1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: İlk Forma Yapımım İle İlgili Yorumlarınızı Bekliyorum

Default İlk Forma Yapımım İle İlgili Yorumlarınızı Bekliyorum

Arkadaşlar Merhaba konunun yeri burasımıdır tam emin olamadım ama en uygun olark gözüme bura gözüktü.İlk defa bir forma yaptım ve sizlerin beğenisine sunuyorum her türlü eleştiriniz benim için çok önemli olacakdır şimdiden teşekürler.Eğer galatasarayı becerebilirsem diğer takımlarında yapmayı düşünüyorum

YENİ DÜZENLEME

Last edited by Danger90 : 24.Ağustos.2012 at 23:31

Çok anlamam photoshop'tan ama forma üzerindeki "Türk Telekom" reklamı ve ay-yıldızlı arma olmamış. Reklam çok düz duruyor, forma üzerinde gibi değil. Armanında boyutu ve kenarlarını düzeltirsen güzel olabilir. Kolların uç kısmındaki siyah bantlarda tam oturmamış gibi yerine. Hazır template kullandın galiba.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Ay-yıldız sırıtıyor gibi, kenarlarını düzektebilirsin.

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Kusurları var tabii ki de ama GS Store'ye gitsem forma diye bunu verseler hoşuma gider. Eline sağlık.

eleştirileriniz için teşekkürler bunların hepsini düzelteceğim tek söyliyeceğim şey kullandığım template de kollar vardı ama tam aşşağıya alınca daha kötü duruyodu yeni bi template buldum böle kolları olan türk telekomun böle şekilli yazısı var ama sarı yapınca kalemle yazılmış gibi oluyor ama deniyeceğim

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Arma, Türk bayrağı ve Türk Telekom reklamı daha da geliştirilebilir. Çalıştıkça yeni yeni şeyler keşfedeceksin hatta olmayan formaları yapabileceksin.

Mutlaka forma tanıtımları senin için bir örnek teşkil etmiştir ancak hazır templatler üzerinden yapılan bir çalışmayı bırakıyorum. Ek olarak Türkiye ligi 2012-2013 forma paketide hazırlandı, son düzenlemeleri yapıyorum.

her zaman dediğim gibi üstad sın işte )

Mesaj Yetkileri