Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 66 sonuç

Konu: Görev: Tarih Yaz - Sezon IV

Basın Toplantısı

-Öncelikle iyi günler. Danimarka'da güzel vakit geçirdim. Ama ortaya çıkan sonuçlardan sonra burada durmamın mantığı olmadına karar verdim. Hem Nordvest için hem benim için istafamı sunmam yararlı olucaktır.Uzatmak istemiyorum.İyi günler.

Sezonun ortasında Rosenborg'dan teklif geldi.6 sıradalardı.Kabul ettim.Rosenborg'u şampiyon yapana kadar devam. Bu gecelik bu kadar. Deli 2 regen kattım takıma. Yarın profillerini atıcam.

Sezona Hazırlık

Muhabir: Transferler hakkında yorumlarınız?
    Mert Nacak: Erick Torres uzun zamandır takip ettiğim bir oyuncu. Onu takıma katmak için çok para harcadık. Forvette verimli olmanın yanı sıra asıl mevkisi olan forvet arkasında da harikalar yaratıyor. 10m euronun hakkına vericeğine şüphem yok.
    Olivieri ve Deinoff ise genç oyuncular. Potansiyelli oyuncular. Takıma uzun süre hizmet ediceklerini düşünüyorum. Özellikle Deinoff ,Konradsen ile ortasahayı domine edicek. Şühem yok.

Muhabir: Takım personellerinde köklü bir değişiklik yaptınız?
    Mert Nacak: Takımın personelleriyle yollarımızı ayırmak zor oldu. Ama takımın geleceği için en iyisi buydu. Sezon içinde görüşürüz. İyi günler.

Bu adamda iş var. Yeni transfer.

Molde Derbisi

Transferler nokta atışı.

Torres 4'ledi!

Haz aldım

Çok şizofrenik oldum

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Gidişat on numara.
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Quote Originally Posted by TurgoN View Post
    Çok şizofrenik oldum
    Haz aldıktan sonra mı? hocam transferler 10 numara 5 yıldız vallahi, Rosenborg'da en az 2 yıl kalmanı umuyorum

Quote Originally Posted by webcagri View Post
    Haz aldıktan sonra mı? hocam transferler 10 numara 5 yıldız vallahi, Rosenborg'da en az 2 yıl kalmanı umuyorum
    Kendim yazıp kendim okuyomuşum gibi geldi de

İlk senemi yarılarım. Uefa 2.turunu oynuyorum şu an. Bi Şampiyonlar Ligi tecrübesi istiyorum Rosenborg'da. En az 2 sene olucak gibi yani.

Ayrıntılı anlatım ve basın toplantısı yarına.

2.sayfada 3.sezona geçen bir tek seni görüyorum.

Uzuuuuun bir kariyer yapmak istediğim için maçları toplu toplu koyuyorum. 2030-2040 lara kadar kısmetse.

Uefa'da gruplara kaldım. SSler gece

Kısa bi yorum yapmak gerekirse grup zor gözüktü bana. Kimi istemediysem geldi. Hayırlısı. Norveç Kupa'sından da elendim . Sürpriz oldu. Ligde ise şampiyonluğa ilerliyorum. Fikstür sonu ssler eklenecek
    Last edited by TurgoN : 28.Ağustos.2012 at 00:57

Rosenborg Şampiyon!!

Dortmund'a liderliği son maçta kaybettim.Onların evinde maç 2-2 bitti. Rosenborg'da ise 3-3 bitti.
    Yine de direnmem yeter Dortmund'a.Lanet Gotze ikinci maç çok iyi oynadı.

Arkadaşlar şu aralar basın toplantılarıyla uğraşamıyorum. Çok meşgulum. Anlayışınıza teşekkür ederim. - Hitaben Muhabir arkadaşıma , Mert Nacak

Arkadaşlar defansın sağına ucuz ama iş yapan adam önerir misiniz?

PSV maçına giricem. Kalecinin kontratını yenilemeyi unutmuşum. Yeni kaleci aldım. Uefa'ya kayıt ettiremiyorum. Sahte kaleciler çok kötü. Napıcam bilmiyorum Oynamaya korkuyorum

Fazla ilgi yok ama olsun

Muhabir: UEFA Ligi'nden erken ayrıldınız. PSV sanırım size fazla geldi?
    Mert Nacak: Gücümüzü test ettik. PSV'ye karşı koyamasakta Gruplarda Dortmund gibi bir takımla başa baş oynayıp yenilmemeyi başardık. Ayrıca grup liderliğini son maçta averajla vermesek şu an lige devam ediyo olabilirdik. Olan oldu. PSV'ye başarılar. Oyuncularım ellerinden gelen en iyisini yaptılar.

(-Die Molde Die)
    Muhabir: Ligde dominant bir futbol ortaya koyuyorsunuz. Oyunculardan en yüksek verimi almayı başarıyorsunuz. Ayrıca derbilerde de Molde ve Lillestrom'a üstünlük sağladınız. Kısaca yorumlarınız?

Mert Nacak: Üstünlük? EZDİK demek istediğin heralde. HEEEEEEEL YEAAH . Molde taraftarları üzülmesin. Miktarda anlaşabilirsen sene sonu gelip onları şampiyon yapabilirim.

Psv maçları kötü olmuş onun dışında bu sene şampiyonsun harika anlatıyosun takipteyim

Quote Originally Posted by Cesc4 View Post
    Psv maçları kötü olmuş onun dışında bu sene şampiyonsun harika anlatıyosun takipteyim
    Saolasın hocam.

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

Değişik ve güzel bir kariyer oluyor Maçlar güzel, böyle devam.

Quote Originally Posted by HeracLes View Post
    Değişik ve güzel bir kariyer oluyor Maçlar güzel, böyle devam.
    Teşekkürler.

EKİBİ OLARAK KARİYERİNİZDE BAŞARILAR DİLERİZ...

Nesil
    2009
    Yer
    Sıfır Beş

Ben de takipteyim kardeşim merakla bekliyorum devamını. Okullar açılana kadar takipteyim.

Bu kadar hız iyi değil,yani en azından ben yavaş yavaş sadece maçlar değilde biraz resimler,videolarla desteklenince daha güzel olduğunu düşünüyorum.2030'lara gelmeye çalışıyorum diyorsun ama bu çok mümkün gözükmüyor.

Ağustos'da değilde Temmuz'da başlasam çok rahat 2030 lara 2040lara kadar gelirdim. Hemde amacım olan orjinal ligleride tatardım. Ama ağustosda başlamam yüzünden mümkün olmadı. Bu sene lise 4üm. Sınavlara hazırlanmam lazım vs. Büyük konuştum olmadı

Hepinize söz veriyorum FM 14'de 2050'yi göstericeğim size. Hemde orjinal liglerde. Nasip değilmiş

http://sortitoutsi.net/forum/topic/4...-impossible-v/

Bu kariyeri okumanızı öneririm.

Belkide FM 13'te ama 2050'yi göstericem size.

Nesil
    2009
    Yer
    Sıfır Beş

Abi git derslere çalış valla bende 3'e geçtim şakası yok. Üniversiteye gidince bol bol kariyer açarsın dert etme.

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri