaltıdan sonra oyundan koptuk.

20.Hafta

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri