1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: FM 2013 Demo hk.

Default FM 2013 Demo hk.

Selam,

Demo ne zaman çıkacaktır?

Demoda dilimiz olacak mıdır?

Oyununun yenilikleri demoda sunulacak mıdır?

Saygılarımla.

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Henüz resmi bi açıklama gelmedi sanırım..

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Demo hakkında verilen bir bilgi yok.
    Demo ile ilgili gelişmeyi doğrudan halka paylaşır zaten SI Games.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

2 hafta içerisinde demo gelir bence ama ortada daha paylaşılan resimler bile yok bildiğim kadarı ile.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Oyunun çıkmasına 2 ay var.Geçen sezonlardan kalan birikimle şunu söyleyebilirim.Demo oyundan en fazla 3 hafta önce çıkıyor.Yani oyunun demosunun 1-7 Ekim tarihleri arasında çıkmasını bekliyorum.Screenshotslar'a gelince 15 Eylül'den sonra yavaş yavaş onlar da gelir.

Miles Jacobson Twitter'dan oyunun duyurusunun ongorulemeyen kisisel sorunlar nedeniyle Aguatos sonundan Eylul ortasina ertelendigini yazdi 10 dakika once

Previously the #FM13 announcement was to be end of August - due to unforseen personal circumstances, it'll now be mid September. Sorry.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

yanlış anlaşılmalar ve bilgi kirliliği olmaması adına yazıyorum;

Demo ile Türk Ligi, Türkçe sürümlerin yer alıp almayacağına dair açıklama henüz yapımcı tarafından açıklanmamıştır.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Demo öyle ya da böyle bi çıksın da hangi lig olacağı fark etmez o kadar da ama bikaç Screen Shot ya da video ya da oyuncu profili görebilsek çok güzel olurdu oyunla ilgili yenilikleri geçen sene oyun çıkmadan çok daha önce ben burdan okumuştum yanılmıyorsam

Quote Originally Posted by mmllhh View Post
    Demo öyle ya da böyle bi çıksın da hangi lig olacağı fark etmez o kadar da ama bikaç Screen Shot ya da video ya da oyuncu profili görebilsek çok güzel olurdu oyunla ilgili yenilikleri geçen sene oyun çıkmadan çok daha önce ben burdan okumuştum yanılmıyorsam
    evet demo önemli değil.screenshoot görsek yeter.demoda zaten türk ligi olmaz ama türkçe belki olabilir.türkçeye bir bakmış oluruz ama demoda türkçe olmasa da orjinal oyunda olacağını bilmek insanın içini rahatlatıyor.

Mesaj Yetkileri