Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 168 sonuç

Konu: FM 2013'de İlk Kariyer Açacağınız Takım

Macaristan'dan güzel bir kulüp seçip efsanevi Macar devrini yeniden yasatmak istiyorum. Uzun süredir(2010 serisinden beri) aklimda ama bir türlü firsat olmamisti, bugün kafama takildi, Macarlari diriltmek istiyorum

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Sürekli yaptığım gibi alt liglerden bir takım seçip en üst seviyeye taşımaya çalışacağım. Üst kademe takım taş çatlasa bir kaç kez almışımdır. Almanya alt liginden bir takımla başlıyacağım ekonomisi en kötü olanla.

Türkçe menüsü ile Galatasaray kariyeri açmak bana yıllarca oynadığım FM de başka bir keyif verecek... çok mutluyum...

İlk Galatasaray ı alır bi kaç sezon yaparım sonra editörden amatör ligleri açıp yaşadığım şehrin takımı yalovaspor u alıp süper lige çıkarmaya çalışırım vs.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Öncelikle galatasaray ile başlarım,bi denerim Türkçe'yi Sonra herzamanki gibi everton ile 10 sezon oynayıp bidaha da elimi sürmem heralde He bu arada Kasımpaşa ile de deneyeceğim gibi duruyor bakalım artık kısmet.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Çıkar çıkmaz KARŞIYAKA kariyerim başlar

Ekrangörüntülerinden çok etkilendim Watford'la başlayacam

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

fenerbahçe

acaba türkiye 3.ligi açık olacak mı cok merak edıyorum.bu sene oyuncu sayısında baya artış varmı benı dusunduruyor acıkcası bilen varmıdır?

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Galatasaray'dan başka takım bilmem.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

O değilde ilk kez bu kadar saçma bir başlık görüyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by lexoqe View Post
    O değilde ilk kez bu kadar saçma bir başlık görüyorum

FM 2012'de İlk Kariyer Açacağınız Takım , FM 2011'de İlk Kariyer Açacağınız Takım başlıklarından da mı daha saçma

Her sene açılır bunun konusu

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Quote Originally Posted by omersal View Post
    FM 2012'de İlk Kariyer Açacağınız Takım , FM 2011'de İlk Kariyer Açacağınız Takım başlıklarından da mı daha saçma

Her sene açılır bunun konusu
    Demek ki her sene böyle saçma konular açılmış

Nesil
    2010
    Yer
    [01]

Galatasaray, Adana Demirspor, PSG

Nesil
    2007
    Yer
    Artık Ankara... :)

Önce tabiki Es-Es... Es-Es'le başarılı olduktan sonra şöyle bir Glasgow Rangers 3. lig kariyeri... Ardından bana uğurlu gelen İngiltere'nin efsanelerinden AFC Wimbledon'la başlayıp en az 20 sezonluk bir kariyer... Zaten yeni oyuna direk çok yüksek takımdan başlamak bence çok saçma geliyor... Gerçek hayata daha yakın olması için alt lglerden başlayıp yükselmek daha güzel ve eğlenceli bence...

Demek ki her sene böyle saçma konular açılmış
    Konuyu eğer saçma buluyorsan, yorum atmazsın olur biter.

Nesil
    2010
    Yer
    [01]

İşte bizim millet, en ufak konuyu büyütüp, tartışmaya sürüklüyen milletimiz... yapmayın beyler uzamadan kapansın gitsin.

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Özür dilerim, sohbeti bozmak istemem bana bir an gereksiz geldi, hani bize ne milletin hangi takım ile kariyerine başlayacağı. Daha önemli konuları konuşalım :P

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Özür dilerim, sohbeti bozmak istemem bana bir an gereksiz geldi, hani bize ne milletin hangi takım ile kariyerine başlayacağı. Daha önemli konuları konuşalım :P
    siz daha önemli konuları konuşun. millet bu konuyu konuşmak istiyor ki başlık açılmış ve bu kadar cevap verilmiş. beğenmiyorsanız cevap yazmazsınız bu konuya olur biter ama saçma demeye hakkınız yok.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Quote Originally Posted by benbenim View Post
    siz daha önemli konuları konuşun. millet bu konuyu konuşmak istiyor ki başlık açılmış ve bu kadar cevap verilmiş. beğenmiyorsanız cevap yazmazsınız bu konuya olur biter ama saçma demeye hakkınız yok.
    Özür dilerim
    Demiştim. Sadece tepkiyi görmek istedim.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

İlk önce yıllardır olduğu gibi Galatasaray'la başlarım. Sonra büyük ihtimalle bir Tottenham yaparım, Kayserispor'u denerim en sonda bi tane işsiz kariyer açarım.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Quote Originally Posted by Spy.94 View Post
    İlk önce yıllardır olduğu gibi Galatasaray'la başlarım. Sonra büyük ihtimalle bir Tottenham yaparım, Kayserispor'u denerim en sonda bi tane işsiz kariyer açarım.
    Sonra 2014 çıkar

Nesil
    2005

Al-Ahly

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Sonra 2014 çıkar
    bunlar hep strateji hep taktik zaten
    Screw you guys, I'm goin' home

Galatasaray'la uzun süre devam etmek istiyorum ama FM 12'de ki gibi lig yapay zekadan uzak ve çekişmesiz olursa yani 10 sezon oynadım 10 sezonda elimi kolumu sallaya sallaya şampiyon olacaksam Fener Beşiktaş gibi takımlar 6. 10. sırada bitirecekse Tr liginden uzak dururum gene daha iyi.Galatasaray dışında Glasgow Rangers , Atletico Madrid kariyerleri yapabilirim sonra da gelsin 2014

herzamanki gibi Karşıyaka

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Qpr yıldızlar topluluğu oldu bu sene oynamak lazım gerçekten.

her seride olduğu gibi bu seridede Galatasaray

TR amatör lig yaması çıkana kadar ; İngiltere'den Stevenage , Norveç'ten Start , Danimarka'dan Nordvest FC , Fransa'dan Red Star 93 klüplerini çalıştırırım. Yama gelince Marmaris Bld Spor'u alır CL şampiyonluğu kovalamaya başlarım. Zaten CL'yi alıncaya kadar 2014 gelir.

FM kariyerimde hiç direk olarak büyük takım çalıştırmadım. Damdan düşer gibi büyük takımların başına geçenleride hiç anlamıyorum. Oyunun gerçekçiliğini bozuyor bence.. Tabi zevk meselesi..

Fenerbahçe,Gaziantepspor,Akçaabat Sebatspor(gerçi bu sene Amatör Lig'e düştüler..)

Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri